mChat

• Karol14 minut(y) temu
    Hmm... To nie zakładaj. Po problemie 🙂
  • DAWIDKI12 minut(y) temu
    Raczej będzie trzeba bo cieć będzie gonić tych bez rękawiczek
  • DAWIDKI12 minut(y) temu
    Ja raz nie zdezynfekowałem ichniejszym dezynfektorem w pewnym znanym markecie to przez pol marketu mnie gonili hurr durr trzeba dezynfekować.
  • DAWIDKI11 minut(y) temu
    Mimo, że ostatnie 5 sklepów gdzie byłem też dezyfenktorowi ciecie byli. I dezyfekowałem normalnie, bo był skład.
  • DAWIDKI10 minut(y) temu
    Polecam w Poznaniu "dezynfekować się" w tramwaju - będziecie capić gorzej niż żul :D
  • DAWIDKI10 minut(y) temu
    Raz będąc tam wpadło mi do plecaka. Smród na cały tydzień, że raz mnie z lokalu wyprosili bo tak waliło.
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    Ale co wpadło :huh:
  • Mat.2123479 minut(y) temu
    Player mi pisze ze nowe odcinki brzyduli w TVN 7 będą do 28 maja, a profil Brzyduli mi pisze ze do 21 maja i teraz kto ma rację
  • semperadastra9 minut(y) temu
    Ja nigdy nie dezynfekuję niczego w żadnych sklepach. Nawet w życiu nie zwróciłem uwagi, że cokolwiek takiego tam jest. Nigdy nikt nie robił mi żadnych problemów o to... :)
  • semperadastra9 minut(y) temu
    A byłem już tyle razy w przeróżnych, że ho ho...
  • DAWIDKI9 minut(y) temu
    @Tomasz_B ten środek dezyfnekujący.
  • Karol9 minut(y) temu
    Ja z rok temu dostałem zjebkę w Carrefourze. Z rok temu 🙂
  • DAWIDKI8 minut(y) temu
    Jak prysnął mi do torby bo ktoś obok sobie robił "Zbyszka Nowaka"
  • Kamilo7 minut(y) temu
    Raz byłem świadkiem jak jakaś nastolatka dostała ochrzan od babki, że bułki maca bez rękawiczek. W oszołomie to było, znaczy w Auchan :)
  • DAWIDKI6 minut(y) temu
    @semperadastra w EURO RTV nagminnie stoi cieć i wystarczy że masz rękawiczki to się nie pluje - nie masz - hurr durr dezyfekcja - mam swój i psiknę jak wejde - nie! Tylko nasz! Albo moja sytuacja "nic do diabła nie dotknąłem a wyjmuję dezynfektor - musi pan przy mnie psikac"
  • Karol5 minut(y) temu
    @Kamilo ale fakt faktem to obrzydliwe. Jeszcze przed pandemią byłem z dzieckiem na spacerze, wstąpiłem do Lewiatana kupić mu bułkę, a gdy doszedłem do pieczywa, babka przy mnie macała bułki i odrzucała, czy jej nie pasowały 🙂
  • DAWIDKI5 minut(y) temu
    Dezynfekcja znanym środkiem z podanym składem - ok. Dezynfekcja rozrobioną wodą z mydłem lub "żulem" - nie.
  • DAWIDKI4 minut(y) temu
    @Karol powiesz tak "starej babie" to cie zwyzwie ześ niewychowany gówniarz i jak smiesz smieć jej uwage zwracac.
  • Karol4 minut(y) temu
    W markecie obok mnie bułki zaczęli pakować po trzy sztuki w torby foliowe i wiązali, by ludzie nie macali, to babki przychodziły i rozrywały 🙂
  • Kamilo4 minut(y) temu
    @Karol a daj pan spokoj, jak się te bułki dobrze złapie i wypompuje z nich powietrze, to nic nie zostaje :evil:
  • Tomasz_B4 minut(y) temu
    Haha one szukają bułek na rozmiar?
  • DAWIDKI4 minut(y) temu
    Dobrze, że lody Ekipy nie mają tazosów xD
  • Kisik943 minut(y) temu
    lol, NENT bierza darta, oni zaraz wszystko wezmą
  • Kisik943 minut(y) temu
    * bierze
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    @Kisik94 no Krzychu
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    Żeby tylko darta
  • Karol2 minut(y) temu
    Ale skoro człowiek potrafi jedno czy dwa jajka z opakowania wyjąć, bo przecież lepiej ukraść dwa niż zapłacić za 10, to czy macanie pieczywa kogoś dziwi? 🙂
  • Karol2 minut(y) temu
    Dlatego pieczywo biorę z piekarni 🙂
  • Dominik19891chwilę temu
    Mądrości Karola ^-^
  • Karolchwilę temu
    Ale jedno trzeba pandemii oddać - ludzie do tej pory nie zastanawiali się nad macanymi towarami, nad maczaniem rąk w wodzie święconej w kościele, itd.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne