mChat

• Jordi25 minut(y) temu
    @pulkownik Brzoza nam takie Ride zapewni, że na pierwszym zakręcie wypadniemy :lol:
  • Trzeciak25 minut(y) temu
    @pulkownik - bądźmy razem.... realistami. :joy:
  • Trzeciak24 minut(y) temu
    @Jordi - no wczoraj, ta czerwona Toyota, ta piosenka... 8)
  • Darilla24 minut(y) temu
    Nie znam się na eurowizji, ale chyba są też jakieś pobieżne tytuły. Jest może tytuł najbardziej cringowego występu? Tam faktycznie może i wygramy. :lol:
  • pulkownik24 minut(y) temu
    Tak btw to myślałem że ciąża trochę przystopuje Nowakowską a tu widać że kobieta się coraz bardziej rozpędza, niedługo nie będzie dnia bez Idy w tv/radiu.
  • pulkownik23 minut(y) temu
    @Darilla jest nagroda im. Barbary Dex dla najgorzej ubranego uczestnika, raz wygraliśmy, tzn. Piasek :P
  • Trzeciak23 minut(y) temu
    @Darilla - jest antynagroda im. Barbary Dex. Ją zdobył właśnie trener naszego tegorocznego reprezentanta z 1 edycji "TVoP" - równe 20 lat temu. :upside_down:
  • Trzeciak23 minut(y) temu
    @pulkownik - wkrótce to i w gazetach Polski Press może i ją ujrzymy. :P
  • pulkownik22 minut(y) temu
    @Trzeciak czekam aż wkroczy na pocztę i będą "Przepisy Idy Nowakowskiej" zamiast wszędobylskiej siostry Anastazji :P
  • Darilla22 minut(y) temu
    Biedny synek Idy, więcej matki nie będzie w domu niż będzie. :D
  • pulkownik20 minut(y) temu
    https://www.pudelek.pl/polscy-tancerze-bojkotuja-you-can-dance-w-tvp-stacja-dyskryminuje-mniejszosci-i-jest-uzalezniona-od-wladzy-6628583994571648a OJEJ, OJOJOJ, CO ZA NIESPODZIANKA
  • Darilla17 minut(y) temu
    ,,Podkreśla się również potrzebę zatrudnienia profesjonalnych pedagogów tańca i choreografów oraz zapewnienie uczestnikom wynagrodzenia za udział i opieki lekarskiej'' Przecież jest Agustin ;)
  • Darilla16 minut(y) temu
    pedagog <3
  • pulkownik16 minut(y) temu
    @Darilla w żadnym talent-show uczestnik nie dostaje raczej wynagrodzenia.
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    Dziś być może Ceska Televize wkroczy na drogę taką, jaką poszły TVP i MTVA. Podobno to ostatnie godziny Dvoraka na stanowisku prezesa Czeskiej Telewizji.
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    @pulkownik - chyba, że to show z udziałem celebrytów. ;)
  • pulkownik15 minut(y) temu
    To jest akurat oczywistość.
  • jas0614 minut(y) temu
    Są znani kandydaci?
  • Trzeciak14 minut(y) temu
    A wieczorem się dowiemy czy komuś w Polsce uda się zdobyć górę Midoriyamę, co udało się tylko kilkunastu osobom na świecie. ;)
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @jas06 - jak pytasz o Czechy, to wszyscy związani z rządzącą tam prawicą. ;)
  • Poland12 minut(y) temu
    Witam. @Trzeciak Jeszcze tylko RTVS ze Słowacji i byłaby cała czwórka wyszehradzka.
  • Jordi12 minut(y) temu
    Nawet nie tyle Piasek, co futro wygrało :lol:
  • Jordi11 minut(y) temu
    @pulkownik się okaże, że w tym Kura Can Dance to sami tancerze Eguroli wystąpią :lol:
  • jas0611 minut(y) temu
    No to rzeczywiście jak 100% rządowi, to nie wróżę CT świetlanej przyszłości...
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    No cóż, ja już muszę zmykać, jeszcze wpadnę na chwilę nocą. To do później. :)
  • MaciejOlek10 minut(y) temu
    @Trzeciak - to miłej roboty i raczej do jutra.
  • Poland10 minut(y) temu
    Byłby You Can Flop. Mnie zastanawia czemu do programu chcą wcisnąć Hakielów a nie Nowakowską.
  • Kamilo10 minut(y) temu
    @Trzeciak, ja już tęsknię ;)
  • jas068 minut(y) temu
    Raczej sytuacja z 2000/2001 roku się nie powtórzy...
  • Poland8 minut(y) temu
    @jas06 Jedyne co Czesi mają dobre w mediach to radio choć z kasacją Helaxa z FM przedobrzyli. A propo radia będzie głosowanie w 14 edycji Polskiego Topu Wszechczasów.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne