mChat

• Jordi6 minut(y) temu
    Kornelia co za dno...
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    Przesłuchałem i przejrzałem wszystkie pierwsze próby drugiego półfinału ESC. Zmiana Szemplińskiej na Brzozowskiego, to chyba będzie jedna z najgorszych i najbardziej nietrafionych decyzji, jakie podjęto w TVP za czasów Kurskiego. Biorąc pod uwagę ile kiczu będzie w drugim półfinale - Alicja tym większe miałaby szanse, by wyjść z półfinału.
  • Alek12245 minut(y) temu
    @dida12314 - w ogóle słyszałeś co Vital powiedział?https://twitter.com/polsatsport/status/1392477109805854721?s=19
  • pulkownik5 minut(y) temu
    Jak Kornelie na początku tolerowałem i nawet bawiła czasem, tak teraz jej nie trawie.
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    Oczywiście są perełki - Victoria z Bułgarii, Gjon z Szwajcarii, nawet Stefania z Grecji i Dadi z Islandii też całkiem fajnie się bronią. :)
  • Jordi5 minut(y) temu
    @pulkownik jak ona na wykopie przebiła Luizę w w najbardziej znienawidzonej uczestniczce...
  • Jordi4 minut(y) temu
    @Trzeciak CHORWACJA!
  • pulkownik4 minut(y) temu
    Lui co by o niej nie mówić, przynajmniej jest śmieszna i w OPÓR zyskała po odejściu Olki.
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Jordi - Chorwacja akurat jest w pierwszym półfinale. ;)
  • Jordi4 minut(y) temu
    Jak pomyślę kto tam jeszcze dojdzie to jestem przerażony jak nudne będą ostatnie tygodnie...
  • Asjata3 minut(y) temu
    @Jordi Nawet nieźle te góry wyciągała dzisiaj (nie idealnie, ale lepiej)
  • Jordi3 minut(y) temu
    Krzysio kolejny raz udowadnia że jest najgorszym facetem tam. Pobił Krystiana.
  • Asjata3 minut(y) temu
    Co za cymbał z tego Krzyśka
  • Jordi3 minut(y) temu
    W nocy ROZANIELONY buzi, rano zniesmaczony 🤣
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Efendi strasznie słabo na żywo xD
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    A po próbie - tym bardziej życzę SUI trzeciej wygranej (no i ESC wróciłby do kraju narodzin :D), a Gjonowi osiągnięcia tego, co udało się Lys Assi i Celine Dion. :D
  • Asjata2 minut(y) temu
    @pulkownik W 3 próbie już lepiej zabrzmiała
  • dida123142 minut(y) temu
    @Alek1224 - co Vital odwalił za numer? :D
  • Hot Heart2 minut(y) temu
    Mnie piosenka Efendi się od początku nie podoba xD
  • Jordi2 minut(y) temu
    Za to Rumunka niby coś drgnęło, ale wokalnie tragedia w 2 połowie piosenki :lol:
  • Asjata1 minutę temu
    Szwecja - co za tragedia
  • Jordi1 minutę temu
    @Hot Heart to taka gorsza Kleopatra.
  • Alek12241 minutę temu
    @dida12314- no dałem ci link
  • Jordi1 minutę temu
    @Asjata znowu będzie płacz Szwedów w finale, bo wejdą mimo wszystko.
  • dida123141 minutę temu
    @Alek1224 - trochę zaskoczył tą wypowiedzią, ale jakby nie patrzeć to jadą jako zespół i jako zespół walczą o medal.
  • pulkownikchwilę temu
    Szwecja jest dramatyczna imo.
  • Jordichwilę temu
    To jest tak NIJAKIE, że nie powinno wyjść z semi, ale to Szwecja więc wyjdzie.
  • Alek1224chwilę temu
    @dida12314- no tak ale u takiego Semeniuka czy Bednorza po tej wypowiedzi pewnie morale tango down
  • dida12314chwilę temu
    @Alek1224 - u Vitala hierarchia jest taka w tym roku : IO / ME / LN (ja przynajmniej inaczej tego nie widzę)
  • Asjatachwilę temu
    @Jordi Powinni polecieć już w semi :angry:
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne