mChat

• Manieq50 min temu
    Heloł Jurop is (probably) the new HABA - change my mind 8)
  • Manieq40 minut(y) temu
    Tak sobie przeglądam komentarze pod próbą naszej chluby narodowej i myślę sobie - co jest gorsze? Pisanie, że to - dosłownie - "g****o, szm*lc, ostatnie miejsce etc.", czy pisanie, że "Polaczki nic nie doceniają, tylko na****iają łapami w dół dla zasady, a w ogóle Rafcio jest megaprzystojny i poradzi sobie bez zawistnych cebulaczków" :rolleyes:
  • Jordi28 minut(y) temu
    @KubaBing fani go pewno windowali. Ranking dziennikarzy jest bezlitosny :P
  • pulkownik27 minut(y) temu
    Brzoza był, wg relacji, totalnie zestresowany - przerażenie w oczach, trzęsące się ręce itp. stąd, mam nadzieję, fatalny występ wczoraj. Może jak się oswoi z sytuacją będzie lepiej, oby :P No i chórzysta wg mnie jest albo do wywalenia albo musi z Rafałem pracować dniami i nocami nad synchronem, bo jeden w lewo drugi w prawo.
  • Jordi26 minut(y) temu
    @pulkownik no Robert powiedział "on tam jest zes***ny"
  • Jordi26 minut(y) temu
    A dzisiaj czekamy na 15:00 :)
  • pulkownik26 minut(y) temu
    @Jordi ale to jest o tyle dziwne, że przecież Brzoza to stary wyjadacz, nie sądziłem że scena go aż tak sparaliżuje.
  • Jordi19 minut(y) temu
    @pulkownik podejrzewam, że BOLI go meganiska ocena buków i ogólnie... Więc stres jest, bo nie wyjście z semi to ego megaucierpi :P
  • KG218 minut(y) temu
    @pulkownik kiedyś widziałem komentarz od jakiegoś artysty, że jak się wchodzi na tę scenę z taką presją wokół tego co za chwilę zrobisz, to każdy czuje się jak debiutant
  • Dominik1989117 minut(y) temu
    Ojej tacy sami ^-^
  • Dominik1989113 minut(y) temu
    Kinga jak zobaczyła Pawła :lol:
  • Jordi12 minut(y) temu
    @KG2 nawet William z Wiwi powiedział, że Polska go pozytywnie zaskoczyła. Spodziewał się bardziej klipu, a jest nowe choreo (jedno z lepszych jego zdaniem), pomysł, dynamika. No ale ostatnia minuta "nie do wysłuchania".
  • Jordi11 minut(y) temu
    Oby 2 próba lepsza, bo serio na 1 uszy nawet nie więdły... one odpadły...
  • pulkownik10 minut(y) temu
    @KG2 no Brzoza to ma presję 100 razy większą niż na nasi ostatni reprezentanci.
  • Dominik198919 minut(y) temu
    Widze, że TV Kobieta zmienia ramówke na lato bo od 7 czerwca bedzie całkiem nowa ramówka.
  • Jordi9 minut(y) temu
    z drugiej strony facet od paru lat prowadzi nadal w miarę popularny szoł, do tego VoS (tragedia, ale on czuł się tam gwiazdą), prowadził JESC... no dziwne to...
  • Dominik198918 minut(y) temu
    TVP*
  • Mat.2123478 minut(y) temu
    Ciekawe kiedy będzie ramówka TVN 7 na czerwiec.
  • Jordi8 minut(y) temu
    Chociaż może... jednak ESC to 100 razy ważniejszy konkurs od JESC...
  • Jordi8 minut(y) temu
    @Mat.212347 chcesz wiedzieć kiedy ruszy MILF? :P
  • Mat.2123477 minut(y) temu
    Tak 😅
  • Mat.2123476 minut(y) temu
    I czy 19+ będzie we wakacje, bo Player dodaje odcinki jeszcze a już powinien nie dodawać bo odc 626 wypada 7 czerwca
  • Jordi5 minut(y) temu
    Dzisiejsze próby wiele powiedzą.
  • Jordi4 minut(y) temu
    Moim zdaniem nawet jak Rafał się poprawi, to marne szanse na awans, wczoraj na plus zaskoczyła Austria i Mołdawia jednak... A były na granicy awansu u wielu obserwatorów.
  • Mat.2123474 minut(y) temu
    Ale wolał bym żeby Milf był od września, a nie od czerwca, 😅😉
  • Dominik198913 minut(y) temu
    Od września nie dadzą za duże ryzyko :rolleyes:
  • Jordi3 minut(y) temu
    @Mat.212347 no myśleliśmy, że to będzie na piątki, a tu zonk codzienny program. Jesień odpada bo HP.
  • Mat.2123472 minut(y) temu
    o 21.30 by dali, ale pewnie się boją że główna antena straci dużo widzów
  • Jordi1 minutę temu
    @Mat.212347 dwa programy z tej samej kategorii razem? Chyba przesada...
  • KG2chwilę temu
    Maciej Mazański, mój największy "autorytet" eurowizyjny - "świetne wrażenie pod względem wizualnym i choreograficznym. Tu niestety kończą się pozytywne wrażenia"
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne