• dida1231440 minut(y) temu
    Mnie chyba pamięć nie myli, ale w ostatnich 10 latach TVN zmieniał 2 razy właściciela. To będzie trzecia zmiana (chyba).
  • Tomasz_B33 minut(y) temu
    I tak dla oglądającego to zerowa różnica
  • kacper310029 minut(y) temu
    TVN zmienia czołówkę Uwagi!: https://www.youtube.com/watch?v=9UMxaoAHtes
  • pulkownik25 minut(y) temu
    @Tomasz_B no nie taka zerowa, bo z każdym kolejnym właścicielem kasa na ramówkę się kurczyła.
  • Tomasz_B23 minut(y) temu
    @pulkownik chodzi o to że oglądający przeciętny nie domysli się że to jest skutek tego
  • Jordi21 minut(y) temu
    @pulkownik na razie obiecują, że dzięki fuzji więcej kasy przeznaczą na telewizje i programy i seriale i sport i informacje.
  • Jordi20 minut(y) temu
    A co będzie zobaczymy. No bardziej obciąć TVN się nie da moim zdaniem.
  • pulkownik19 minut(y) temu
    @Jordi e tam nie da, zawsze można wrzucić więcej powtórek Gessler :P
  • Tomasz_B18 minut(y) temu
    Szkoła wróci do TVN :P
  • Jordi16 minut(y) temu
    @pulkownik KR to jeszcze półbiedy. W wakacje TVN nam zaserwuje 4h UP... :rolleyes:
  • Tomasz_B15 minut(y) temu
    @Jordi wakacje to i tak uefa euro :huh:
  • FelciakPL14 minut(y) temu
    Mam nadzieję, że Polsat pokaże czwarty sezon "SR" od czerwca zamiast "Odjazdów Marysi". Polsat i Siódemka trochę inwestują w wakacyjną ramówkę.
  • Jordi10 minut(y) temu
    @Tomasz_B NIE TO MILFY & DADDIES oraz ZANZI.
  • Jordi10 minut(y) temu
    I ewentualnie SUPERMEGAHIPER Hit Festiwal Polsatu.
  • Tomasz_B10 minut(y) temu
    @Jordi nie ma rozmowy między nami, euro i kropka, tyle
  • Jordi9 minut(y) temu
    Już raz napisałem - 90% meczy obejrzy 3-4 miliony. TV codziennie ogląda 25... Koniec.
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    No koniec, nie ma rozmowy, euro to euro 😊
  • Jordi6 minut(y) temu
    Siódemka i jej nowości to siódemka i jej nowości na lato. W KOŃCU ktoś pomyślał o widzach.
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    Tvp też, dając mecze uefa euro
  • Jordi4 minut(y) temu
    Nie bo sport jest OD ZAWSZE, a Kurze zależy tylko na kasie...
  • Jordi4 minut(y) temu
    Właśnie w końcu ktoś zauważył, że nie każdy ogląda wszelkie sporty.
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    Jordi, bo dla Ciebie to powinni dawać tylko co Ty chcesz, A co innego to szydera :rolleyes: taka rozmowa...
  • donixxx1 minutę temu
    @Tomasz_B @Jordi Eurowizję obejrzy za to mniej widzów niż najmniej oglądany mecz na euro
  • Jordi1 minutę temu
    Ale oglądaj sobie co chcesz. Mam gdzieś ile ludzi obejrzy Euro. Cieszy mnie że będzie wybór, a nie albo mecze albo miliardowe powtórki.
  • Jordichwilę temu
    @donixxx no dzisiaj dobrze jak milion będzie, w czwartek no po takiej reklamie to blamaż jak poniżej 2 milionów wyjdzie. No i finał bez nas pewno 1.5 powinno być zadowalające.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się