• Kamilo32 minut(y) temu
    Z drugiej strony, jak długo jeszcze miałby być Bodnar? :D
  • Jordi32 minut(y) temu
    TSUE wydało opinię o nowych izbach SN. Zjechali je totalnie :D
  • Pepek9430 minut(y) temu
    No to się szykuje na 19:26/19:30 na paski. Proponowane paski dla TVP to m. in. "Komuniści bronią Bodnara", "TSUE niszczy prawa człowieka".
  • MB8930 minut(y) temu
    Ludzie nie kłóćcie się który komuch jest lepszy, tu od władzy trzeba odsunąć cały PO-PIS bo to jedne wielkie g..no. które od 2005 roku zatruwa całą Polskę, dzieląc ją sobie. Jedyną szansą na normalność jest Hołownia.
  • Manieq29 minut(y) temu
    Głos ws. wyroku zabiera teraz Marszałek Senatu Grodzki ;)
  • Pepek9428 minut(y) temu
    Kilkunastoletnie rządu POPiS-u. No cóż. Lewica, Konfa i Hołownia chcą się rozliczyć z kilkunastoletnich rządów POPiS-u.
  • Pepek9427 minut(y) temu
    Gdyby Jaki i Kempa odeszliby do frakcji Tożsamość i Demokracja, to co wtedy będzie?
  • jas0626 minut(y) temu
    No ja nie wiem kto jest nadzieją. Na pewno nie ja
  • Joker26 minut(y) temu
    @Adam d Sprawdzałem i działa
  • Manieq25 minut(y) temu
    @Pepek94 Oni z tożsamością i demokracją mają tyle wspólnego co bracia Karnowscy z rzetelnym dziennikarstwem. Gdyby coś takiego się stało, to ludzie rozjechaliby ich totalnie ;)
  • jas0624 minut(y) temu
    Nie dość że szczepienia idą nam jak ślimak, to jeszcze to z dzisiaj...
  • Pepek9424 minut(y) temu
    Ponad 21 tysiaków nowych przypadków, 682 zgony.
  • Pepek9423 minut(y) temu
    TV Republika będzie nazywać Bodnara pseudo-Rzecznikiem Praw Obywatelskich.
  • Manieq22 minut(y) temu
    @Pepek94 Jak i inne media na kroplówce władzy. Nie odkryłeś Ameryki :)
  • Alek122422 minut(y) temu
    Nie wyobrażacie sobie kto napisał duży i dość gorzki list otwarty w sprawie filmu Prime Time.
  • Kamilo21 minut(y) temu
    Ja nie.
  • Lupus2821 minut(y) temu
    @Alek1224 ktoś podawał link niedawno
  • Jordi21 minut(y) temu
    Haha widzę, że Ewka i jej rżenie dobiło nie tylko mnie :lol:
  • Pepek9420 minut(y) temu
    G. Braun dostał bana na bieżącym posiedzeniu Sejmu wczoraj za to, że nie chciał założyć maseczki.
  • DAWIDKI20 minut(y) temu
    @Pepek94 Lewica to taki PiSbis, Konfa jako jedyna broni nielegalnych nalotów w 100%, Hołownia to tratwa ratunkowa PO
  • Alek122419 minut(y) temu
    Otóż napisał człowiek który 18 lat temu włamał się do TVP. https://inpoland.today/list-otwarty-do-producentow-i-dystrybutorow-filmu-prime-time/
  • Pepek9416 minut(y) temu
    Muzeum IV RP będzie rozbudowane. Zaliczy Śmiszka do grona orientacji w liczbie mnogiej zaczynającej na literę H.
  • MB8916 minut(y) temu
    @DAWIDKI Konfederacja to dla mnie mały PIS
  • Pepek9413 minut(y) temu
    Jak mawia dr Plama: "Jestem bezwzględnie... inteligentny."
  • DAWIDKI3 minut(y) temu
    @MB89 a której partii posłowie poszli kontrolować sanepid/policję? Żadna :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się