mChat

• Trzeciakdzisiaj, 1:35
    W najbliższy poniedziałek o 20:00 na stronach BR TVP premiera ramówki na czerwiec. Wśród najważniejszych wydarzeń - mecze towarzyskie Polski, UEFA Euro 2020 oraz Liga Narodów Siatkarzy.
  • Dominik19891dzisiaj, 1:47
    Usnąłem i obudziły mnie pasy łowieckie na TV4 i potem poświęciłem z 20 minut na szukanie pilota i się okazało, że wleciał z boku za materac eh.
  • kacper3100dzisiaj, 7:29
    Dziwna wpadka w Antenie dzisiaj była. https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
  • Darilladzisiaj, 8:30
    jest progres, jesteśmy na 33 miejscu u buków, niestety w naszym pólfinale nadal na zaszczytnym 17 miejscu
  • pulkownik54 min temu
    Mam nadzieję że w czwartek wszystkim nam szczęki opadną jak przejdziemy do finału XD Taa, wiem, nadzieja matką głupich :lol:
  • Darilla52 min temu
    Po tym jak San Marino 2 lata temu dostało się finału to wcale mnie to nie zdziwi, ale będę się śmiała jak będą nam przyznawać punkty i będzie: Poland, i'm sorry 0 points'' :D
  • Trzeciak48 min temu
    @pulkownik - szczęki, to wielu opadną, jak w nocy z 22 na 23 maja zobaczymy Polskę na ostatnim miejscu i to z jednocyfrowym dorobkiem punktowym. ;)
  • pulkownik47 minut(y) temu
    @Trzeciak wielu? Chyba Kurskiemu :)
  • Trzeciak46 minut(y) temu
    @pulkownik - i niektórym fanom Eurowizji. :)
  • Darilla45 minut(y) temu
    @Trzeciak no właśnie brzoza w czwartek będzie się cieszył jak dziecko, że jest w finale i go docenili w Europie, a w sobotę pięknie będzie zamykał stawkę, chce to zobaczyć.
  • pulkownik45 minut(y) temu
    Ale jest super ten zjeżdżający z sufitu wielki ekran na scenie ESC, szkoda tylko że u nas będzie pokazywał aniołki Arcybiskupa rzucające się w tańcu xD
  • Darilla43 minut(y) temu
    Jak dla mnie Rafał może wejść do finału pod warunkiem, że nie kosztem lepszego kraju.
  • Dominik1989142 minut(y) temu
    ^-^
  • Dominik1989141 minut(y) temu
    Kochtem sexy babki ^-^
  • Dominik1989140 minut(y) temu
    Kosztem*
  • pulkownik39 minut(y) temu
    Generalnie po tych próbach widać że spieprzono wszystko, co można było spieprzyć. Broni się jedynie choreografia xD
  • Dominik1989138 minut(y) temu
    Co to jakiś wrestling czy jak ;D
  • Dominik1989137 minut(y) temu
    Żeby śpiewać w jakiś fejerwerkacj
  • Darilla36 minut(y) temu
    @Dominik19891 to jest blask zajebistości Rafała, juz o tym była mowa.
  • Dominik1989132 minut(y) temu
    :lol: :lol:
  • Dominik1989131 minut(y) temu
    Raczej blask Wiochy.
  • Jordi18 minut(y) temu
    @pulkownik ale są też hasła, że Augustyn bardzo mocno "inspirował" się jakimś układem z teledysku jakiejś gwiazdy tylko nie pamiętam której ;D
  • Jordi16 minut(y) temu
    W ogóle obejrzałem tę zajawkę z YT ESC - Ej serio tak ma być, że go te iskry zasłaniają? :lol: PRZECIEŻ TO JAKAŚ WIOCHA xD
  • pulkownik15 minut(y) temu
    @Jordi no pewnie Dua Lipa albo The Weeknd xDDDD Albo jakieś popłuczyny z DDD
  • mkmgdańsk15 minut(y) temu
    @Jordi podobno tak ma być xD
  • Jordi12 minut(y) temu
    A ktoś gadał, że ten Dobrowolski jest o niebo lepszy od Smugi :P
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @Jordi - w 2014 i 2015 roku przygotował porządne realizacje występów Cleo i Kuszyńskiej, w tym roku bardzo mocno rozczarowuje.
  • Darilla9 minut(y) temu
    @Jordi the weeknd z superbowl
  • Jordi8 minut(y) temu
    Ktoś gdzieś się uczepił Kaśki Moś. Moim zdaniem ten występ był okej - miał potencjał na więcej, ale nie było też źle.
  • Jordi8 minut(y) temu
    @Darilla o no właśnie xD
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne