mChat

• Jordi45 minut(y) temu
    @Trzeciak jako JEDYNI na świecie poważniej traktują wielokrotnie mniej ważny konkursik niż WSPANIAŁY KONKURS EUROWIZJI...
  • semperadastra45 minut(y) temu
    Szczerze ??? Nie wydaje mi się, żeby w Polsce było jakieś szczególne bezrobocie. Może np. w Hiszpanii jest z tym faktycznie problem, jednak popatrzmy czasem obiektywnie, a nie tylko wieczna narracja, że wszystko jest źle... :)
  • Trzeciak42 minut(y) temu
    @Jordi - no nie jedyni, bo oprócz Polski jest kilka innych krajów, którzy Juniora traktują dużo poważniej, jak np. Hiszpania. ;)
  • MB8940 minut(y) temu
    @semperadastra Doskonale też nie jest, a to co podają media są dla mnie totalną bzdurą pod tym względem, większość osób żyje z 500 plus albo pracuje na czarno, a to już nie jest uwzględniane.
  • semperadastra38 minut(y) temu
    Raczej nie. xD Para z dwójką dzieci raczej nie utrzyma się za 1000. To nie pokryje nawet kosztów wynajmu mieszkania :)
  • semperadastra37 minut(y) temu
    Nie popieram 500 plus, ogólnie zasiłków socjalnych. Ale to jakieś opowieści z mchu i paproci, że ktoś leży i pachnie, bo ma 500+ xD
  • MB8937 minut(y) temu
    A jak mają np: 6, to mają 3 tysiące złotych plus coś jeszcze po kątach
  • Trzeciak34 minut(y) temu
    Niewykluczone, że weekend ruszą castingi do "TVoP 12", "TVS 3" i "TVK 5".
  • KG222 minut(y) temu
    Ciekawe co tam planują, jeśli chodzi o trenerów. W VOP spodziewam się kogoś za Szpaka i Ulę.
  • KG222 minut(y) temu
    Myślę, że pozostała dwójka (a w zasadzie trójka) zostanie
  • Trzeciak20 minut(y) temu
    @KG2 - ja to po cichu liczę na czwartego (a właściwie piątego) trenera w "TVK 5". ;)
  • KG220 minut(y) temu
    Cleo i Dawid pasują do Kidsa, ale T&B bym wymienił. Tylko nie mam pomysłu na kogo...
  • Jordi18 minut(y) temu
    Jak MT porządnie odświeżą (oby), to jak VoP będzie tak słabe jak 11 to będzie uuuuuuuu...
  • KG218 minut(y) temu
    Niby słabe, a widownia wzrosła
  • Trzeciak17 minut(y) temu
    @Jordi - 2019 roku w 16-49 "TVoP" pokonywało pojedyńczo "MT!" i to nie raz. ;)
  • Jordi17 minut(y) temu
    @KG2 powiedz mi co było na TVN przez 2,5 miesiąca w soboty? Bo chyba milionowe powtórki filmów :P
  • Jordi17 minut(y) temu
    No i? Ale w ogólnej dalej wyraźnie przegrywało :D
  • FelciakPL15 minut(y) temu
    Ewa Tułacz ma męża i dwoje dzieci w reklamie naleśnikarki Mango.
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    @Jordi - ale to "MT!" ma większe udziały w 4+, niż w 16-49, nie "Voice". ;)
  • Jordi15 minut(y) temu
    @Trzeciak uważaj bo ci zaraz przytoczę najgorszy od lat wynik VoK dosłownie sprzed dwóch tygodni :P
  • Jordi15 minut(y) temu
    Taki walec a 1,6 ledwo i tylko 300 tysi wygrana z Kowalskimi :P
  • Trzeciak14 minut(y) temu
    @Jordi - a co ma "TVK". Na razie o tym dorosłym "Voice" piszemy.
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @KG2 - jak dla mnie T&B to mogą zostać w Kidsach, w tym sezonie stworzyli najlepszą drużynę, co innego w dorosłym "Voice". ;)
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    Ja wstawiłem już coś o pewnym zakupie Banijayu na Polskę, ja już zmykam. Do zobaczenia późnym wieczorem. ;)
  • Jordi12 minut(y) temu
    Wyniki jesień 2019 16-49 - MT 15,57%, Dwója Kurowata 13,10%...
  • kuc1210200411 minut(y) temu
    @Trzeciak Żegnaj
  • Jordi9 minut(y) temu
    Oczywiście nie wiadomo jak MT wypadnie, bo ostatnio TVN zawala w rozrywkowych programach równo, no ale liczę, że MT jednak potraktują poważnie w końcu...
  • KG22 minut(y) temu
    Dzisiaj Senhit nagrywa występy do JTM. Będzie "Adrenalina" i cover Abby. Poza tym dzisiaj nagrywany jest też występ Rafała z "The Ride"
  • KG22 minut(y) temu
    No i Senhit będzie miała spotkania z dziennikarzami
  • semperadastra1 minutę temu
    Coś mnie wylogowuje często z forum. I w ogóle często jest tak, że nagle wylogowywuje... Nwm, inni też tak mają ??? xDD
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne