mChat

• Trzeciak6 minut(y) temu
    @pulkownik - tak, nadawcy uczestniczący w Konkursie - w tym TVP - mają takie prawo. Ograniczenia są dla dziennikarzy nie związanych z nadawcami.
  • Asjata6 minut(y) temu
    @Trzeciak Saszka została przekupiona przez Szwajcarię i Albanię by zepsuli ten staging :twisted:
  • Jordi6 minut(y) temu
    HAHA FAKTYCZNIE DALI PLEJBEK W MATERIALE :lol:
  • pulkownik6 minut(y) temu
    Maja Frybes robi bardzo dobre wrażenie w tym materiale w przeciwieństwie do poprzedniej HOD-ki
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @pulkownik - akurat o Piekarskiej od dziennikarzy eurowizyjnych - w tym Mazańskiego - to słyszałem bardzo dużo komplementów.
  • Jordi5 minut(y) temu
    Poza tym co do Malty dla mnie to wygląda tak jakby wydali miliony na piosenkę i brakło im na stejdżing...
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    A Piekarska to nomen omen asystentka Tyńca z "KF" 2007-2009. :D
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    No i niedoszła Szwedesa. :D
  • Jordi4 minut(y) temu
    Prawie wyłącznie dzisiaj reklamy z Luizą w Siódemce... :(
  • annawoj11044 minut(y) temu
    myślicie że jutro na playera dadzą 13 odcinek ślubów czy znów będą ściemniać że coś tam i nie mogli
  • Jordi3 minut(y) temu
    @annawoj1104 pojutrze :P
  • dida123143 minut(y) temu
    @annawoj1104 - jak już to w piątek. Ale coś czuję, że mogą ściemniać.
  • dida123143 minut(y) temu
    @Trzeciak - a w obecnym KF jest ona redaktorem, nie?
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Jordi - bardzo fajnie, że jest Destiny, bo obala kolejny stereotyp o Eurowizji Junior, ale za rok fani Eurowizji raczej nie spotkają się na Malcie. Zresztą jedynym sensownym miejscem na tą chwilę byłaby hala, gdzie odbyła się Eurowizja Junior 2014.
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @dida12314 - tak, redaktorem prowadzącym. :D
  • pulkownik2 minut(y) temu
    @Jordi ja nie wierzę w ten różowy kostium, ona jakoś próbowała to bronić na social mediach, ale dla mnie to Destiny została oszpecona. Podobnie tancerki. Szczerze mówiąc to liczyłem na stylówę podobną jak ma na początku teledysku, wyglądała tam świetnie i duuuużo bardziej to pasowało do piosenki.
  • Jordi2 minut(y) temu
    @Trzeciak może jak Azery zbudowaliby w pół roku ;D
  • Asjata2 minut(y) temu
    @Trzeciak Powtórka z 2014 i stocznia :heart:
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @Jordi - no to nie jest aż tak bogaty kraj jak Azerbejdżan. :D
  • Jordi2 minut(y) temu
    @pulkownik to jedno, ale ten występ to bida... Dwa kolory walące po oczach i jedyne co się dzieje w trakcie to podział ekranu na 3 i łapy machające :o
  • Jordi1 minutę temu
    Litwa oczopląsu można dostać, ale mają MEGA choreo i to bardzo im dodaje w ogólnej ocenie.
  • pulkownik1 minutę temu
    Niepopularna opinia - uważam że Senhit się przejdzie na koncepcji występu. Ona jest tak PRZEŁADOWANA, przerysowana, ludzie tego nie kupią.
  • Trzeciakchwilę temu
    @pulkownik - no właśnie dla mnie koncepcja San Marino przypomina "tanie" oprawy występu Smugi.
  • Jordichwilę temu
    @pulkownik no tam jest wszystkiego za dużo. Też obawiam się że niektórzy przesadzają z tym fantastycznym nowym rekordem San Marino.
  • annawoj1104chwilę temu
    a czemu ja myślałam ze dziś czwartek??? :lol:
  • Trzeciakchwilę temu
    @Asjata - w 2014 roku w Kopenhadze Eurowizja - na którą wróciliśmy z Cleo i Donatanem - też odbyła się w byłej hali stoczniowej. :D
  • Jordichwilę temu
    20:50:38
  • Asjatachwilę temu
    Wracamy
  • Tomasz_Bchwilę temu
    Oni skończą jak zawsze w piłce ;D
  • pulkownikchwilę temu
    Ja kumam że laska miała w głowie że zostanie queen of ESC jak petarda Eleni, ale przegięła xD Less is more.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne