• Karoldzisiaj, 10:23
    Nie rozumiem czemu nazwa odnosi się do serii dużo lepszych filmów 🙂
  • KG258 min temu
    I jeszcze powtórka filmu po finale
  • semperadastra52 min temu
    Wicemarszałek Senatu - Gabriela Morawska-Stanecka: "Czarzasty powiedział, że mnie odstrzeli" Nieźle się tam bawią na tej Lewicy xD
  • semperadastra52 min temu
    https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/gabriela-morawska-stanecka-czarzasty-powiedzial-ze-mnie-odstrzeli/nby3pj3,79cfc278
  • Jordi50 min temu
    Iga wczoraj miała... STO DWA niewymuszone byki z Czeszką :o No z taką grą to dzisiaj lanie będzie od Jeleny...
  • kamil250550 min temu
    @Karol też oglądałem... jakiś rok temu na CANAL+. :lol: granice absurdu i łamanie praw fizyki to ten film przekracza non stop xD
  • Tomasz_B45 minut(y) temu
    @Jordi mecz meczowi nierówny
  • shawu43 minut(y) temu
    "Mistrzostwa świata w obstrukcji parlamentarnej" ;D
  • bucik1141 minut(y) temu
    Potwierdzony Piotr Gąsowski
  • Manieq41 minut(y) temu
    Witajcie. Ale, że Jedynka puści Fire Sagę? Pomijając już to, że nie jest to wcale jakieś arcydzieło (tzn. film ok, ale szału nie ma), to tego po TVP się nie spodziewałem :o
  • Tomasz_B41 minut(y) temu
    Będzie to w tvp? :o
  • Manieq39 minut(y) temu
    @Tomasz_B Jak się nie skapną, że nie brakuje tam wątków sprzecznych z linią naszej najwspanialszej władzy, to tak ;)
  • Tomasz_B38 minut(y) temu
    Pewnie w ostatniej chwili zenka tam dadzą
  • mkmgdańsk34 minut(y) temu
    Ok, nie spodziewałem się Fire Sagi w TVP1 xD Ale jeśli serio puszczą, to chyba nawet spojrzę, bo filmu jeszcze nie miałem okazji obejrzeć
  • Tomasz_B33 minut(y) temu
    Nikt się tego nie spodziewał :o
  • Poland32 minut(y) temu
    @KG2 Pójdziemy śladem Australii która to zrobiła podobnie. W który dzień to będzie lecieć?
  • pulkownik31 minut(y) temu
    @Poland jak nie wejdziemy do finału to w sobotę o 21 :twisted:
  • Tomasz_B30 minut(y) temu
    Dwa razy to będzie
  • mkmgdańsk30 minut(y) temu
    wg Telemagazynu za tydzień w piątek o 21:55 oraz po finale koło 1
  • Dominik1989118 minut(y) temu
    Ja nie jestem zdziwiony normalna zagrywka TVP dają Eurowizje to i film dają w tym okresie normalna zagrywka. Jak z Tureckimi serialami.
  • kuc1210200417 minut(y) temu
    będzie bardzo Eurowizijnie
  • Kubib15 minut(y) temu
    puścili revampa "The Ride". Zmiany są, trochę lepiej się słucha, ale to ciągle Rafał Xd
  • kuc121020047 minut(y) temu
    nie pierwotna wersja jest lepsza
  • kuc121020047 minut(y) temu
    co wiem to special remix
  • pulkownik4 minut(y) temu
    Ale mam mindfuck jak słyszę muzę z YCD na Dwójce xD

Zaloguj się  •  Zarejestruj się