• mChat
  • bekadzisiaj, 13:21
    @jas06 W 2001 roku mieliśmy metodę Sainte-Laguë, SLD zwyciężyło z wynikiem ponad 41%, a i tak nie zyskało większości. Obie metody okazały się niedoskonałe, dlatego potrzebna jest zmiana.
  • jas06dzisiaj, 13:23
    A gdyby wtedy mieliśmy dalej D'Honta, to oczywiście mieliby większośc samodzielną, a jeszcze więcej pewnie dzięki JOW. I to dalej przy 41%
  • jas06dzisiaj, 13:24
    Osobiście wystarczyła by zmiana na coś z tych: Sainte-Laguë, Hare’a-Niemeyera czy Głos przechodni. Mogą też być inne alternatywy, o ile się to sprawdzą.
  • jas06dzisiaj, 13:26
    Osobiście wolałbym najbardziej to ostatnie.
  • dida12314dzisiaj, 13:29
    Na Onecie pokazali listę WAGs w naszej kadrze. Nie ma tam Agaty Błaszczykowskiej z wiadomych względów. Ale uważam ją za TOP WAGs w Polsce
  • Trzeciakdzisiaj, 13:32
    Autopromocja na pilnym pasku na TVP Info. :lol:
  • MB89dzisiaj, 13:39
    @dida12314 Dla mnie też żona Kuby Błaszczykowskiego jest najpiękniejsza i nie cuduje głupoty co Lewa.
  • jas06dzisiaj, 13:49
    A najbardziej czego mnie najbardziej irytuje w systemie politycznym to "Tak mi dopomóż Bóg" i krzyż w Sejmie i Senacie.
  • MB89dzisiaj, 14:05
    No to już wiemy jak wygląda jeden z naszych popularnych tu użytkowników @Jordi dobra rada z mojej strony, ogól się.
  • Tomasz_B48 min temu
    I zaraz rusza dzień meczowy
  • KubaBing43 minut(y) temu
    Gdzie to się pokazał?
  • beka39 minut(y) temu
    Dzisiaj pełne wykorzystanie infrastruktury studyjnej w TVP - główne duże studio zapewne szykowane jest pod dzisiejszy mecz Polaków, w użyciu są więc studia zastępcze, jedno przed meczem Polska-Niemcy w LN kobiet w siatkówce, drugie przed meczem Szkocja-Czechy.
  • Alek122435 minut(y) temu
    Rozpoczyna się transmisja Szkocja - Czechy
  • Tomasz_B34 minut(y) temu
    Jakie wprowadzenie
  • Tomasz_B33 minut(y) temu
    Hymny
  • semperadastra31 minut(y) temu
    @MB89 Skąd wiemy ???
  • Karinkabart31 minut(y) temu
    Szkolnikowski o możliwym odejściu Szpakowskiego po Euro: Darek jest człowiekiem bardzo doświadczonym, bardzo słownym i liczę na to, że pewne dżentelmeńskie ustalenia, które poczyniliśmy, a o których mówić nie chcę, zostaną przez niego zrealizowane.
  • semperadastra31 minut(y) temu
    Nareszcie !
  • Tomasz_B29 minut(y) temu
    Avios chyba wysiada
  • Tomasz_B28 minut(y) temu
    Czemu tak tam stoja
  • Tomasz_B26 minut(y) temu
    Na tvp sport studio, powodzenia jak ktoś woli studio od meczu
  • Tomasz_B17 minut(y) temu
    A co na Polsat sport?
  • Jordi11 minut(y) temu
    @MB89 stalking uprawiasz? :P
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    Nawet jak ktoś kogoś w jakiś sposób "namierzy", to po co na forum publicznym takie coś wytykać, cokolwiek nie na miejscu :rolleyes:
  • Nowy Telewizor8 minut(y) temu
    @Tomasz_B na Polsat Sport mecz Polska - Niemcy

Zaloguj się  •  Zarejestruj się