mChat

• dida1231425 minut(y) temu
    43% dokładnie udziały. To samo, jak Korzeniowski złoto w chodzie zdobywał. Też pamiętam, że start był wcześnie rano, a udziały wynosiły 43%. Rano, to trzeba podkreślić. :D
  • kamil250523 minut(y) temu
    Właśnie siedzę w pociągu. Jakiś koleś siedzi naprzeciwko i ledwie usiadł, maseczka na brodę i rozpoczyna "piknik" z żarciem z dworcowego Mc'a. Masakra. Konduktor bilet sprawdził, ale na sytuację nie zareagował. Wrrr...
  • dida1231422 minut(y) temu
    @kamil2505 - ja dzisiaj miałem rano opóźnienie pociągu. Mamy u siebie w mieście taką kobietę, która we wszystkie powody opóźnień nie wierzy i wyżywa się wręcz na konduktorkach/konduktorach, którzy tym nie są w ogóle winni...
  • dida1231420 minut(y) temu
    Przed 6 w pociągu, pociąg opóźnienie, a kobieta na cały głos się drze wręcz na tą konduktorkę dzisiaj... No ludzie, błagam...
  • Manieq18 minut(y) temu
    "Upolitycznione sądy szkodzą gospodarce" - zaczyna się ;D
  • Ogorek18 minut(y) temu
    Cytat z WirtualnychMediów :P
  • Ogorek17 minut(y) temu
    NIE BRAK OPINII :heart: <3
  • Karinkabart17 minut(y) temu
    Nie brak opinii ;)
  • kamil250517 minut(y) temu
    @dida12314 raz jednej kobiecie zrobiło się słabo w pociągu. Było dość grubo, bo zemdlała. Akcja ratunkowa, a jeden koleś na cały głos: "Miała kiedy zemdleć". Brak słów.
  • dida1231416 minut(y) temu
    @kamil2505 - tego faceta wywalić za te słowa z pociągu i tyle...
  • Manieq16 minut(y) temu
    O. Buy Tech ;D
  • Tomasz_B15 minut(y) temu
    No mogła poczekać aż dojada na jego przystanek :lol:
  • dida1231415 minut(y) temu
    @kamil2505 - ja w ogóle jakbym był konduktorem to tą kobietę, która tak wrzeszczy bym wyrzucił i powiedział : "Jak Ci się nie podoba to autem dojeżdżaj albo poproś kogoś, kto Cię podwiezie."
  • dida1231415 minut(y) temu
    Mnie też np. denerwują opóźnienia pociągów, ale nie reaguję w taki sposób, jak ona. :)
  • kamil250514 minut(y) temu
    Nawet jeżeli gdzieś się spieszył to ten komentarz mógł zostawić dla siebie. Naprawdę. Zero wstydu.
  • kamil250513 minut(y) temu
    Spoko. Mój pociąg dzisiaj opóźniony najpierw 25 minut teraz kolejne 11. A ludzie pod nosem na ten komunikat: "ja pie*dole" xD niby pod nosem, ale żeby było słychać xD
  • Manieq12 minut(y) temu
    Redaktor Tulicki widzę, że ze wstydu aż zmienił imię :lol:
  • dida1231411 minut(y) temu
    @kamil2505 - ja np. do pracy mam tak pociąg, że zbytnio nie muszę czekać na miejscu i gdzieś łazić, by zabić czas przed pracą.
  • Ogorek11 minut(y) temu
    Gary Wilson z Q do MŚ w snookerze
  • dida1231411 minut(y) temu
    Ale innym to najwyraźniej przeszkadza...
  • Ogorek10 minut(y) temu
    Jacek ;D
  • FelciakPL9 minut(y) temu
    Wygląda na to, że postać Michała nie zniknie z Zakochanych po uszy.
  • Ogorek9 minut(y) temu
    WĄŻ!
  • Manieq9 minut(y) temu
    Czarnek, Kamiński, Jacenty... dzieciaki, współczuję Wam.
  • Manieq8 minut(y) temu
    @Ogorek Gad robi ssssss ;)
  • Karinkabart7 minut(y) temu
    Szpakowski miał komentować dzisiejszy mecz, a jest zmiana na Iwańskiego. Borek będzie w studiu :D
  • Manieq6 minut(y) temu
    Jak za PO-PSL krzyczeli i tłukli o stół, to nie chcę wiedzieć jak ci ludzie reagują teraz :)
  • Manieq5 minut(y) temu
    "Kulisy ataku na Daniela Obajtka" - och kupa wracamy tu znowu :lol:
  • Manieq2 minut(y) temu
    Widać, że ich zabolała poniedziałkowa publikacja Wyborczej o siatce Hoffmana - mam wrażenie, że marnie próbują odbić uwagę od tego, nawet wyliczanie "podejrzanych" podobne :P
  • dida12314chwilę temu
    Hołownia jak przez 2 lata nie spartoli to ma duuużą szansę stać się nową siłą polityczną w Polsce.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne