mChat

• pulkownikdzisiaj, 8:32
    W DDTVN Tadla z synem który został dziennikarzem, no nie dziwne - od dziecka był lansowany przez mamusię :evil:
  • dida1231456 min temu
    @pulkownik - ja mam we Wągrowcu J&J za 3 tygodnie i specjalnie nie będę tego zmieniał. 😂😂
  • pulkownik54 min temu
    @dida12314 oby dostawy były, bo chyba z tym J&J to jest różnie teraz? Ale nie wiem dokładnie, bo od kiedy wziąłem 1 dawkę Pfizera to przestałem śledzić temat xD
  • dida1231450 min temu
    Ja jeszcze w tym tygodniu, kiedy będę miał szczepienie zadzwonię tam, gdzie się rejestrowałem i zapytam się, czy faktycznie będzie ta dawka dla mnie.
  • adijos98d42 minut(y) temu
    @pulkownik jak się czułeś po Pfizerze ? Idę się dzisiaj szczepić na 13:30 Pfizerem ;)
  • pulkownik34 minut(y) temu
    @adijos98d całkiem znośnie :D Ręka mnie bolała cały dzień po szczepieniu i następny, lekki stan podgorączkowy no i byłem taki wiesz, ospały, jakby mnie choroba brała. Największą nieprzyjemnością była noc po szczepieniu, bo mnie o 4 nad ranem ból ręki obudził.
  • Darilla33 minut(y) temu
    @pulkownik wyrosł ci maszt 5g na czole?
  • KG233 minut(y) temu
    Słyszeliście, że ujęcie zakrywające Rafała przez te ognie to wizja artystyczna xd
  • pulkownik33 minut(y) temu
    @Darilla na dupie :twisted:
  • KG232 minut(y) temu
    Rafał opowiada dziennikarzom, że tak miało być
  • Darilla31 minut(y) temu
    @pulkownik :lol:
  • pulkownik31 minut(y) temu
    W DDTVN rozmowa o synie Krzysztofa Krawczyka, bardzo dziwna i smutna sprawa, chyba ogólnonarodowe współczucie dla Ewy Krawczyk właśnie się kończy...
  • Darilla29 minut(y) temu
    @pulkownik mi jej było szkoda w dniu pogrzebu, nadal jest to przykre, ale zaczyna się robic z tego niezły cyrk ...
  • shawu29 minut(y) temu
    Moje współczucie dla niej skończyło się po pierwszym wywiadzie nad trumną. Od razu sprawa zaczęła mi śmierdzieć.
  • pulkownik29 minut(y) temu
    @Darilla miłość do męża i rozpacz z powodu jego śmierci nie wyklucza niestety pazerności.
  • Manieq28 minut(y) temu
    Wspaniale, nowa pożywka dla tabloidów zaraz po niekończącej się telenoweli "Przygody Martyniuka juniora" :rolleyes:
  • pulkownik25 minut(y) temu
    @Manieq tyle że młody Martyniuk to bon vivant, nie stroni od alkoholu i używek, a Krawczyk jr to schorowany facet odcięty zupełnie od ojca.
  • pulkownik25 minut(y) temu
    Niestety robi się z tego smród jak z sytuacją z Violettą Villas, tyle że wtedy była "opiekunka" a teraz zaradna małżonka.
  • Manieq23 minut(y) temu
    Właśnie czytam o tym... Co za babsko :angry:
  • shawu23 minut(y) temu
    Z tego co mówił mecenas, nagranie ma kilkanaście minut i jest straszne, jak je upublicznią to będzie ciekawie
  • Karinkabart20 minut(y) temu
    Ktoś zapytał Skrzynecką czy ciężko się pracowało przy nagraniu finału po dramie z Kasprzykowskim, a ona odpowiedziała „Nie, w żadnym wypadku(...)bo trzymam się z daleka od tego poziomu zachowań” ;)
  • pulkownik19 minut(y) temu
    @Karinkabart niech ta kobieta się wreszcie zamknie xD
  • Hot Heart16 minut(y) temu
    @pulkownik i ograniczy używanie emoji xD Bardzo ciężko czytało się jej post :lol:
  • adijos98d16 minut(y) temu
    Ostatni odcinek "BrzydUli" to miód na moje serce ♥️♥️♥️ i czekać aż do września ? 😭
  • Darilla16 minut(y) temu
    @pulkownik a co się stało z Ewą karawczyk, bo ja w sumie nie w temacie
  • pulkownik13 minut(y) temu
    @Darilla syn Krawczyka mieszka w fatalnych warunkach, jest schorowany (następstwo wypadku, który spowodował jego ojciec) a Krawczykowa go odcięła od kontaktów z ojcem a teraz od spadku. Generalnie - śmierdząca sprawa. Z drugiej strony - Krawczyk junior też nie utrzymuje kontaktów z własnym dzieckiem...
  • pulkownik11 minut(y) temu
    @Hot Heart ale przecież 😆😆😆😆emoji 👌👌👌 są super ❤️❤️❤️❤️❤️ w takiej 💪💪💪💪 ilości 🤮🤮🤮🙈😂
  • Darilla11 minut(y) temu
    @pulkownik :o :o
  • pulkownik10 minut(y) temu
    @Darilla https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/syn-krzysztofa-krawczyka-krzysztof-igor-krawczyk-zostal-bez-pomocy,338996.html tutaj jest reportaż z Uwagi, zrealizowany na początku roku. Teraz wyszło, że Krawczykowa szantażowała tego syna, wszystko jest nagrane.
  • Darilla5 minut(y) temu
    @pulkownik jak to mówią, z rodziną najlepiej na zdjęciu
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne