• Jordidzisiaj, 12:10
    Netflix chce zrobić minimum 4 sezony Bridgertonów, czyli połowę serii książek :o
  • Jordidzisiaj, 12:19
    @Trzeciak widzę już. Oh My Partner to klapa była xD Słaby program bez polotu.
  • Tomasz_B54 min temu
    @Jordi jak obstawiasz dziś lfc z real
  • Jordi52 min temu
    Słabe programy Korea na MIPTV dała.
  • Jordi52 min temu
    Ostatni rok to Sixth Sense jest dobre, i jeszcze jedno tylko tytułu nie pamiętam.
  • Alek122446 minut(y) temu
    @Jordi nie ogląda @Tomasz_B 😅
  • kamol46 minut(y) temu
    Looooooool, Prime Time to TVN Film, aż dziwne, że sprzedali Netflixowi.
  • Jordi44 minut(y) temu
    @kamol 365 też to TVN Film i też sprzedali :P
  • Mat.21234744 minut(y) temu
    Zpu aż do sierpnia premierowo 😯
  • Tomasz_B43 minut(y) temu
    :o
  • Tomasz_B43 minut(y) temu
    Przecie to już oni to tak męczą że dramat
  • Mat.21234743 minut(y) temu
    Już mogli dać resztę odcinków od września
  • kamol40 minut(y) temu
    XDDDDDD Przyszła spóźniona Popławska i rozebrała Błasik, żeby jej oddała sukienkę
  • pulkownik39 minut(y) temu
    @kamol też oglądam xD
  • kamol37 minut(y) temu
    Wbiega napastnik-> Czy ja wygrałam ten samochód? XDDDDDDDDDDDDD <3
  • kamol27 minut(y) temu
    Stockinger i Kotulanka tańczący Macarenę :O
  • kamol27 minut(y) temu
    Czy to był Sylwester u Lubiczów czy jak? :P
  • MB8927 minut(y) temu
    @Jordi @kamol po prostu TVN chce aby ich produkcje były znane na całym świecie, co gwarantuje Netflix
  • pulkownik26 minut(y) temu
    @kamol to był program sylwestrowy TVP1 :D Na YT są fragmenty jak Krawczyk śpiewa "Wróć do mnie" a dr Koziełło z Klanu stawia wódkę Bogumile Wander :D :D :D
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    Według ramówki półfinały ESC 2021 mają trwać do 23:00, a Wielki Finał tylko do 24:00. Przy tym ostatnim ciekawe czy to nie błąd TVP, biorąc pod uwagę występ 26 piosenek, występy specjalne i finałowe wyniki.
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    Fakt, że Holendrzy zapowiedzieli, że show nie będzie się przeciągać, jak dwa lata temu w Tel Avivie.
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    Oczywiście 18, 20 i 22 maja nie będzie wielu standardowych pozycji Jedynki w tym czasie.
  • KG24 minut(y) temu
    Finał w 3 godziny? Ciężko mi w to uwierzyć
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @KG2 - 20 lat temu nie takie niemożliwe, tylko wtedy mieliśmy tylko ok. 22-24 uczestników, no i nie było półfinałów.
  • Trzeciak1 minutę temu
    Dobra, ja zmykam i może wieczorem uda mi się coś napisać. To do zobaczenia. :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się