• bucik1143 minut(y) temu
    @Mat.212347 wątpię, już mają pełną ramówkę, bo 19+, Papiery Na Szczęście, Brzydula, Śluby, Hotel Paradise. Jedynie czego można się spodziewać to przeniesiony "Lab" z głównej stacji.
  • Jordi43 minut(y) temu
    Madzia z Adą chyba szybko wyleciały, bo raptem kilka dni po wylocie już selfiki codziennie dawały.
  • kamil250543 minut(y) temu
    W niedzielę mecz o nic w CANAL+Film: Lech-Górnik. Serio innych nie było? A gdzie mecz Warty, która ma jeszcze szanse na puchary?
  • Jordi42 minut(y) temu
    Beata pewno z dziewczyn najdalej zaszła.
  • kamil250541 minut(y) temu
    @bucik11 wątpię by tam "Lab" się pojawił. On nawet na TVN7 miał kiepskie wyniki. Po prostu tu trzeba wprowadzić zmiany w samym serialu. Bez tego nie pójdzie to do przodu.
  • Asjata40 minut(y) temu
    @Jordi Wg tam maja odpadać co odcinek?
  • pulkownik40 minut(y) temu
    Jaaaaa pierdziele, kto wymyślił wizualki na nasz występ na ESC XD Tragedia, to jest gorsze jak Sylwester Marzeń
  • bucik1139 minut(y) temu
    @kamil2505 to też prawda ;) Już nie wiem co wymyślą. Pamiętam, że kiedyś pisałem o tym, że Ola Krzesik (aktorka z 19+) powiedziała, że Siódemka kręci dwa nowe seriale, wiec jedno już mamy, a co drugie :o
  • Darilla39 minut(y) temu
    @pulkownik zastęsknisz za kimś jak go stracisz (Smuga) :lol:
  • pulkownik38 minut(y) temu
    @Darilla hahahaha dokładnie xD "Jesli nie możesz mnie znieść kiedy jestem najgroszy to cholernie pewnie że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepszy" XDDDDDDDD
  • Darilla37 minut(y) temu
    @pulkownik chociaż nie wiem czy Smuga by wymyślił coś lepszego.
  • Jordi35 minut(y) temu
    @Asjata nie wiem, ale chyba odpadają.
  • Dominik1989133 minut(y) temu
    O:-)
  • Jordi33 minut(y) temu
    Smuga robi dobrze rzeczy poza Kurą TV. KnŻ wzorcowa produkcja.
  • Asjata33 minut(y) temu
    @Jordi Wg tak to napisali jakby nie i tylko najlepsi w trakcie zadań zdobywają nocleg w Hotelu xD Może zawitają xD
  • Dominik1989132 minut(y) temu
    Kura TV 🤔
  • Dominik1989132 minut(y) temu
    To coś o gotowaniu 😁
  • MaciejOlek31 minut(y) temu
    Nie, Jordi tak mówi o TVP
  • Dominik1989130 minut(y) temu
    O TVPIS
  • Dominik1989130 minut(y) temu
    :rolleyes:
  • MaciejOlek28 minut(y) temu
    A co do próby - nadal żle. A wizualki to tragedia. Oj, podtrzymuję swoje zdanie - to nie może się udać...
  • Jordi8 minut(y) temu
    Obejrzałem te 2 minuty... układ okej, te lampki do przeżycia, ale to... co jest z tyłu... boże co za tandeta...
  • Jordi7 minut(y) temu
    Kumam zamysł, żeby tancerze tańczyli na scenie to co z tyłu, ale te neony z klipa i Rafał to nie wiem po co... Ogólnie przy wielu krajach wizualki nasze wyglądą megatanio i kiczowato.
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    A tu będzie zasko bo Rafał wygra :P
  • Jordi1 minutę temu
    @Tomasz_B ta. Cała Europa wpadnie w zachwyt jak powie HELO JUROP.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się