mChat

• Alek12247 minut(y) temu
    @dida12314- no tak ale u takiego Semeniuka czy Bednorza po tej wypowiedzi pewnie morale tango down
  • dida123146 minut(y) temu
    @Alek1224 - u Vitala hierarchia jest taka w tym roku : IO / ME / LN (ja przynajmniej inaczej tego nie widzę)
  • Asjata6 minut(y) temu
    @Jordi Powinni polecieć już w semi :angry:
  • pulkownik6 minut(y) temu
    Moje TOP3 - ISLANDIA 8) Litwa, Malta. Wpadają w ucho, fajni wykonawcy, powiew pozytywnej energii w tym spieprzonym świecie covidowym xD
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    @Jordi - jury love Sweden. ;D
  • Jordi6 minut(y) temu
    Reklama 20:41:26
  • Jordi5 minut(y) temu
    @pulkownik Malta zawaliła stejdżing niestety :(
  • Darilla5 minut(y) temu
    @pulkownik ja dzisiaj cały dzień nucę piosenkę Islandii i nie może mi to wyjść z głowy, jak dla mnie może wygrać :)
  • Jordi5 minut(y) temu
    Ale w ogóle jak rok temu był tabun skrętów, tak w tym jest raczej 50/50.
  • Asjata5 minut(y) temu
    Za to szykuje się pierwszy out Australii w semi :heart: Tylko szkoda mi Montaigne
  • dida123145 minut(y) temu
    @Alek1224 - poza tym on mógł tak powiedzieć, a faktycznie będzie tak, że weźmie 12 najlepszych, którzy stworzą jedność.
  • pulkownik5 minut(y) temu
    https://www.youtube.com/watch?v=hkV1kd1VwmY - przepraszam oni mogą aż tyle z prób pokazywać? TAJNYCH prób, tylko dla akredytowanych? Poza tym widzą a raczej słyszą jak żałosny jest wokal Brzozy bo podłożyli wersję studyjną.
  • Jordi4 minut(y) temu
    Islandia powinna być w top3. Litwa raczej poza ale wysoko, Malta po I próbie nie zasługuje na podium. Zobaczymy rano jak druga próba.
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Jordi - też tak uważam, zresztą "stejdżingiem" chyba :flag_mt: udowodniła, że chyba jeszcze kraj nie jest do końca przygotowany na organizację dorosłego ESC.
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @pulkownik - tak, nadawcy uczestniczący w Konkursie - w tym TVP - mają takie prawo. Ograniczenia są dla dziennikarzy nie związanych z nadawcami.
  • Asjata3 minut(y) temu
    @Trzeciak Saszka została przekupiona przez Szwajcarię i Albanię by zepsuli ten staging :twisted:
  • Jordi3 minut(y) temu
    HAHA FAKTYCZNIE DALI PLEJBEK W MATERIALE :lol:
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Maja Frybes robi bardzo dobre wrażenie w tym materiale w przeciwieństwie do poprzedniej HOD-ki
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @pulkownik - akurat o Piekarskiej od dziennikarzy eurowizyjnych - w tym Mazańskiego - to słyszałem bardzo dużo komplementów.
  • Jordi2 minut(y) temu
    Poza tym co do Malty dla mnie to wygląda tak jakby wydali miliony na piosenkę i brakło im na stejdżing...
  • Trzeciak1 minutę temu
    A Piekarska to nomen omen asystentka Tyńca z "KF" 2007-2009. :D
  • Trzeciak1 minutę temu
    No i niedoszła Szwedesa. :D
  • Jordi1 minutę temu
    Prawie wyłącznie dzisiaj reklamy z Luizą w Siódemce... :(
  • annawoj11041 minutę temu
    myślicie że jutro na playera dadzą 13 odcinek ślubów czy znów będą ściemniać że coś tam i nie mogli
  • Jordichwilę temu
    @annawoj1104 pojutrze :P
  • dida12314chwilę temu
    @annawoj1104 - jak już to w piątek. Ale coś czuję, że mogą ściemniać.
  • dida12314chwilę temu
    @Trzeciak - a w obecnym KF jest ona redaktorem, nie?
  • Trzeciakchwilę temu
    @Jordi - bardzo fajnie, że jest Destiny, bo obala kolejny stereotyp o Eurowizji Junior, ale za rok fani Eurowizji raczej nie spotkają się na Malcie. Zresztą jedynym sensownym miejscem na tą chwilę byłaby hala, gdzie odbyła się Eurowizja Junior 2014.
  • Trzeciakchwilę temu
    @dida12314 - tak, redaktorem prowadzącym. :D
  • pulkownikchwilę temu
    @Jordi ja nie wierzę w ten różowy kostium, ona jakoś próbowała to bronić na social mediach, ale dla mnie to Destiny została oszpecona. Podobnie tancerki. Szczerze mówiąc to liczyłem na stylówę podobną jak ma na początku teledysku, wyglądała tam świetnie i duuuużo bardziej to pasowało do piosenki.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne