• Jordi23 minut(y) temu
    Tekst dnia z wykopu HP o dzisiejszym epie: "Ale El Dursi zezłomowała Patolkę" :twisted:
  • Alek122418 minut(y) temu
    @dida12314 - no jest. Superliga oficjalnie zatwierdzona
  • semperadastra16 minut(y) temu
    @Alek1224 Zażenowany jestem tym... :-\
  • Alek122410 minut(y) temu
    Dlatego mówię że w Polsacie ostro klną bo niedawno wyłożyli ogromną kasę za LM a tu zaraz LM nie będzie chętnie oglądana
  • semperadastra7 minut(y) temu
    Ja myślę, że ta zje**na Superliga nie będzie chętnie oglądana
  • Jordi7 minut(y) temu
    @Alek1224 no co? Mecz kolejki będzie Steaua Bukareszt-Hajduk Split ;D
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    Jeśli w ogóle powstanie ta superligi
  • Jordi7 minut(y) temu
    Hajto nic nie piśnie, bo nie będzie znać NIKOGO :lol:
  • dida123146 minut(y) temu
    @Alek1224 - biorąc pod uwagę, jakie kluby będą tam grać to wcale mnie to nie zdziwi
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Nie no, tak czy tak 7 czy 8 zespół Hiszpanii będzie w lm
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Nie będzie i tak tego rozłamu :huh:
  • Jordi6 minut(y) temu
    Może dzięki temu MP będzie grać w II rundzie eliminacji, a nie I? ;D
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    Jordi, to nie wpłynie na ranking
  • semperadastra5 minut(y) temu
    7-8 zespół La Liga ??? Raczej 4-5...
  • Tradycjonalista5 minut(y) temu
    Ja wolę Superligę od LM. Zawsze to coś nowego i świeżego. I na pewno nie na Polsat Sport Premium
  • semperadastra4 minut(y) temu
    Ale liga hiszpańska poza Realem, Barcą i może Atletico jest dość... słaba. To nie Premier League, gdzie każdy klub jest mocny i każdy mecz jest na poziomie :)
  • Alek12244 minut(y) temu
    Jak DAZN wyłoży 3,5 miliarda euro które się zapowiada to stacje telewizyjne będą pozamiatane
  • dida123143 minut(y) temu
    @Alek1224 - pytanie, czy DAZN-owi będzie się to opłacało i czy nie będzie widzom nudziły się co sezon mecze 15 drużyn, które tam będą na stałe
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    I wtedy ci z superligi nie pograja sobie w reprze?
  • Alek12241 minutę temu
    Ogólnie wydaje wydaje mi się że UEFA teraz krzyczy bo utraci wpływy (co akurat jest fajne) ale prędzej czy później się podepną pod to
  • Jordi1 minutę temu
    https://www.youtube.com/watch?v=2i7unuaM17o - kwintesencja ICSYV w BBC :lol:
  • semperadastra1 minutę temu
    Nie no, raczej nie zagrają w LM i krajowych rozgrywkach. Na reprezentacje to pewnie nie wpłynie
  • Alek12241 minutę temu
    @dida12314 - oczywiście że tak
  • Jordichwilę temu
    Ona była ZWALISTA ta kobita xD
  • Alek1224chwilę temu
    W krajowych rozgrywkach zagrają. Chodzi o dowalenie UEFA (co akurat jest jedynym plusem tej Superligi)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się