mChat

• DAWIDKI17 minut(y) temu
    W ogóle beka, że "Nowy Wał" prezentuje szeregowy poseł a nie jakiś premier czy minister czegoś tam
  • Jordi17 minut(y) temu
    @pulkownik ja czekam na semi. Wiem, że będzie to w tv wyglądać super :)
  • Jordi16 minut(y) temu
    A Rafał dalej swoje że oni specjalnie go zasłaniają, bo.... to ma być nawiązanie do lat 80 :lol:
  • semperadastra16 minut(y) temu
    @DAWIDKI Niech zgadnę. Piotrowicz xD
  • Jordi16 minut(y) temu
    Ale ŻE W JAKI SPOSÓB? :lol:
  • pulkownik16 minut(y) temu
    @Jordi no wiadomo, mimo prób i przecieków to wciąż w dużej mierze wróżenie z fusów xD Ale mam przeczucie, że wygrać może być jakaś niespodzianka i wcale nie wygrają typowani przez buków.
  • Jordi15 minut(y) temu
    @pulkownik no w Misja Eurowizja powiedzieli, że ich zdaniem w tym roku buki źle typują i może być niespodzianka.
  • semperadastra15 minut(y) temu
    Ale ogólnie w sądownictwie pozostałości komuny trzymają się nieźle. PiS chciał to reformować i niestety "totalna opozycja" przeszkadzała. Więc komuchy to bardziej POKO niż ZP :)
  • Jordi15 minut(y) temu
    Nie ma jednego, dwóch faworytów jak w ostatnich latach, tylko kilka krajów.
  • pulkownik13 minut(y) temu
    @Jordi mnie ręce opadły jak Dobrowolski w Wiadomościach powiedział że wizualizacja nawiązuje do gry komputerowej z lat 80 bo to młodość i jego i Brzozy i cała piosenka w klimacie lat 80. Nawiązania do lat 80. i gier to ma Dadi, a nie Brzozowski ;) Neony i biseksualne oświetlenie nie tworzą z automatu klimatu 80s ;)
  • Dominik1989113 minut(y) temu
    Komuna jest wszędzie tak naprawde nawet w sieci jeśli już o tym mówimy.
  • Jordi13 minut(y) temu
    No i Polska znowu ostatnia w głosowaniu jury była... Czyli musi to wyglądać źle...
  • Jordi12 minut(y) temu
    Dadi to cały lata 80, a Rafał pomijając tancerzy i układ to cała reszta z nim to typowy szybki wykon z ESC... z początku wieku. Utwór też brzmi jak z 2000.
  • Dominik1989112 minut(y) temu
    Za komuny Polska nawet na Eurowizji noe startowała ;)
  • pulkownik10 minut(y) temu
    Tak na dobrą sprawę to szkoda mi Brzozowskiego bo widać że nie czuje się komfortowo na scenie ani w ogóle w piosence i tej stylizacji na 20-latka. No ale sam chciał, chcącemu nie dzieje się krzywda :P
  • Dominik198918 minut(y) temu
    Ja tam jak go widze na scenie to strasznie staro wyglada w tej stylizacji. I twarz jakaś taka pulchna ^-^
  • semperadastra8 minut(y) temu
    Tak. Volenti non fit iniuria :)
  • Abbott8 minut(y) temu
    @pulkownik czasami są dobre utwory, które nie pasują do artysty
  • Dominik198918 minut(y) temu
    Jakby mu twarz jakimś łojem wysmarowali czy czymś.
  • Alek12247 minut(y) temu
    Wysłuchałem tych obietnic. Przecież oni to wszystko obiecywali w 2015 i 2019 roku.
  • semperadastra7 minut(y) temu
    Może wysmarowali xD
  • Jordi4 minut(y) temu
    @pulkownik ogólnie w Centrum Prasowym jest sporo opinii, że od Rafała bije "sztuczność i udawanie" i na scenie i na konferencjach.
  • Dominik198914 minut(y) temu
    https://youtu.be/2SA4j2Wyauo Na tym polga polityka obiecanki
  • Jordi3 minut(y) temu
    To są lata świetlne od Kasi Moś, a nawet Tulii, które dziennikarze Eurowizyjni z całego świata bardzo lubili...
  • pulkownik3 minut(y) temu
    @Jordi no Kaśka to była królowa centrum :D
  • Abbott2 minut(y) temu
    @Jordi Z drugiej strony dziennikarze się przyzwyczaili do ballad i spokojnych utworów z naszego kraju
  • Jordi2 minut(y) temu
    Najlepsze były wywiady z Wiwi. Ostatnio dwa obejrzałem :D
  • Jordi2 minut(y) temu
    I to jak tłumaczy OSRAM :lol:
  • Jordi1 minutę temu
    Szkoda dziewczyny że nie robi kariery na jaką zasługuje.
  • Jordichwilę temu
    Krupińska.... To nie ISZYKAWA, tylko Isikała...
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne