mChat

• Tomasz_B58 min temu
    Nie brak opinii że 13 30
  • Kamilo58 min temu
    Czarno widzę to zapanowywanie nad pandemią, skoro nawet godzina konferencji to taki problem.
  • Kamilo57 min temu
    I znowu będzie po 1 pytaniu na redakcję :)
  • Tomasz_B57 min temu
    Ale gdzie jakieś info mówi że inna godzina niż 13 30?
  • Tomasz_B57 min temu
    Oprócz RMF 14
  • Kamilo56 min temu
    PN godzinę temu podawał 12:30.
  • Kamilo55 min temu
    Rp: Konferencja ws. #obostrzenia dzisiaj będzie, a godzina jest jeszcze do ustalenia. Proszę oczekiwać na komunikaty z naszej strony - usłyszeliśmy w #KPRM. Obecnie trwa posiedzenie #rząd.u
  • Dominik1989153 min temu
    No wreszcie mam lepszy odbiór :)
  • Karinkabart48 min temu
    AC Milan również wycofuje się z SL ;)
  • Dominik1989148 min temu
    No i dobrze niech sie wszyscy wycofają.
  • MB8939 minut(y) temu
    Mam nadzieję że Barcelona też się szybko wycofa z honorem z tej pseudo Super Ligi, niech tam gra sobie tylko Real, tam ich miejsce a nie w LM
  • jas0636 minut(y) temu
    Konferencja trwa
  • Karinkabart32 minut(y) temu
    Juventus OUT :lol: Zostały tylko Real i Barcelona
  • Tomasz_B32 minut(y) temu
    Ktoś ich zastraszyl czy co :huh:
  • jas0628 minut(y) temu
    A nie jednak nie przepraszam, odpaliłem zapis starej konferencji z Facebooka
  • jas0628 minut(y) temu
    A nie jednak przepraszam, odpaliłem zapis starej konferencji z Facebooka
  • Tomasz_B27 minut(y) temu
    :lol:
  • MB8926 minut(y) temu
    Barca się kompromituje brakiem decyzji, choć jestem jej fanem
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    Witam. Wracałem dziś ze stacji bezynowej, gdzie tankowałem autko, wyjechałem na drogę, i... :joy:
  • Tomasz_B13 minut(y) temu
    Czekam na puentę :huh:
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    ... i drogę mi przebiegł kociak szaro-biały, który hasał w stronę stacji benzynowej. Skąd ja to znam? :joy_cat:
  • Tomasz_B12 minut(y) temu
    :huh:
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    Czytam portal tvbizz.net, gdzie są informacje medialne z całego świata i dowiaduje się, że w szwedzkim "Hotel Paradise" doszło do nadużyć seksualnych. :o
  • Kisik948 minut(y) temu
    nie zastraszył tylko rzucił pieniędzmi, przecież o to się wszystko rozchodzi
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    Tamtejszą edycję pokazuje Viaplay (ten, co jesienią ma pokazać reaktywację polskiego "Fort Boyard"), podobno jeden z uczestników molestował uczestniczki seksualnie. A platforma podjęła decyzję o zdjęciu programu i usunięcia show ze swojej platformy.
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    Pewnie pomacał raz czy dwa i od razu takie ostre słowa że molestował :rolleyes:
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    Wrzucę tu. Tam są oskarżenia o "ściąganie stanika" i "dotykanie w miejscach intymnych": https://www.aftonbladet.se/nojesbladet/a/860jlW/paradise-hotel-avsnitt-tas-bort
  • Kisik946 minut(y) temu
    ale nie da się ukryć że coraz bardziej ten projekt się rozkręca i za kolejne 2-3 lata może sobie znów o sobie przypomnieć, Ćwiąkała stwierdził wczoraj że w 2030 może do tej Superligi ostatecznie dojść
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    A w Niemczech podczas emisji programu "Celebryci pod palmami" ("Promis unter Palmem") jeden z uczestników programu zmarł w trakcie jego emisji. Stacja Sat.1 na zlecenie której powstaje program w hołdzie dla uczestnika zawiesiła program i planuje jego specjalne zakończenie.
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    Uczestnik szwedzkiego "HP" został karnie usunięty z programu, ale sprawa na tyle się rozhulała, że emitent podjął tak drastyczną decyzję.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne