mChat

• Trzeciak18 minut(y) temu
    @pulkownik - Ida mówiąc o tym, że para rolnika i wybranki to przeciwieństwo Roxie i Oliwii (a póki co nadal są faworytkami) chyba dyplomatycznie powiedziała, że nie wyobraża sobie ich w półfinale. ;)
  • pulkownik18 minut(y) temu
    @Trzeciak ta sama Ida stwierdziła że bardzo chętnie da im 10 :)
  • Jordi17 minut(y) temu
    O i jednak się nie myliłem co do zapowiedzi, bo ktoś pisał, że zapowiedź zmontowali dziwnie. Nie. Nie dziwnie. Olka mówiąca o nowym ma inne ciuchy niż na randce z Michałem. Co to oznacza? :P
  • Darilla16 minut(y) temu
    Kordasy nie odpadną, bo kilka dni temu natknęłam się na kilka komentarzy, że byli widziani w Blue City, na pewno po nagraniu 5 odcinka. Zresztą w sobotę czas na solówkę Oli, a ona akurat dobrze tańczy. :D
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    @pulkownik - i dla odmiany Agustyn walnie im 2 lub 3 i pokłóci się z przyszłą mamą. xDDD
  • Jordi16 minut(y) temu
    W ogóle na Insta jest pytanie "którą parę chcielibyście usunąć?" I mało jest o Olce, a większość pisze o Bibusze i Szymonie :o
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    @Darilla - ale jak spoilerujesz, to nie na mChacie, a w wątku - jest tam specjalna funkcja. ;)
  • Tomasz_B15 minut(y) temu
    Bana dla niej!
  • pulkownik15 minut(y) temu
    @Darilla obstawiam solo do Buttons albo Lady Marmalade :afro: :afro: :afro:
  • Darilla14 minut(y) temu
    @Trzeciak nie uważam, żeby to był spoiler, bo naprawdę tylko kontuzja mogłaby sprawić, że by odpadli. Bądźmy poważni.
  • kamil250514 minut(y) temu
    Legia dzisiaj znowu remis! Zdecydowanie "lubię to!" xD
  • Ogorek14 minut(y) temu
    Ja też :D
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    @Darilla - to, że dla Ciebie wynik jest przewidywalny to jedno, ale jednak nawet mimo tego większość osób nie ma problemu z oznaczaniem spoilerów. ;)
  • Tomasz_B12 minut(y) temu
    A wy przeciwko legii?
  • Darilla11 minut(y) temu
    @Trzeciak w sumie to nikt nie powiedział, że przygotowywali się do odcinka, może tak rekreacyjnie sobie przyszli potańczyć, tak też mogli być :)
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    @Darilla - a no chyba, że tak. :)
  • pulkownik10 minut(y) temu
    @Darilla jak Sikora przed 2 edycją. On też był w Blue City "u koleżanki w szkole tańca" :twisted:
  • kamil25058 minut(y) temu
    Skoro Legia ma problem z tak słabym Lechem czy Cracovią to mam nadzieję, że i z innymi będzie problematycznie. Mam cichą nadzieję, że Pogoń ich dogoni. :) chociaż to już myślenie życzeniowe. W końcu zostało tylko 5 kolejek.
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    Niemniej to, że solówkę w sobotę tańczy Paweł, a nie Marta (która mimo wielu błędów technicznych świetnie się bawi w tym programie
    - w przeciwieństwie do rolnika), tym bardziej potęguje prawdopodobieństwo, że półfinał będzie bez rolnika na "Wyspie Przetrwania" i jej partnerki.
  • Darilla7 minut(y) temu
    @pulkownik co do solo Oli, ja byłam pewna, że zatańczy do ,,lady Marmalade", zobaczyłam ten taniec do Buttons i chyba Agustinowi bardziej do gustu przypadły ten drugi. ;)
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Aż zobaczę te lady marmolady :huh:
  • Kubib5 minut(y) temu
    czy dzingiel "Telewizja Polska przedstawia" na niebieskim tle jest ciagle wykorzystywany?
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Kubib - nie, już się dorobiła nowego - przedstawianego przy niektórych filmach.
  • Tomasz_B4 minut(y) temu
    Co to jest :o
  • Kubib3 minut(y) temu
    @Trzeciak a kiedy mniej wiecej to intro poszlo do piachu? zobaczylem je przed chwila dopiero i skapnalem sie ze go nie ma juz
  • Kubib2 minut(y) temu
    https://www.youtube.com/watch?v=7bsJjATWuu8 w gwoli scislosci o to chodzi
  • Darilla2 minut(y) temu
    Tymczasem Deynn dostało się za to, że ,,opala się na nie polski kolor skóry". :lol:
  • Jordi2 minut(y) temu
    Czyli wszystko w HP zmierza do tego co chodziły ploty, że po 40 epie ruszą powroty.
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @Kubib - w 2014 roku, w połowie wiosny.
  • Jordi1 minutę temu
    Ja już zaczynam się zastanawiać czy na pewno RR w czwartek, bo sporo się będzie dziać na to wychodzi czy drugi raz nie rozciągną na 5 epów wydarzeń.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne