mChat

• Jordi47 minut(y) temu
    Mój brat był ostatnim 4-letnim liceum.
  • semperadastra47 minut(y) temu
    O jak dobrze, że nie ma już tej wylęgarni patoli, jaką było gimnazjum :)
  • semperadastra47 minut(y) temu
    Ja niestety też musiałem w tym dziwnym tworze uczestniczyć, nic dobrego ogólnie z tego nie było
  • Jordi46 minut(y) temu
    Ja poszedłem w 2001,a pierwsi poszli w 1999.
  • Kisik9446 minut(y) temu
    aha, to mnie oszukali i powiedzieli że siostra była trzecim a ona rocznik 1990 :P
  • Jordi46 minut(y) temu
    Piątym była.
  • Jordi45 minut(y) temu
    Albo czwatym jeśli poszła do szkoły jako 6-latka.
  • Kisik9444 minut(y) temu
    nie, między nami były 4 klasy różnicy
  • Kisik9443 minut(y) temu
    czyli jak ja w 2 to ona w 6
  • Tomasz_B27 minut(y) temu
    O, to wiemy że kisik to 1994 rok
  • Kisik9426 minut(y) temu
    jeżeli dojdzie do tej Superligi, to widzę chyba jeden plus, że wyrówna nam się poziom LM i wtedy będzie mógł ją wygrać równie dobrze klub z Rosji, Turcji czy Grecji
  • Tomasz_B26 minut(y) temu
    Lub z Monaco :P
  • Alek122423 minut(y) temu
    Tak, tylko nie będą tego ludzie oglądali
  • semperadastra23 minut(y) temu
    @Kisik94 Ale to już nie będzie ten sam poziom prestiżu. Teraz też teoretycznie klub z Rosji może wygrać np. LE. Ale coś chyba zbytnio im się nie chce
  • Kisik9421 minut(y) temu
    to jestem ciekaw za ile przeje im się oglądanie niemal tych samych drużyn tydzień w tydzień
  • Alek122421 minut(y) temu
    Jeżeli LM w tym formacie się ludziom nie przejada to to też nie
  • semperadastra20 minut(y) temu
    @Alek1224 Nie xDDD
  • Kisik9419 minut(y) temu
    bo obstawiam że za jak minie 10 lat tych rozgrywek to niektórzy już widząc w programie 20 mecz Man United - Real Madryt, niektórzy będą woleli zrobić coś innego w tym czasie
  • semperadastra19 minut(y) temu
    Wiadomo, że El Clasico zawsze mimo wszystko robi wrażenie, ale w tym formacie, kiedy to będzie nwm - po kilka razy na rok, to już spowszednieje zwyczajnie
  • Kisik9419 minut(y) temu
    w LM jeszcze można się emocjonować takimi przygodami Atalanty czy Ajaxu, tam tego nie będzie
  • semperadastra18 minut(y) temu
    No właśnie to jest chyba najgorsze, że tworzą jakiś hermetyczny twór, do którego mniejsi nie mają dostępu. Futbol zawsze polegał na tym, że byli underdodzy, którzy byli w stanie zamieszać. Tam nie ma na to szans
  • kamil250511 minut(y) temu
    Liga Mistrzów też ma przejść modyfikacje i jeszcze bardziej się rozszerzyć. Oczywiście wszędzie chodzi o kasę. A moim zdaniem powinna ona wyglądać w ten sposób, że z każdego kraju występować powinna tylko jedna drużyna, czyli Mistrz, jak sama nazwa mówi. To co się dzieje od wielu lat powoduje, że takie kraje jak my czy Litwa, Chorwacja, Norwegia itd. nie jesteśmy już w stanie doścignąć czołowych klubów. Ale wiadomo. Wszystko o kasę się rozchodzi. I potem powstają twory dziwne.
  • semperadastra11 minut(y) temu
    Chyba, że będziemy się zachwycać, że Arsenal za piątym podejściem w roku fartem zremisował z Realem czy City, ale nie sądzę xDD
  • semperadastra10 minut(y) temu
    Zresztą trochę beka z tego Arsenalu w tamtym gronie :)
  • semperadastra8 minut(y) temu
    @kamil2505 Litwa nie istnieje piłkarsko. xD No i generalnie się zgadzam, ale nikt nie zgodzi się, żeby w LM grał Real kosztem Barcy i na odwrót :)
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    No dla mnie też mistrz to mistrz
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    A nie liga 2 3 i 4 miejsc
  • semperadastra4 minut(y) temu
    Dla mnie to akurat było ok. Nie oszukujmy się - pierwsze 4 zespoły Premier League stoją mocno wyżej poziomem od większości mistrzów europejskich. Mistrza Polski to w ogóle szkoda wspominać
  • Kisik942 minut(y) temu
    dobrze, tylko tak jak Kamil pisze, gdyby 20 lat temu nie doszli do wniosku że nie może być tak że jest tylko jeden klub z Hiszpanii, Anglii, Włoch itd. to więcej byśmy mieli takich rewelacji jak półfinał Dynama Kijów
  • Kisik941 minutę temu
    i z tego Dynama wybił się wtedy niejaki Szewczenko
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne