• Kisik9442 minut(y) temu
    o faktycznie zniknęła
  • Lupus2839 minut(y) temu
    Pora na Va Banque
  • DAWIDKI36 minut(y) temu
    Babiarz będzie Star Voiceował :D
  • Dominik1989131 minut(y) temu
    Ja bym wolał Kaczora ^-^
  • Dominik1989129 minut(y) temu
    https://youtu.be/djHEMYz93zI
  • Dominik1989127 minut(y) temu
    Podobny ma głos do tego aktora co podkładał głos Ważniakowi ^-^
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    Witam. Widzę, że kolejna premiera przesunięta "po kurskiemu", choć w TVP byśmy jej i tak nie zobaczyli. Chodzi o "Magię Nagości". ;)
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    P. S.: Ciekawe, czy dziś w "Motelu Polska" wspomną o "Szansie..." z Boysami i Pietrzakiem. ;D
  • Tomasz_B14 minut(y) temu
    @Trzeciak Ty lepiej zobacz 5 rundę KF ;D
  • MaciejOlek13 minut(y) temu
    @Trzeciak - witaj, ty lepiej zobacz, co sie w PnŚ wyrabiało, bo Ida ostatni dzień przed porodem była! ;D
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @MaciejOlek - no widziałem... ;D: https://www.instagram.com/p/COiDKkZhZtK/
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    Jak potomek Idy się spóźni, to pewnie punkty przekaże Tomaszewska. :D
  • MaciejOlek11 minut(y) temu
    Aha. No już pisałem, nie tylko ja, że nie zdziwi mnie, jak będą relacje z porodu itp.
  • Ogorek9 minut(y) temu
    Nie zdziwi mnie, jak będą relacje z porodu podczas Eurowizji :twisted: :evil:
  • Ogorek9 minut(y) temu
    Na cały świat :afro:
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    No i będą paski
  • Ogorek9 minut(y) temu
    Wydania specjalne itd
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    W tvp info i wydanie specjalne
  • Manieq5 minut(y) temu
    Kammel wyjdzie przed kamerę i w wejściu live obwieści na wszystkich antenach TVP: "Oto na świat przyszedł kolejny cud życia. Do naszej wspaniałej rodziny Telewizji Polskiej obok córeczki państwa Joanny i Jacka Kurskich dołącza córeczka naszej rewelacyjnej roztańczonej Idy Nowakowskiej. Gratulujemy i cieszymy się razem z tobą Ida! A teraz - specjalnie dla Państwa - tuż po porodzie zobaczymy pierwszą reakcję jej męża. Takich szczerych łez szczęścia wszak nie widzi się codziennie! Halo, Jack?" ;D
  • Tomasz_B4 minut(y) temu
    Nieprawdopodobne, A jednak...
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @Tomasz_B - widziałem - 3 razy null. :D
  • Trzeciak1 minutę temu
    Jakby tak ktoś z kwotą 0 zł wszedł do finału. :P
  • N-O-R-O-N1 minutę temu
    Jutro odcinek Ukrytej prawdy w TVN o kradzieży szczepionek na Covida :P
  • Tomasz_Bchwilę temu
    Albo jakby nikt hasła nie mógł odgadnąć to co by zrobili :huh:
  • Trzeciakchwilę temu
    W "Wydarzeniach" już wkrótce pasek "CUD ŻYCIA" - o pewnych dziewięcioraczkach. ;D

Zaloguj się  •  Zarejestruj się