mChat

• Christianus26 minut(y) temu
    @Jordi Piróg w ciągu ostatniego roku to jest największe rozczarowanie, dopiero teraz wylazła jego okropna hipokryzja. To już Egurrola mniej się zaorał, bo wiadomo nie od dziś, że jest łasy na kasę, natomiast Michaś tak zaciekle broni słabszych, tak walczy o prawa kobiet, tak popiera strajki, a wystarczyła jedna aferka z uczestnikiem Tap Madl i wyszło czarno na białym.
  • KG220 minut(y) temu
    Brzydula w obecnej formie nie ma sensu. Ostatnie odcinki to praktycznie 2 wątki tylko. Pierwszy z Frankiem i Pauliną ekstremalnie oderwany od rzeczywiści, głupi i irytujący. Drugi (reakcje dzieci i dziadków na rozwód) jakiś taki mało wiarygodny. Oni pędzą w ten rozwód na oślep, sami nie wiedzą czemu chyba
  • kamol20 minut(y) temu
    @KG2 +100, tam scenarzyści pędzą na oślep, nie tylko postaci
  • Jordi19 minut(y) temu
    @MB89 no ale i tak ostatnio bardzo rzadko wiosna kończy się dopiero w czerwcu w tv.
  • Christianus18 minut(y) temu
    Przynajmniej jest szansa, że latem obejrzymy COKOLWIEK nowego, skoro faktycznie zamierzają dawać premiery "Zakochanych po uszy" i wypuścić nowe reality.
  • Jordi18 minut(y) temu
    HPE32 ma 51 minut.
  • Jordi18 minut(y) temu
    Klaudia jakie bikini w ćwieki ;D
  • Christianus17 minut(y) temu
    Natomiast ciągnięcie ZpU tak długo to kiepski pomysł. Nadal uważam, że z seriali Siódemki "Zakochani" wypadają najlepiej, ale bez wiodącej trójki nie ma to najmniejszego sensu.
  • Captain_M16 minut(y) temu
    Może wrzucą na 20 na wakacje ZPU? Chociaż jeśli będzie też Na Wspólnej to bez sensu
  • kamol15 minut(y) temu
    @Christianus Podobno ma być jakiś nowy serial zamiast(?) ZpU od września w 7. Role główne (tak podejrzewamy): Ada Kalska i Kamil Szeptycki
  • KG215 minut(y) temu
    To wygląda tak jakby Marek i Ula nie byli przekonani do rozwodu, ale już wydali trochę kasy na adwokata i też sporo papieru pochłonęły te wszystkie pisma z sądu, także byłoby szkoda, gdyby to wszystko poszło na marne. Już trudno, weźmy ten rozwód...
  • KG214 minut(y) temu
    Jak człowiek myśli, że gorzej już nie będzie to nagle wyskakuje psychol Turek
  • Christianus14 minut(y) temu
    Nie uważam żeby ZpU było jakąś rewelacją, ale jak na serial codzienny ogląda się naprawdę spoko. Problem jednak jest w obsadzie - jak na serial emitowany przez 2 lata z małym hakiem, to naprawdę sporo aktorów zrezygnowało. @kamol Niech próbują, "19+" moim zdaniem też już zmierza ku końcowi
  • donixxx13 minut(y) temu
    HP32 to "ten" odcinek na który czekaliśmy od początku
  • Jordi12 minut(y) temu
    @kamol :o
  • kamol12 minut(y) temu
    @Christianus Pewnie aktorzy nie przewidywali, że serial tyle potrwa. On pierwotnie miał mieć 120 odcinków tylko.
  • Jordi11 minut(y) temu
    Ciekawe bo miałem info o innej aktorce w głównej roli :o
  • Jordi11 minut(y) temu
    ZpU to ja rzuciłem na jakimś 40 epie :P
  • kamol11 minut(y) temu
    Ja ZpU tylko z opisów i fragmentów na YT XD
  • Jordi11 minut(y) temu
    Uuuu Krysiu przyznał rację Olce. I złamał regulamin ale podejrzewam, że produkcja uda że jest ślepa :P
  • Jordi10 minut(y) temu
    Olka z Luizą planowanie level hard xD
  • Jordi9 minut(y) temu
    HAHAHA DOS*AŁ OLCE JUŻ Z KOLEGĄ LEKTOR ❤️❤️❤️❤️
  • Jordi9 minut(y) temu
    W 6 minucie xD
  • Jordi8 minut(y) temu
    Kisiel to najlepszy wywalone ma na wszystko xD
  • MaciejOlek6 minut(y) temu
    Tymczasem znikam, dobranoc. :)
  • Jordi6 minut(y) temu
    Luiza i Krzysiek to będzie lol w tym tygodniu xD
  • Jordi5 minut(y) temu
    Boże trzy setki Ewki i w każdej HE HE HEEEEEE :rolleyes:
  • Asjata4 minut(y) temu
    Życzę wszystkim dobranoc :)
  • Jordi3 minut(y) temu
    Ja pitolę Nie... Kolejne dwie setki HE HE HEHEHDHEHEHHEEEEEEEEEE!!!!! Jezu co za szkapa rżąca :o
  • Jordi1 minutę temu
    Znowu o koledze w 15 minucie lektor xD
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne