mChat

• DAWIDKI9 minut(y) temu
    @Karol idę się szczepić bo chcę ewentualnie to przejść lżej - proste. Ganię segregację ze względu na ludzi co zostaną odprawieni z punktów z napisem na kartce "niezaszczepiony, bo nie może" i dzieci. Dobrowolna szczepionka taka niezbyt dobrowolna.
  • DAWIDKI8 minut(y) temu
    A nie "otwieramy gospodarkę" ale tylko jak się zaszczepisz. Dla mnie to jest segregacja ludzi - co ma powiedzieć rodzic dziecka 5 lat, że nie będą mogli iść na basen, bo dziecko nie ma dobrowolnego szczepienia?
  • DAWIDKI7 minut(y) temu
    Przypominam o pomyśle Gowina który miał być od majówki ;)
  • Jordi7 minut(y) temu
    W Łodzi jak dzieci nie mają podstawowych szczepień, to są na końcu list przyjęć do przedszkoli.
  • DAWIDKI7 minut(y) temu
    @Jordi ale to są szczepienia obowiązkowe, za które jeśli rodzic nie zaszczepi to może pójść siedzieć.
  • atomówka966 minut(y) temu
    @Karinkabart "Nowe pomysły." Ciekawe czy zrobią petycje na przywrócenie programu. :rolleyes:
  • Jordi6 minut(y) temu
    W naborze na 2021/22 z ponad 500 nieprzyjętych nigdzie dzieci ponad 300 nie dostało się tam gdzie chcieli rodzice z powodu braku szczepień.
  • DAWIDKI5 minut(y) temu
    A COVID nadal jest z tego co wiem dobrowolnym szczepieniem. Jak ludzie chcą apartheidu to niech wrąbia szczepienie covid ustawą w kalendarz obowiązkowy i dziękuję bardzo. Sprawa wtedy jest prosta
  • Dominik198915 minut(y) temu
    https://youtu.be/jI4qr1SC08s ^-^
  • semperadastra4 minut(y) temu
    To lepiej, żeby nikt nie mógł korzystać z restauracji, basenów czy kin ??? Czy lepiej, żeby przynajmniej ci zaszczepieni mieli tę możliwość ??? :)
  • Karol4 minut(y) temu
    @DAWIDKI co powiedzą rodzice małego dziecka? Dam znać za jakiś czas, gdy pójdę ze swoim na basen 🙂
  • Karol4 minut(y) temu
    Dzięki za to, że się martwisz 🙂
  • DAWIDKI3 minut(y) temu
    @semperadastra tylko, że zaszczepieni NADAL mogą chorować. ;)
  • Karol3 minut(y) temu
    @DAWIDKI dlatego nie należy wpuszczać tych którzy mogą chorować napewno 🙂
  • DAWIDKI3 minut(y) temu
    To nie jest tak, że nagle szczepiony = nie ma covida. Bo mam wrażenie że paszport będzie tylko na tej podstawie
  • semperadastra2 minut(y) temu
    @DAWIDKI Nie o to pytałem :)
  • Karol2 minut(y) temu
    Tak dla dyskryminacji ze względu na brak szczepienia
  • DAWIDKI2 minut(y) temu
    @Karol dlatego nie należy segregować ludzi na podstawie pseudodobrowolności ;)
  • Jordi2 minut(y) temu
    Ciekawe jak z Orientarium w Łodzi zrobią. Jesienią będzie nawał ludu z całej Polski po otwarciu :P
  • DAWIDKI2 minut(y) temu
    Czyli covidianin - dzięki za potwierdzenie tego :)
  • Karol2 minut(y) temu
    Tak Adolfie 🙂
  • DAWIDKI1 minutę temu
    @semperadastra lepiej aby nikt nie korzystał lub ograniczyć do minimum osoby - 25% pojemności.
  • Karol1 minutę temu
    Zmienić Ci już nick na Adolfiki?
  • Jordi1 minutę temu
    @DAWIDKI a ty jesteś VaBanqueninem :P
  • DAWIDKI1 minutę temu
    @Jordi to akurat prawda xD
  • Jordi1 minutę temu
    HE HE HE xD
  • semperadastrachwilę temu
    Poza określeniem "covidianin" czasem słyszy się też "covidiota". Ja się tylko zastanawiam, kto wymyśla te nazwy :)
  • Jordichwilę temu
    Tęsknię za Ewcią w HP :( Te baby pozostałe to tragedia prócz Luizy... :(
  • Dominik19891chwilę temu
    To ewka odpadła ^-^
  • Tomasz_Bchwilę temu
    @Jordi odpadła foryszewska? :o
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne