mChat

• Abbott20 minut(y) temu
    @Trzeciak tylko Kurski będzie trzymał się stołka do samego końca póki PiS będzie rządziło.
  • Trzeciak19 minut(y) temu
    Fakt, w hali wygląda to efektownie, ale w obrazku telewizyjnym, to już wychodzi istna mizeria ogórka z truskawką i cebulą.
  • Zdzichu18 minut(y) temu
    Przynajmniej nie będzie siary bo nie będzie śpiewał :D
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    @Zdzichu - będzie, bo tu zostanie wykorzystany występ z II próby technicznej, a wszystkie próby plus występy nagrane w krajach uczestniczących w ESC muszą być wykonane live.
  • Zdzichu14 minut(y) temu
    @Trzeciak" A więc jednak, - liczyłem że się jakoś ukryje tą żenadę :D\
  • Asjata12 minut(y) temu
    Cześć :) @Trzeciak Małe sprostowanie (dotyczącej potencjalnego gospodarza w przyszłym roku) Amadeus jest pokłócony Rai - wątpię by go obsadzili jako prowadzącego ;)
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    O dyskwalifikacji, czy puszczeniu występu z teledysku nie ma mowy - organizatorzy Eurowizji przygotowując cztery scenariusze A, B, C i D oraz testując część rozwiązań na Eurowizji Junior 2020 w siedzibie TVP byli przygotowani na takie rozwiązania.
  • Abbott12 minut(y) temu
    @Zdzichu tak dodadzą dubbing Michałą Bajora :lol: :twisted:
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    @Asjata - a o co się obraził? :joy:
  • Asjata11 minut(y) temu
    @Trzeciak Przekręty w związku z tegorocznym San Remo i go "wywalili" (przy czym pozwolili mu poprowadzić jeszcze tę edycje).
  • Abbott10 minut(y) temu
    Ja mam wrażenie, że Włochy pogrzebią widzowie. Muzyka alternatywna nie ma szerokiej publiczności
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    Zresztą przy San Remo co rok zmieniają się prowadzący - w latach 2020 i 2021 był wyjątek. ;)
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    @Abbott - nie sądzę, występ na pewno będzie zapamiętany, zresztą ostatnie lata pokazały, że widownia eurowizyjna wcale już tak alternatywy się nie boją. Najlepiej wygrana Jamali o tym świadczy.
  • Asjata8 minut(y) temu
    @Trzeciak On był też dyrektorem artystycznym i go znielubili xD
  • Abbott7 minut(y) temu
    @Trzeciak napiszę tak. W TOP 10 televotingu będą, ale nie wystarczy na zwycięstwo :)
  • Abbott6 minut(y) temu
    Jednak nadal uważam, że zwycięzca będzie niespodziewany.
  • Zdzichu6 minut(y) temu
    @Abbott: Mam alergię na brzozę (w przenośni i dosłownie) xD
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    @Abbott - czy taki niespodziewany. Po bukmacherach widać, że trudno wytypować wygranego.
  • pulkownik5 minut(y) temu
    Wygra Mata Hari XD
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    Co innego w 2019 roku. Duncan nie przerwalnie od premiery "Arcade" do finału ESC 2019 prowadził u buków, przed pierwszym półfinałem już miał ponad 30 proc. szans.
  • Abbott5 minut(y) temu
    @Trzeciak ja w zwycięstwo Malty i Szwajcarii już nie wierzę.
  • Abbott4 minut(y) temu
    @pulkownik albo Gruzin :lol:
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    Za 6 godzin i 56 minut moment na który czekaliśmy grube dwa lata. Niestety - na żywo nie będę mógł zobaczyć pierwszego półfinału, na szczęście drugi - polski - półfinał i finał już jak najbardziej na żywo.
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    Życzę wielu eurowizyjnych emocji, i do jutra. :D
  • Abbott3 minut(y) temu
    @Trzeciak telefon, Youtube i jedziesz :D
  • pulkownik2 minut(y) temu
    @Abbott Szwajcaria i Malta są przehajpowane. Szwajcar jest przerysowany w czasie występu a Destiny, przynajmniej patrząc na wczorajszą próbę, uwiera łatka faworytki moim zdaniem.
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @Abbott - no ja w pracy, znaczy na misji, więc nie ma opcji. ;)
  • Abbott1 minutę temu
    @Trzeciak A myslisz, że kiedy używam telefonu? W pracy :D
  • AtoManchwilę temu
    https://tvline.com/2021/05/17/arrow-diggle-green-lantern-journey-david-ramsey-flash-legends-of-tomorrow/
  • Asjatachwilę temu
    Ciekawe czy Malta znowu przekupiła jurorów?
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne