mChat

• Tomasz_Bdzisiaj, 0:24
    Brawooo
  • Alek1224dzisiaj, 0:29
    Mam Modernę na 30.05
  • Tomasz_Bdzisiaj, 0:32
    :)
  • Dominik19891dzisiaj, 1:17
    :evil:
  • Karoldzisiaj, 1:38
    Chciałem wypełnić kwestionariusz spisu powszechnego, ale uważam, że ilość żądanych przez to niepewne państwo informacji jest zbyt duża 🙂
  • Karoldzisiaj, 1:39
    Co ich obchodzi gdzie pracuję albo w jakim języku porozumiewamy się w domu? XD
  • Karoldzisiaj, 1:41
    Myślałem, że to księża po kolędzie za dużo dopytują, ale tu to już jakaś abstrakcja.
  • Karoldzisiaj, 1:42
    Zainteresowałem się spisem po tym, jak do skrzynki dostałem list z GUS, który straszy, że niepoddanie się spisowi czy odmowa udzielania informacji grozi grzywną 🥴
  • Tomasz_Bdzisiaj, 1:43
    Ja już nie wiem nigdy kiedy Ty przekraczasz granice z powagi na ironię ;D
  • Karoldzisiaj, 1:45
    @Tomasz_B Nie mam tego listu pod ręką, ale takie są fakty 🙂
  • Tomasz_Bdzisiaj, 1:46
    No ogólnie wiem że tak jest, tylko nie wiem czy powaznie właśnie do tego podchodzisz czy nie ;D
  • Karoldzisiaj, 1:48
    Podchodziłem poważnie do momentu zapytań o miejsce pracy moje oraz członków rodziny. Pomijając fakt, że 3/4 danych państwo mogłoby sobie wyciągnąć samo, usilne potwierdzanie ich jest już chorobliwą próbą ingerencji w prywatność 🙂
  • Karoldzisiaj, 1:49
    Ale po co ujednolicić systemy ZUS, PUP, US, NFZ, CEPIK, itd., skoro łatwiej wymóc informacje od obywatela 🙂
  • Karoldzisiaj, 1:51
    Ale czego ja oczekuję? Opłaciłem OC samochodu dwa tygodnie temu, a w mObywatel wywalone na czerwono, że samochód bez opłat od 12 dni 🙂
  • Tomasz_Bdzisiaj, 1:51
    Pewnie sporo ludzi to zignoruje i każdy grzywną wtedy?
  • Karoldzisiaj, 1:51
    @Tomasz_B wtedy przyjdzie rachmistrz 🙂
  • MaciejOlekdzisiaj, 2:02
    Zmykam, pora na mnie, dobranoc. :)
  • Dominik19891dzisiaj, 9:26
    :)
  • Dominik19891dzisiaj, 9:26
    Hej ho hej ho na szczepienia by się szło.
  • Karinkabart41 minut(y) temu
    Zaginął uczestnik WS, YCD i HK https://party.pl/newsy/zaginal-uczestnik-hell39s-kitchen-trwaja-poszukiwania-jego-telefon-jest-nieaktywny-135874-r1/
  • MaciejOlek36 minut(y) temu
    Witam w niedzielę. No w końcu cieplej się robi.
  • pulkownik18 minut(y) temu
    Olka Nowak rozryczała się na IG oglądając orkę którą zafundowało jej jury we wczorajszym odcinku, dodała że pokazano tylko część milutkich komentarzy. Widocznie było zlecenie z góry że mają udupić tę konkretną parę :)
  • Poland7 minut(y) temu
    Ten program to ustawka pod Roxie żeby było o czym potem we "Wiadomościach" mówić.
  • Darilla7 minut(y) temu
    Dziewczyna boleśnie się przekonała jak działa telewizja. Eh..
  • pulkownik6 minut(y) temu
    Bez sensu bo Roksana z Oliwią to najlepszy duet (bo najlepsza była Nowak, ale sama, bez Kordasa), a tutaj pachnie turbo ustawką żeby przypadkiem influencerzy nie podkradli smsów Roksanie.
  • Darilla6 minut(y) temu
    Niemniej jednak dostała lekcje pokory, której trochę jej brakowało.
  • Darilla5 minut(y) temu
    Nie od dziś wiadomo, że te programy są ustawione od początku do końca, szkoda tylko, że uczestnicy są aż tak mieszani z błotem, byleby odpadli.
  • pulkownik3 minut(y) temu
    @Darilla no oby za 4 mc wrócił lepszy program taneczny, bez toksyków w jury :P
  • Darilla1 minutę temu
    @pulkownik oby oby ;) Damian mnie strasznie zawiódł, bo w tzg tańczył o niebo lepiej i byłam pewna, że w DDD też rozwali parkiet. Jak widać brak anielsko cierpliwej Janji u boku i pseudo agresywni trenerzy spowodowali, że tańczył tak jak tańczył.
  • pulkownikchwilę temu
    @Darilla albo po prostu taniec towarzyski mu bardziej leży :P Ze Zdrójkowskim było odwrotnie. A Karczmarczyk i tu i tu wymiatała :D
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne