mChat

• Jordi49 min temu
    Foremniakowa jaka znawczyni w Sexify 🤣
  • kamol49 min temu
    O dziwo, w Sexify są jedynie nagie piersi, tylko tyle. No i wibratory, dilda, i inne zabawki
  • Christianus49 min temu
    Po wpisaniu nazwy fundacji w Google bez przeskakiwania na kolejną stronę znajdziemy wypowiedź z ich strony "Osoby LGBT zniszczą Polskę", wypowiedź przedstawiciela w TV Republika, no nic dodać nic ująć, nasz rząd w pigułce.
  • Lupus2848 min temu
    @Christianus no nie wiem, skoro tym razem się ugieli, to tylko dodało paliwa tej pseudo fundacji
  • Kamil199848 min temu
    To dlaczego emitują zagraniczną wersję?
  • Jordi47 minut(y) temu
    Głupie Kino Polska i tyle.
  • Lupus2847 minut(y) temu
    Więc przy kolejnej próbie emisji pewnie tak łatwo broni nie złożą
  • Jordi47 minut(y) temu
    Ale myślę, że tu może chodzić o koncesję na Kino Polska Muzyka. Jak wiemy spóźnili się z wnioskiem o przedłużenie...
  • Christianus46 minut(y) temu
    @Lupus28 Zawsze jest opcja, że puszczą poza obiegiem telewizyjnym, można sprzedać prawa któremuś z nadawców VOD, taka machina tylko podwyższy wartość. Jeśli będą w kropce i faktycznie nie dostaną zgody na emisję, to będzie im zależało na wypuszczeniu tego w innej formie. Zoom ma w garści murowany hit, tak łatwo nie złożą broni.
  • Kamil199846 minut(y) temu
    "Uprawiałam seks w jacuzzi i dostałam grzybicy pochwy". 😳 Tego się nie wstydzą...
  • atomówka9645 minut(y) temu
    @Jordi Ja tam lubię Kino Polska Muzyka, bloki muzyczne mają ciekawe, a tak rzadko ten kanał oglądam.
  • Jordi44 minut(y) temu
    KPM jest okej. Chociaż ja ostatnio żadnych muzycznych nie oglądam.
  • Kamil199843 minut(y) temu
    Poza tym Zoom TV nie każdy ma...
  • Christianus43 minut(y) temu
    Stację nadającą w naziemnej? Raczej każdy.
  • Kamil199843 minut(y) temu
    Mam Cyfrowy Polsat.
  • atomówka9643 minut(y) temu
    @Kamil1998 Na Zoom TV chociaż jest co oglądać, "Z Archiwum X".
  • Tomasz_B42 minut(y) temu
    Hiacynte :P
  • atomówka9642 minut(y) temu
    @Kamil1998 Ja na UPC też mam.
  • Jordi41 minut(y) temu
    Zoom miał super zamysł jak ruszał. Niestety skończyło się byle jak. Nie jest to zapchajdziurą jak Nowa Polsatowa, ale Metro i WP są od niej lepsze moim zdaniem.
  • Lupus2841 minut(y) temu
    @Kamil1998 Zoom jest też w CP
  • Lupus2839 minut(y) temu
    Kino Polska Muzyka jest ok, chociaż jak w tamtym roku oglądałem praktycznie bez przerwy przez 2 tygodnie, to bardzo często powtarzały się teledyski
  • Lupus2839 minut(y) temu
    Niektóre praktycznie codziennie
  • Lupus2837 minut(y) temu
    Po kanale, który jest dostępny praktycznie od najwyższych pakietów oczekiwałbym czegoś więcej :P
  • Trzeciak24 minut(y) temu
    Gdyby poród Idzie pokrzyżował pewne plany, to pewnie polskie punkty przekaże Małgorzata Tomaszewska. ;)
  • Trzeciak23 minut(y) temu
    No i tyle, bo zmykam do łóżka, a rano na misję. Do zobaczenia późnym popołudniem - w końcu wielka machina Eurowizyjna po dwóch latach znów się rozkręca. :D
  • Tomasz_B22 minut(y) temu
    @Trzeciak żegnaj
  • Adam d20 minut(y) temu
    Dobranoc Wszystkim
  • MaciejOlek19 minut(y) temu
    No to dobranoc wam i ja mówię. :)
  • atomówka9618 minut(y) temu
    Dobrej nocki. :)
  • Darilla2 minut(y) temu
    Dobranoc wszystkim
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne