mChat

• kubatv1010 minut(y) temu
    Taka szansa, a tak wykorzystana, jejku, strasznie przykro, bo najlepsza była w całej edycji
  • Osiula10 minut(y) temu
    Sama jest niestety sobie winna. Szkoda. Wygrana Górala i wyższe miejsce Leszka to dla mnie nieporozumienie.
  • Jordi10 minut(y) temu
    To denne ŻYRI dalej tylko finał bierze pod uwagę? Jeszcze Lesław wygra ja pitolę...
  • N-O-R-O-N10 minut(y) temu
    Nie no, Lesław był gorszy...
  • pulkownik10 minut(y) temu
    Dobra, w Tańcu z Gwiazdami się odkuje xD
  • Christianus10 minut(y) temu
    Majka mogłaby się sprawdzić w finale np. jako Alicia Keys, Whitney to Himalaje wokalne
  • Hot Heart9 minut(y) temu
    A teraz No Limit :D
  • Lupus289 minut(y) temu
    To jest w ogóle zabawne, że kobiety wygrywały tylko 4 razy, mimo, że ogólnie były lepsze
  • kubatv109 minut(y) temu
    Obstawiam, że Michał wygra
  • Jordi9 minut(y) temu
    Bardzo dobry finał Klangora.
  • Osiula9 minut(y) temu
    Jak w ogóle można brać pod uwagę tylko finał, ktoś może być świetny przez 9 tygodni a potem spieprzyć ostatni występ po całości
  • Kamil19989 minut(y) temu
    Teraz piosenka z Kauflandu.
  • Christianus8 minut(y) temu
    Kolejny utwór, który pojawił się dopiero niedawno w czeskiej edycji. Magda mi mega do tego pasuje :D
  • Osiula8 minut(y) temu
    Tamara jakoś odżywa przy Magdzie :D
  • Lupus288 minut(y) temu
    Biorą pod uwagę tylko finał wtedy gdy im trzeba, wspomnijcie 6 edycję i 3. miejsce Bijosia
  • pulkownik7 minut(y) temu
    Niewiarygodne, trzeba było Narożnej żeby Tamara wreszcie wyjęła kija
  • Osiula7 minut(y) temu
    @Lupus28 nie przypominaj mi, tak byłam wk**wiona na ten finał i ten występ, a Kamil był moim faworytem :lol:
  • Kamil19985 minut(y) temu
    @Osiula Miał chyba chore gardło.
  • Jordi4 minut(y) temu
    Bijoś miał zapalenie gardła. Sam powiedział, że to cud, że w ogóle dał radę jakoś wydobyć z siebie coś więcej od charczenia.
  • Christianus4 minut(y) temu
    W ogóle czy kiedykolwiek ten program wygrał ktoś wykonujący w finale w miarę dynamiczny utwór?
  • dida123144 minut(y) temu
    @Jordi - podsumowanie Ślubów we wątku
  • Jordi4 minut(y) temu
    @pulkownik może w końcu pomyślała sobie "walę cię Bartek i twoje zianie nienawiścią wszędzie" :P
  • Jordi3 minut(y) temu
    @dida12314 widziałem na przewijaniu przed Klangorem :P
  • Christianus3 minut(y) temu
    Zazwyczaj były to albo ballady albo jakieś patosy, kompletnie nic poza tym nie przychodzi mi do głowy
  • dida123143 minut(y) temu
    @Jordi - na FB ktoś napisał, że Iga nadaje się na terapię :D
  • Hot Heart2 minut(y) temu
    Na FB największe zachwyty nad Pawłem, oj :P
  • pulkownik2 minut(y) temu
    @Christianus nie było takiej sytuacji z tego co pamiętam
  • Kamil19982 minut(y) temu
    @Christianus może 11 edycja?
  • Christianus1 minutę temu
    No to idąc tym tropem zostaje tylko Paweł - mniejsze zło biorąc pod uwagę Lesława, totalna niesprawiedliwość względem Michała, o Mai nawet nie wspominam, bo to 4 miejsce to porażka
  • Christianus1 minutę temu
    @Kamil1998 Marilyn? Ni to ballada, ni patos, to akurat typowe faworyzowanie XD No ale piosenka sama w sobie nie jest dynamiczna
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne