mChat

• pulkownik9 minut(y) temu
    Oczywiście nie jest to tej samej klasy przerost formy co u naszego cudu wokalu z remizy, nie ta estetyka i nie ta klasa wykonania, ale irytacja w oglądaniu obu występów, przynajmniej u mnie, podobna xD
  • Jordi9 minut(y) temu
    @Abbott no też mówi bardzo wiele osób, że dano taki fragment, że ludzie mają WTF...
  • Jordi8 minut(y) temu
    @pulkownik a co miało być? Fortepian? Ludzie go błagali, żeby tego nie robił, bo zaraz fani Dankana by gadali że kopiuje...
  • DAWIDKI8 minut(y) temu
    Dzisiaj w TVPiS po 159 razy puszczą po każdej obietnicy Kaczafiego https://www.youtube.com/watch?v=7FKGsStBMW8
  • Dominik198918 minut(y) temu
    Co to za orównanie Solidarność a LGBT. Powiniście sie cieszyć, że ta Solidarność obaliła komunr. Bo jakby nadal była komuna to o LGBT nikt by teraz nie słyszał. Wiec macie lepiej niż za komuny.
  • Jordi8 minut(y) temu
    Ja wolę poczekać do całości. Z tego co opisują dziennikarze jest w tym przesłanie i to największe na tej ESC.
  • Dominik198918 minut(y) temu
    A nadal narzekania.
  • Abbott8 minut(y) temu
    @Jordi czasami wystarczy stanąć i tylko zaśpiewać :)
  • Jordi7 minut(y) temu
    No... To się sprawdza w tym roku tylko w przypadku jako tako Austriaka :P
  • pulkownik7 minut(y) temu
    @Jordi dlaczego od razu fortepian. Dla mnie Gjon wypada groteskowo, a praca kamer w ogóle nie licuje z piosenką. Przedobrzyli.
  • Jordi7 minut(y) temu
    Łotyszka swoim skromnym wykonem zabiła potencjał piosenki.
  • DAWIDKI7 minut(y) temu
    @Dominik19891 mamy taką samą komunę tylko pod szyldem PiS - zauważ, że 25 lat temu też w Sejmie była komuna - Miller - PZPR, Czarzasty - PZPR, Kwachu - PZPR...
  • Jordi6 minut(y) temu
    Mołdawianką ludzie wręcz niektórzy zawiedzeni, bo liczyli na nieco kiczu :P
  • semperadastra6 minut(y) temu
    @DAWIDKI A teraz nie ma w Sejmie Czarzastego i innych dawnych towarzyszy ??? xD
  • Jordi5 minut(y) temu
    W ogóle wyśmiano buków też z Maltą. Zmieniono kieckę i siup 5% do góry :lol:
  • DAWIDKI5 minut(y) temu
    @semperadastra nawet jeden siedzi jako sędzia TK Bufetowej
  • pulkownik5 minut(y) temu
    Jak utwór jest dobry i ma wartość artystyczną to i stanie przy statywie się obroni. Być może to niepopularna opinia, ale uważam, że gdyby Rise like a Phoenix wykonała Conchita jako Thomas, nie jako Conchita w całym jej anturażu to i tak by się biła o podium, bo to po prostu bardzo dobrze napisana i zaśpiewana piosenka.
  • Jordi4 minut(y) temu
    Kieckę która też specjalnie lepiej nie wygląda bo jest koszmarnie opięta na Destiny i uwydatnia jej brzuch dzieląc na dwie części xD
  • DAWIDKI4 minut(y) temu
    W ogóle beka, że "Nowy Wał" prezentuje szeregowy poseł a nie jakiś premier czy minister czegoś tam
  • Jordi4 minut(y) temu
    @pulkownik ja czekam na semi. Wiem, że będzie to w tv wyglądać super :)
  • Jordi3 minut(y) temu
    A Rafał dalej swoje że oni specjalnie go zasłaniają, bo.... to ma być nawiązanie do lat 80 :lol:
  • semperadastra3 minut(y) temu
    @DAWIDKI Niech zgadnę. Piotrowicz xD
  • Jordi3 minut(y) temu
    Ale ŻE W JAKI SPOSÓB? :lol:
  • pulkownik3 minut(y) temu
    @Jordi no wiadomo, mimo prób i przecieków to wciąż w dużej mierze wróżenie z fusów xD Ale mam przeczucie, że wygrać może być jakaś niespodzianka i wcale nie wygrają typowani przez buków.
  • Jordi2 minut(y) temu
    @pulkownik no w Misja Eurowizja powiedzieli, że ich zdaniem w tym roku buki źle typują i może być niespodzianka.
  • semperadastra2 minut(y) temu
    Ale ogólnie w sądownictwie pozostałości komuny trzymają się nieźle. PiS chciał to reformować i niestety "totalna opozycja" przeszkadzała. Więc komuchy to bardziej POKO niż ZP :)
  • Jordi2 minut(y) temu
    Nie ma jednego, dwóch faworytów jak w ostatnich latach, tylko kilka krajów.
  • pulkownikchwilę temu
    @Jordi mnie ręce opadły jak Dobrowolski w Wiadomościach powiedział że wizualizacja nawiązuje do gry komputerowej z lat 80 bo to młodość i jego i Brzozy i cała piosenka w klimacie lat 80. Nawiązania do lat 80. i gier to ma Dadi, a nie Brzozowski ;) Neony i biseksualne oświetlenie nie tworzą z automatu klimatu 80s ;)
  • Dominik19891chwilę temu
    Komuna jest wszędzie tak naprawde nawet w sieci jeśli już o tym mówimy.
  • Jordichwilę temu
    No i Polska znowu ostatnia w głosowaniu jury była... Czyli musi to wyglądać źle...
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne