mChat

• Trzeciak11 minut(y) temu
    @Darilla - materiały są, ale nie ma transmisji. O to chodzi.
  • Jordi11 minut(y) temu
    @Darilla ale to tylko jest 20 sekund.
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @Jordi - Polonia może. ;)
  • Jordi10 minut(y) temu
    No i lajw nie ma. Dopiero drugie próby będzie można lajw pokazać.
  • Tomaldo Banjo10 minut(y) temu
    a co do DDD, jak tylko zobaczyłem Wungiel w składzie programu, miałem od razu 90% pewności kto wygra
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    Nawet osoby, które nagrywają próby - nie mogą takich materiałów publikować więcej niż 2 minuty na dzień.
  • Jordi10 minut(y) temu
    Czyli Rafała w weekend ujrzymy cały wykon pewno :P
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    @Jordi - żadnych prób nie można pokazać live, jedynie drugie próby zostaną udostępnione juz w wersji telewizyjnej.
  • Jordi9 minut(y) temu
    Na Wiwi gadali że tylko pierwszej nie mogą.
  • Darilla9 minut(y) temu
    Widzę, że większość krajów z Eurowizji jest niezwykle oryginalna, pop i 4 tancerzy na scenie :lol:
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    @Jordi - nie sądzę by to zmienili, tak samo, a nawet ostrzej było na JESC 2019. Tam nawet pierwszej próby nie można było transmitować.
  • Jordi9 minut(y) temu
    @Darilla Słowenia nie ma nic i jest nudno :P
  • Hot Heart8 minut(y) temu
    Ja czekam na występ Rosji :D
  • Jordi8 minut(y) temu
    Rosjanka według dziennikarzy najlepsza z I próby.
  • Jordi8 minut(y) temu
    Jak i Maniża jest megababką i wszyscy już ją kochają. Widać że nie jest Ruską :P
  • Darilla7 minut(y) temu
    A ja się bez bicia przyznaje, że jeśli chodzi o eurowizję to słyszałam tylko nasza propozycję i max 2 z zagranicy, wolę mieć niespodziankę :D
  • Jordi6 minut(y) temu
    Dla mnie I semi wcale nie jest takie megamocne. Mamy 7-8 pewniaków i 3-4 kraje walczące o 9-10.
  • pulkownik4 minut(y) temu
    @Christianus powiedziała, że była maglowana przez ponad pół godziny przez jury, że chciano w niej wywołać płacz na scenie, że wykreowano w półfinale postać którą nie jest. Dało się wyczuć duży żal do JJ, Egurroli i produkcji, broniła Idy, że miała w miarę konstruktywne komentarze. Ja się Olce nie dziwię- cały sezon ją wychwalano a w półfinale dali jej jedną trudną a drugą nudną choreografię.
  • Darilla4 minut(y) temu
    Dobra dobra, skusiłam się na obejrzenie kilku występów z prób. Ukraina, co to ma być?
  • Jordi3 minut(y) temu
    @Darilla właśnie chwalą Ukrainę xD
  • Darilla3 minut(y) temu
    Przy tym to nawet ,,the ride" mi się podoba
  • dida123143 minut(y) temu
    @Jordi - udało mi się znaleźć termin na J&J w Wągrowcu
  • Jordi3 minut(y) temu
    @dida12314 :)
  • Ogorek2 minut(y) temu
    @dida12314 Brawo :D
  • dida123142 minut(y) temu
    @Jordi - 4 czerwca, Wągrowiec, 15:35
  • dida123142 minut(y) temu
    Musiał się termin zwolnić, bo dzisiaj rano nie było. Ba, dzwoniłem 3h temu na infolinię i nie było również.
  • Darilla1 minutę temu
    Nie rozumiem czemu Malta jest tak wysoko u buków.
  • Christianuschwilę temu
    @pulkownik Nie jestem zaskoczony, od żadnego programu nie bije tak negatywna energia jak właśnie od "Dance Dance Dance" - od komentarzy jurorów i ich zachowanie, przez niektóre choreografie mające na celu wywołanie tanich kontrowersji, aż wreszcie po obrzydliwe relacje z treningów. Ja rozumiem, że nieraz trzeba na kogoś krzyknąć, żeby zmotywować do działania, ale trzeba też znać granice.
  • Lupus28chwilę temu
    @Darilla +1
  • Manieqchwilę temu
    @Darilla No właśnie mam tak samo. Próbuję odtworzyć ten saksofon czy co tam leci w refrenie no i... nie da się.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne