• annawoj110414 minut(y) temu
    @Jordi :lol:
  • Ogorek14 minut(y) temu
    @Jordi :lol: :lol:
  • annawoj110414 minut(y) temu
    ale to fakt ta Bibi jest taką nudziarą że nie da sie jej oglądac młoda dziewczyna bez jakiegolowiek życia w sobie
  • Jordi13 minut(y) temu
    STARA CZAISZ?
  • Ogorek12 minut(y) temu
    noooooo :P
  • Jordi12 minut(y) temu
    Ona to już z 20 razy w tej edycji zapodała, a sama stara to w każdym epie prawie :lol:
  • donixxx12 minut(y) temu
    @Jordi gdyby nie Simon to nie wiem czy by się utrzymała długo
  • kamol11 minut(y) temu
    Baśka Kwarc sprawia wrażenie agresywnej, czytałem, że lepiej do niej nie podchodzić, bo szarpie się i wyzywa XD A jej wizerunek to była po prostu dobra reżyseria i gra aktorska, choć nie powiem, lubiłem to oglądać czasem :P
  • Jordi10 minut(y) temu
    Haha "Wiem, czemu każde RR jest w inny dzień. Bo jakby było zawsze w ten sam to ludzie tylko wtedy by włączali i oglądali, bo tam nic się nie dzieje". Odpowiedź "nawet z podsumowań zrezygnowali, bo NIE MA czego podsumowywać" :lol:
  • Kamil19989 minut(y) temu
    Ale minęło sporo czasu. Lubiłem oglądać jej blog ale to nie znaczy, że jestem fanem jej działań obecnych, ludzie. :(
  • Alek12249 minut(y) temu
    Tych dzbanów od Friza nie chcę oglądać
  • Jordi9 minut(y) temu
    I ludzie widzą że jak Krzysiek ewidentnie schudł, tak Bibucha od 1 epa przytyła wyraźnie xD
  • Karinkabart8 minut(y) temu
    Wojewódzki o "cudzie życia”
  • Kamil19987 minut(y) temu
    A Kamuś to kolejna osoba patola biorąc pod uwagę nowy film.
  • Jordi7 minut(y) temu
    "Produkcja chyba płaci uczestnikom za komplementy dla Sida" :lol:
  • Hot Heart7 minut(y) temu
    Jak dobrze, że zaczynają od Natalii :lol:
  • Kisik947 minut(y) temu
    PSG gol ze spalonego
  • Damianou186 minut(y) temu
    @Kisik94 UFFF... ale dla Bayernu to coraz gorzej wygląda :(
  • Jordi5 minut(y) temu
    "NO W OPÓR STARA CZAISZ? SZTYWNIUTKO I PICOBELLO LECIMY Z TEMATEM" :lol: to jest komentarz dnia ;D
  • Alek12243 minut(y) temu
    No nie ma co się łudzić. Bayern out
  • Ogorek3 minut(y) temu
    Ale pudło Sane...
  • Damianou182 minut(y) temu
    @Ogorek Sane póki co, mocno zawodzi
  • Ogorek1 minutę temu
    @Damianou18 Z jakiegoś powodu City go puściło
  • Jordi1 minutę temu
    Koniec z dobrymi wynikami LM ale Kura wściekły musi być :P
  • Alek1224chwilę temu
    Finał będzie miał dobry wynik bo w sobotę jest