mChat

• Darilla30 minut(y) temu
    Oprócz tego doskonale zdaje sobie sprawę, że ,,ktoś dając nam te choreografię, doskonale wiedział, że sobie nie poradzimy".
  • Darilla29 minut(y) temu
    Czyli jednak nagła przemiana jurorow na milszych to tylko złudzenie.
  • Jordi28 minut(y) temu
    Czyli mamy wałek roku już na to wychodzi. Oczywiście w Kurze TV bo gdzieby indziej...
  • Tomasz_B27 minut(y) temu
    No wiadome że co źle to tvp
  • Darilla26 minut(y) temu
    ,,stałam tam 15 minut z nietęgą miną, powtarzałam sobie ,,nie płacz, nie płacz", a oni dalej mnie cisnęli byleby wydusić że mnie emocje"
  • Jordi26 minut(y) temu
    Norwegia. Występ jak z pre tylko bardziej to stonowali, dobre wizualki i bardzo dobrze Tix zaśpiewał. Pewniak do finału.
  • Darilla25 minut(y) temu
    Wszystkie moje wpisy o tym co mówi Ola, tyczą się jej historii sprzed panelu jurorskiego ;)
  • Alek122425 minut(y) temu
    No tak, bo przecież np. w MT wcale nie ma promowania uczestników przez odpowiedni montaż. W ogóle. Tylko u Kurskiego tak się dzieje
  • adijos98d25 minut(y) temu
    Ola pochwaliła jedynie Idę ;)
  • Jordi23 minut(y) temu
    Chorwacja. Bardzo dobrze przygotowany występ, ale wokalnie lekko niedomaga wokalistka.
  • Tomasz_B23 minut(y) temu
    Ale oni niezłe tam muszą mieć umowy :huh:
  • Tomasz_B22 minut(y) temu
    Że po fakcie te żale itp. A w trakcie nigdy nikt żadnego spier czy innego nie powie i nie wyjdzie
  • Jordi22 minut(y) temu
    @Alek1224 tak. MT przez Augustyna były wałki i jego przepychanie marnych tanecznych grupek z szkół.
  • Lupus2822 minut(y) temu
    Heh, idź do programu od początku nastawionego na dramy i sensacje, a potem płacz, że próbują wywołać dramy i sensacje :P
  • Jordi22 minut(y) temu
    Tu od kiedy ogłoszono pary wszyscy wiedzieli kto na wygrać i proszę ;)
  • Jordi21 minut(y) temu
    A dziewczyna która jest tam najlepsza jako sama w sobie wyleciała nie przez Damiana, tylko przez to ,że jej obserwatorzy daliby jej wygraną a nie Roksanie.
  • Jordi20 minut(y) temu
    Marny program, marne żyri, marna obsada, a i tak wałki robią :P
  • Jordi19 minut(y) temu
    Czuję, że w YCD nie dość że będą sami ludzie z szkół Augustyna, to jeszcze w finale będą ci, co najbardziej mu się podlizują ;D
  • Darilla17 minut(y) temu
    ,,Nie w ogóle nie czujemy rywalizacji, my się bardzo zżyliśmy, przez cały program panowała rodzinna atmosfera" - Roksana Węgiel. :twisted:
  • Jordi16 minut(y) temu
    O LEGO od dzisiaj TVN powtarza.
  • Tomasz_B15 minut(y) temu
    No jordi
  • Jordi13 minut(y) temu
    @Darilla no zwłaszcza jak zbok jej palnął, że powinna być sexy bo jest kobietą czy jakoś tak :P
  • Alek122411 minut(y) temu
    Ciekawe czemu TVP teraz ten hokej kupiło i tylko na play-off
  • Tomasz_B11 minut(y) temu
    Może jakaś okazja
  • Jordi10 minut(y) temu
    Belgia meganudny wykon.
  • Alek12249 minut(y) temu
    Wydaje mi się że od następnego sezonu ci Szwedzi mogą się na to zasadzić
  • Alek12247 minut(y) temu
    Zaczyna się Giro
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Wczoraj się zaczęło :huh:
  • Alek12246 minut(y) temu
    W sensie transmisja. O to mi chodzi
  • pulkownikchwilę temu
    O, druga najciekawsza para odpadła z Power Couple. Już nie ma po co oglądać ;)
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne