mChat

• Dominik1989128 minut(y) temu
    Kinga jak zobaczyła Pawła :lol:
  • Jordi27 minut(y) temu
    @KG2 nawet William z Wiwi powiedział, że Polska go pozytywnie zaskoczyła. Spodziewał się bardziej klipu, a jest nowe choreo (jedno z lepszych jego zdaniem), pomysł, dynamika. No ale ostatnia minuta "nie do wysłuchania".
  • Jordi27 minut(y) temu
    Oby 2 próba lepsza, bo serio na 1 uszy nawet nie więdły... one odpadły...
  • pulkownik25 minut(y) temu
    @KG2 no Brzoza to ma presję 100 razy większą niż na nasi ostatni reprezentanci.
  • Dominik1989124 minut(y) temu
    Widze, że TV Kobieta zmienia ramówke na lato bo od 7 czerwca bedzie całkiem nowa ramówka.
  • Jordi24 minut(y) temu
    z drugiej strony facet od paru lat prowadzi nadal w miarę popularny szoł, do tego VoS (tragedia, ale on czuł się tam gwiazdą), prowadził JESC... no dziwne to...
  • Dominik1989124 minut(y) temu
    TVP*
  • Mat.21234723 minut(y) temu
    Ciekawe kiedy będzie ramówka TVN 7 na czerwiec.
  • Jordi23 minut(y) temu
    Chociaż może... jednak ESC to 100 razy ważniejszy konkurs od JESC...
  • Jordi23 minut(y) temu
    @Mat.212347 chcesz wiedzieć kiedy ruszy MILF? :P
  • Mat.21234723 minut(y) temu
    Tak 😅
  • Mat.21234722 minut(y) temu
    I czy 19+ będzie we wakacje, bo Player dodaje odcinki jeszcze a już powinien nie dodawać bo odc 626 wypada 7 czerwca
  • Jordi20 minut(y) temu
    Dzisiejsze próby wiele powiedzą.
  • Jordi20 minut(y) temu
    Moim zdaniem nawet jak Rafał się poprawi, to marne szanse na awans, wczoraj na plus zaskoczyła Austria i Mołdawia jednak... A były na granicy awansu u wielu obserwatorów.
  • Mat.21234719 minut(y) temu
    Ale wolał bym żeby Milf był od września, a nie od czerwca, 😅😉
  • Dominik1989119 minut(y) temu
    Od września nie dadzą za duże ryzyko :rolleyes:
  • Jordi18 minut(y) temu
    @Mat.212347 no myśleliśmy, że to będzie na piątki, a tu zonk codzienny program. Jesień odpada bo HP.
  • Mat.21234717 minut(y) temu
    o 21.30 by dali, ale pewnie się boją że główna antena straci dużo widzów
  • Jordi16 minut(y) temu
    @Mat.212347 dwa programy z tej samej kategorii razem? Chyba przesada...
  • KG215 minut(y) temu
    Maciej Mazański, mój największy "autorytet" eurowizyjny - "świetne wrażenie pod względem wizualnym i choreograficznym. Tu niestety kończą się pozytywne wrażenia"
  • Jordi13 minut(y) temu
    @KG2 no czekamy na jego przyjazd do Holandii.
  • Jordi8 minut(y) temu
    Ja się często z Mazańskim nie zgadzam, ale nie można mu odmówić profeski. Jak i to, że bankowo wspiera polskiego reprezentanta, ale nie udaje, że wszystko jest cudnie jak OGAE, czy DE, które ostatnio jakby nieco otrzeźwiało...
  • Jordi7 minut(y) temu
    Momentami czytać się nie dało tego słodzenia Rafałowi...
  • Jordi7 minut(y) temu
    OGAE wczoraj to dla mnie się ośmieszyło kompletnie... Bronili Rafała jak Jasnej Góry...
  • KG24 minut(y) temu
    Weź pod uwagę, że DE i E.org nie oceniali tego tak jak Robert. Ja sam byłem w szoku, gdy najpierw obejrzałem lajwa z próby z centrum prasowego, gdzie ciągle są skargi na jakość dźwięku, że jest za cicho i ciężko oceniać
  • KG23 minut(y) temu
    A w centrum online wszystko czysto i wyraźnie
  • Jordi3 minut(y) temu
    Yyyyy na lajwie Wiwi było dobitnie słychać te fałsze...
  • Jordi1 minutę temu
    Jasne to hala jest tam echo, ale jak ja wyraźnie słyszałem wszystko i uszy więdły, no to nie udawajmy, że tam jest tragedia i nic nie słychać z drugiej strony...
  • KG2chwilę temu
    No nie wiem. Ja dopiero u Roberta naprawdę usłyszałem jego wokal i się przeraziłem. A na lajwach z centrum miałem takie wrażenie, że no nie ma tragedii
  • Jordichwilę temu
    No u Roberta było dużo czyściej dźwiękowo, na Wiwi jak przez stare radio, ale końcówka bolała tak samo a mina SAZAN mówiła wszystko "WTF?"
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne