mChat

• Jordiwczoraj, 23:10
    Kisiel jest taki SŁODKI. Najsłodszy kotek świata❤️❤️❤️
  • Jordiwczoraj, 23:12
    Luiza "nie jesteśmy w LOW AJLAND tylko HP. To jest gra, a nie wakacje".
  • Jordiwczoraj, 23:12
    Wypikują LI ale słychać LOpiiiiiD ;D
  • Jordiwczoraj, 23:13
    Mówią Luiza z Olką Mariuszowi, że Krystian totalnie na nie wrzuca a sam nie jest lepszy bo wiedzą, że z innymi gada tylko o tym jakie Lui i Olka są perfidne i grają :o
  • Jordiwczoraj, 23:14
    Olka i Luiza "my tu jesteśmy dalej mimo braku pary, bo MYŚLIMY STRATEGICZNIE" :lol:
  • Jordiwczoraj, 23:18
    Luiza "w tym sezonie prawie w ogóle nie ma dram - wszyscy się miziają, całują, tylko my z Olką kombinujemy co by tu porobić" xD
  • Jordiwczoraj, 23:22
    https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1618585041FADflHaum0mJAeaJ00Lym9.jpg :lol:
  • Kisik94wczoraj, 23:27
    dobrze że jest po 23:00 :P
  • Jordiwczoraj, 23:34
    Faktycznie oni owoce to tylko pod tv jedzą. Potem dostają kielbachy, jajecznicę, boczki, pankejki z nutellą :o
  • MB89wczoraj, 23:54
    Nawet to jest reżyserowane co mają jeść
  • Jordiwczoraj, 23:56
    Rozmowa Ewki z Krzyśkiem... Ewka ma więcej ciekawego do powiedzenia niż on :o Jezu jaki on jest przeźroczysty to OMG...
  • Ogorekdzisiaj, 0:04
    Dobranoc wszystkim :)
  • MaciejOlekdzisiaj, 0:09
    Dobranoc :)
  • Jordidzisiaj, 0:28
    Mariusz "jak pracowałem w tej WŁOSKIEJ RESTAURACJI". Wiemy jakiej :lol:
  • FelciakPLdzisiaj, 9:30
    Witam, witam w dniu pogrzebu Księcia Filipa. Ośmioletnia Małgosia z Kiełczewa się znalazła, a wczoraj zmarła jedna z sióstr Godlewskich.
  • Karinkabartdzisiaj, 9:35
    @FelciakPL Nie zmarła - okazało się, że upozorowała śmierć.
  • DAWIDKIdzisiaj, 9:36
    Podniecanie się takimi patolami jak Godlewskie czy Magicale to poziom Wykopu
  • pulkownikdzisiaj, 9:45
    Godlewskiej to potrzebny jest psychiatra a nie instagram, z tego co widziałem w necie to kobieta ma ogromne problemy z używkami i psychiką, straszne
  • FelciakPLdzisiaj, 9:45
    Najmocniej z całego serca, chciałem najserdeczniej przeprosić. Tak się nabrałem, na ten jej spóźniony prima-aprilisowy żart.
  • kacper310055 min temu
    o co chodzi z tą Godlewską xD
  • FelciakPL54 min temu
    @kacper3100 Na profilu Esmeraldy G. na Instagramie pojawiła się o jej śmierci, potem jej siostra Małgorzata to zaprzeczyła.
  • Tomasz_B54 min temu
    No dała info że nie żyje
  • pulkownik47 minut(y) temu
    Taaa, a podobno ta cała Esmeralda kasowała komentarze ludzi na instagramie, że to fake. Z zaświatów chyba :P Chora kobieta i tyle.
  • Alek122417 minut(y) temu
    @Tomasz_B - MŚ w snookerze dziś się zaczynają
  • dida1231411 minut(y) temu
    @Karinkabart - a upozorowanie śmierci nie jest czasem karalne?
  • Manieq10 minut(y) temu
    Witajcie. A już mi się wydawało, że po znęcaniu się nad karpiami, coverze jednego z świątecznych hitów Koronadiwy i profanacji kilku hymnów te siostrzyczki już niczym nie zaskoczą... Ależ ja byłem naiwny :twisted:
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    @Alek1224 no wiem
  • dida123148 minut(y) temu
    Brzozowski broni Orzecha :O
  • Alek12247 minut(y) temu
    Gdzie?
  • dida123145 minut(y) temu
    @Alek1224 - na WP jest artykuł o tym. Uważa, że Eurowizja bez niego nie będzie tym, co znamy.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne