mChat

• Jordidzisiaj, 14:49
    Brzydula na Siódemce już ma słabsze wyniki od HP - HP to lokomotywa w tej chwili czemu ja osobiście się nie dziwię :D
  • Jordidzisiaj, 14:52
    Szkoda tylko, że TVN przez to oberwał.
  • Jordidzisiaj, 14:52
    Pasmo popołudniowe to kpina, a i prime-time coraz częściej są jakieś nie do końca udane rzeczy.
  • Dominik19891dzisiaj, 14:53
    TvN ma swoje programy
  • bucik11dzisiaj, 14:55
    Tak naprawdę przez wzmocnienie Siódemki Głowna stacja straciła. Teraz to tak naprawdę Siódemka i Player ciągną wszystko, bo do TVN-u to trafią już "zużyte" pasma np. "Chyłka" wiele miesięcy po premierze w Playerze ma słabe wyniki w TV, tak samo jak "Sasza". "Usta Usta" też stracą. Dobrze, że nie robią prapremier "Totalnych Remontów", bo przynajmniej oglądaność w TV jest dobra. Główne programy, które ciągną TVN to Masterchef, Totalne Remonty, Top Model i Mam Talent, reszta to już zużyte pozycje
  • Dominik19891dzisiaj, 14:55
    Ja to nie wiem co się dzieje znowu Mi protestuja programy polsatu a rano śmigali.
  • Dominik19891dzisiaj, 15:01
    Albo musze sobie kupić nową antene albo coś robią bo już 3 odcinek z Miłości do dziecka mi nie chce działać.
  • Tomasz_Bdzisiaj, 15:06
    Jutro 9 25 masz powtórka
  • Dominik19891dzisiaj, 15:12
    Udało mi się złapać, ale ciężko mi się łapie bo ciagle brak sygnału a jak już ustawie to gdzie indziej i tak w kółko. Może się mi niedługo unormuje.
  • Dominik19891dzisiaj, 15:12
    A i tak reklama jest a zaraz przełaczam na TVP3.
  • Tomasz_Bdzisiaj, 15:13
    :lol:
  • adijos98d59 min temu
    Jeśli chodzi o "HP" to spoilery są na temat dzisiejszego odcinka czy finału? Chyba odlajkuje te profile bo nie chce sobie psuć zabawy XD
  • MB8927 minut(y) temu
    @Jordi Ja Siódemkę systematycznej zacząłem oglądać od czas pojawienia się w ich prime timie codziennych reality show, wcześniej od czasu do czasu oglądałem ''Kryminalnych''
  • kacper310011 minut(y) temu
    Siódemka była fajniejsza, jak emitowała powtórki programów rozrywkowych TVN. Teraz nic ciekawego tam nie ma ;)
  • Dominik1989110 minut(y) temu
    Szkoda, że ja nie doczekałem sie czasów jak dawali Dragon Bal Z bo wtesy jeszcze nie nadawali naziemnie.
  • Dominik198918 minut(y) temu
    Pamietam, że jak oierwszy raz załapałem ten kanał to akurat jakiś film animowany wtedy leciał i myślałem wtedy, że mają stałe miejsce na filmy animowane ale okazało sie, że to jednorazowy wybryk.
  • Jordi8 minut(y) temu
    Na Insta i FB playera o 21:40 lajw z Luizą, Olką, Szymonem i Krystianem.
  • Dominik198918 minut(y) temu
    Nie znam typów :lol:
  • Jordi7 minut(y) temu
    Mało mnie to interesi.
  • Dominik198917 minut(y) temu
    Mnie też ten news bo ich nie znam :rolleyes:
  • kacper31006 minut(y) temu
    @Dominik19891 Jak cię to nie obchodzi, to się nie udzielaj. Kliknij ALT+F4 i do widzenia
  • Dominik198915 minut(y) temu
    Ale to nie czat Miłośników HP to czemu mnie wykganiasz. Chyba komuna wróciła na wasze forum nie wchodze jak macie.
  • kacper31005 minut(y) temu
    To jest czat o wszystkim, gościu...
  • Dominik198914 minut(y) temu
    No czyli moge być.
  • Dominik198912 minut(y) temu
    Zauważyłem, że to jest czat niłośników HP i jak ktoś ma inne zdanie to out :)
  • Dominik198911 minutę temu
    Zaraz ja zaczne opisywać co sie dzieje w jakims serialu to zaraz ktoś powie, że spam bo nie o HP.
  • Dominik198911 minutę temu
    miłośników*
  • Jordi1 minutę temu
    @Dominik19891 pisz sobie co chcesz tylko po co te przytyki nonstop? Masz straszny ból pewnej części ciała bo o HP piszemy...
  • Dominik19891chwilę temu
    Ja tylko pisze, że nie znam typka :rolleyes:
  • Dominik19891chwilę temu
    A ty, że cie to nie interesi
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne