• Karol49 min temu
    Tak.
  • Karol47 minut(y) temu
    Przypomnijcie mi później, to może wieczorem albo jutro przywrócę mu czat 🙂
  • Darilla46 minut(y) temu
    @Kamil1998 ja tradycyjnie też, właśnie skończyłam zliczać swoje punkty z każdego odcinka, teraz tylko czekać na półfinał by dopisać kolejne :D fajna zabawa, ciekawe czy ostatecznie moja punktacja wyłoni tych samych finalistów co w programie ;)
  • Kamil199843 minut(y) temu
    Mój top4 wg punktacji to Majka, Michał, Lesław i Tamara. Ciekawa sytuacja z Arciuch, żaden jej występ w 100% mnie nie zachwycił. :D Trójka uczestników ma ponad 200 pkt.
  • Lupus2843 minut(y) temu
    Rozpoczynamy VB
  • Dominik1989123 minut(y) temu
    O jestem Karok sie stęsknił ^-^
  • semperadastra23 minut(y) temu
    za chwilę Tata, a Marcin powiedział :)
  • Lupus2822 minut(y) temu
    W 2 pytania stracił 3500 :o
  • Dominik1989122 minut(y) temu
    Karol*
  • Dominik1989121 minut(y) temu
    E tam zaczwile pewnie za 15 minut około
  • Dominik1989121 minut(y) temu
    zachwile*
  • semperadastra21 minut(y) temu
    Na rozpisce mam 18.45
  • Dominik1989118 minut(y) temu
    Ale zazwyczaj zaczyna sie po 19:50, ale ostatnio się poprawili wczoraj wczęśniek skończyli troche. Bo np.Przedczoraj 3 odcinek zaczeli dawać 2 minuty przed końcem emisji i były spore opóźnienia Bonanzy około 19:26 się zaczeli.
  • semperadastra16 minut(y) temu
    Jest !!!
  • Dominik1989116 minut(y) temu
    O dzisiaj tylko 3 minity spóźnienia poprawili się ;)
  • Dominik1989115 minut(y) temu
    Rano to rozumiem, ake wieczorem nievpowinno być spóźnień.
  • Karol14 minut(y) temu
    Zakłócają w ten sposób twój zegar biologiczny? :)
  • Kamilo8 minut(y) temu
    Pomyśleć, że ludzie jeszcze nie tak bardzo temu żyli w ogóle bez elektryki :D
  • Tomasz_B8 minut(y) temu
    Przez ile czasu tego pradu nie było? :P
  • Kamilo7 minut(y) temu
    Przez całe życie nieraz :P Wiosną, latem jeszcze spoko, ale zimą to chyba o 16:00 szli spać, no bo co robić po ciemku? :)
  • semperadastra6 minut(y) temu
    Mój dziadek do tej pory się czasem wkurza na przesadne światło, bo tak go jego rodzice wychowali :)
  • Kamilo4 minut(y) temu
    Moi rodzice mają jeszcze dziwaczną mentalność że na środku pokoju koniecznie musi wisieć żyrandol :)
  • Karol2 minut(y) temu
    @semperadastra Wiesz, podczas elektryfikacji wsi na gospodarstwo przysługiwało 2-3 żarówki :)
  • Karol2 minut(y) temu
    a latanie uliczne gasiło się wchodząc na słup :P
  • Karolchwilę temu
    @Kamilo Ostatnio remontowałem pokój, zrobiłem zabudowy po dwóch przeciwległych stronach - w każdej cztery tuby z żarówkami E27. Po środku wisi kabel z przeznaczeniem na żyrandol (plafon) i od miesiąca nawet go nie kupiłem... bo zabudowa oświetla wystarczająco :P

Zaloguj się  •  Zarejestruj się