mChat

• Trzeciak8 minut(y) temu
    @dida12314 - w Holandii właśnie był ostatnio wznowiony. Bez sukcesu.
  • TheLuckySeven7 minut(y) temu
    @Trzeciak O proszę, tego bym się nie spodziewał. Pewnie gdzieś na najwyższych miejscach będzie, jakbyśmy to powiedzieli po naszemu, "Kto Chce Zostać Milionerem?"
  • dida123147 minut(y) temu
    @Trzeciak - kiedy?
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    A wczoraj "Lego Masters" (też w TOP 10 tego raportu) w Holandii niewiele gorzej, 1,553 mln widzów przy 24,9 proc. udziałów. ;)
  • FelciakPL6 minut(y) temu
    Edyta Górniak tajemniczym gościem "To był rok!".
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    @dida12314 - 12 marca na SBS6. Ale wkrótce i tak będzie on zastąpiony przez tamtejszą wersję "The Cube". ;)
  • Jordi6 minut(y) temu
    Dla mnie głupotą było stawianie na Sucharowego Karola. 1994 ta datą JEDNOZNACZNIE się kojarzy z Edytą jeśli chodzi o wydarzenia TV, a nie startem jakiegoś tam teleturnieju :P
  • TheLuckySeven6 minut(y) temu
    Ostatnio też we Francji "Familiada" ma wrócić, albo już wróciła, z tym samym prowadzącym co wcześniej wspomniany przeze mnie format
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Ten tajemniczy gość nie ma tam racji bytu :rolleyes:
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    Skoro spojlerują im kukułka
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @Jordi - 1994 rok to także rok debiutu innego kultowego, choć nieemitowanego już formatu - "Śmiechu Warte". :D
  • Jordi5 minut(y) temu
    Niektórzy chcieliby żeby teleturnieje rządziły zawsze i wszędzie, ale tak nie ma i nie będzie niestety dla nich :P
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Jordi - taka prawda, że teleturnieje przeżywają prawdziwy renesans na świecie. Nie dziwię się, bo co nowy talent- czy reality-show to o jednym i tym samym prawie. ;)
  • Jordi4 minut(y) temu
    @Trzeciak no ale mimo wszystko Eurowizja to największe wydarzenie tv w Europie, a wtedy debiut plus najlepsze nasze miejsce. Kto tam pamięta Karola błagam...
  • Jordi4 minut(y) temu
    Tylko totalni zapaleńcy.
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Jordi - to też wydarzenie, bo jeden teleturniej praktycznie od prawie trzech dekad betonuje weekendową ramówkę Dwójki.
  • Jordi2 minut(y) temu
    Ja chcę kulkową manię u nas z takich nowych programów prócz oczywiście koreańskich formatów :D
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    No i nie można zapomnieć o innym kultowym debiucie - "1z10".:D
  • kamil25052 minut(y) temu
    @Jordi oglądałeś "Śluby" w Playerze?
  • Jordi2 minut(y) temu
    Nie. Zapomniałem xD
  • pulkownik2 minut(y) temu
    No ale to jest tajemniczy gość w TBR dla uczestników a nie dla widzów tak naprawdę xD
  • DAWIDKI1 minutę temu
    @Trzeciak który de facto nie wiadomo czemu nagle jest przerwany z nagraniami - jak był covid to przenieśli nagranie Wielkiego Finału.
  • Trzeciak1 minutę temu
    @TheLuckySeven - chyba też jest, ale na szczycie wciąż jest pewien wiadomy format z bardzo dalekiego kraju, który u nas wciąż czeka na premierę. ;)
  • Jordi1 minutę temu
    @Trzeciak to jest WSTYD, że u nas go jeszcze nie ma...
  • Tomasz_B1 minutę temu
    No ale podpowiedz im dają taka oczywista O to mi chodzi
  • DAWIDKI1 minutę temu
    Emisja of course, bo nagranie było.
  • FelciakPL1 minutę temu
    @Trzeciak Nie można także zapomnieć o tym, że pojawił się wreszcie wolny wybór obejrzenia innego kanału niż Jedynki i Dwójki czyli Polsatu. W tym rok pojawił się kanał TVP Regionalna (obecnie TVP3).
  • pulkownikchwilę temu
    @DAWIDKI nie chcę prorokować i też mi się nie bardzo chce wierzyć że Kurski byłby tak głupi, ale już kilka audycji w ten sposób przerywano, tzn. nagrania z dnia na dzień. :/
  • Trzeciakchwilę temu
    @FelciakPL - w sensie pasmo wspólne, bo ośrodki regionalne już produkowały wtedy dużo godzin programu własnego. ;)
  • Jordichwilę temu
    @Trzeciak dzisiaj ośrodki regionalne prawie nic nie produkują :P
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne