• Dominik1989110 minut(y) temu
    A moja Mama ciagle na rzeka na duszności.
  • Karol10 minut(y) temu
    Ale już mi przeszło. Trochę ramię jeszcze boli
  • Kamilo9 minut(y) temu
    @Dominik19891 też ciągle narzekam, też po. Ale ja tak mam z natury :D
  • Dominik198919 minut(y) temu
    A i jeszcze Ojciec bez objawów. Coś tam czułem, ale to chyba bardziej panika :)
  • dida123149 minut(y) temu
    Ja chyba sobie poczekam. Nie będę na gwałt się szczepił. Tym bardziej, że mają być dostawy to może coś się pojawi.
  • Karol9 minut(y) temu
    @Dominik19891 To bądź wdzięczny losowi, że Cię oszczędza. Ale jak mówisz, nadchodzą kolejne mutacje. I kto będzie bardziej bezpieczny? Ty czy zaszczepieni? 🙂
  • Abbott9 minut(y) temu
    @dida12314 Ja po Modernie miałem dreszcze jakbym grypę miał, zmęczenie oraz ból ramienia
  • kamil25058 minut(y) temu
    @dida12314 https://www.nentgroup.com/news/news-releases/nent-group-and-matchroom-sport-agree-five-year-partnership-nine-countries
  • Abbott8 minut(y) temu
    Teraz jest już wszystko gicio :)
  • dida123147 minut(y) temu
    World Snookera Szwedzi nie mają :D :D
  • semperadastra7 minut(y) temu
    Kurcze mnie też ostatnio męczą duszności. Kto wie, może nieświadomie też przeszedłem covid. Oby nie. Myślałem, że to może przez chodzenie w tych cholernych maseczkach, w końcu też umyślnie zacząłem nosić to na brodzie, bo 100x lepiej mi się oddycha xD
  • semperadastra7 minut(y) temu
    Prawidłowe oddychanie, czerpanie świeżego powietrza też jest istotne, więc ja maseczkom mówię nie - zwłaszcza na otwartych przestrzeniach :P
  • dida123146 minut(y) temu
    @kamil2505 - World Snooker zostanie w Eurosporcie
  • dida123146 minut(y) temu
    Poza tym Eurosport prawa od World Snookera ma do sezonu 25/26
  • kamil25055 minut(y) temu
    @dida12314 Cześć tych rzeczy chyba tvp sport pokazywało.
  • Karol5 minut(y) temu
    @semperadastra Uważam, że nikomu się krzywda nie dzieje, jeśli zakłada maskę na kilka czy kilkanaście minut do sklepu czy urzędu. Co innego na dworze 🙂
  • Karol3 minut(y) temu
    Pamiętam jak jeszcze trochę ponad rok temu spotkałem się z rodzicami w lesie i trzymaliśmy się od siebie z dala. A oni chcieli się pobawić z wnuczkiem.
  • dida123143 minut(y) temu
    @kamil2505 - oni biorąc MŚ PDC w pakiecie dostawali inne prawa
  • Dominik198913 minut(y) temu
    Szczególnie, że ostatnio gdzieś czytałem, że maseczki na dworze są nie skuteczne.
  • kamil25052 minut(y) temu
    @dida12314 zaczynam się martwić o sporty zimowe.
  • Kamilo2 minut(y) temu
    Zdaje się, że wystarczyło wsiąść na rower i nie trzeba maseczki. Już nie mówiąc, że dodatkowa korzyść dla zdrowia. I ekologicznie.
  • Dominik198912 minut(y) temu
    Ale według mnie jak sie ludziom popuści to zaraz zapomną o pandemii. Tak jak w tamtym roku avzdjeli obostrzenia to już nikt nie przestrzegał podstawowych zasad bezpieczeństwa.
  • Karol1 minutę temu
    @Dominik19891 Dlatego trzeba się szczepić 🙂 sam podajesz argumenty ZA
  • Alek12241 minutę temu
    Część z tych praw pokazywało TVP Sport, część Sportklub
  • semperadastrachwilę temu
    @Karol Same. Miałem właśnie to napisać xD

Zaloguj się  •  Zarejestruj się