mChat

• Trzeciak21 minut(y) temu
    @Jordi - nie sądzę by to zmienili, tak samo, a nawet ostrzej było na JESC 2019. Tam nawet pierwszej próby nie można było transmitować.
  • Jordi21 minut(y) temu
    @Darilla Słowenia nie ma nic i jest nudno :P
  • Hot Heart21 minut(y) temu
    Ja czekam na występ Rosji :D
  • Jordi20 minut(y) temu
    Rosjanka według dziennikarzy najlepsza z I próby.
  • Jordi20 minut(y) temu
    Jak i Maniża jest megababką i wszyscy już ją kochają. Widać że nie jest Ruską :P
  • Darilla20 minut(y) temu
    A ja się bez bicia przyznaje, że jeśli chodzi o eurowizję to słyszałam tylko nasza propozycję i max 2 z zagranicy, wolę mieć niespodziankę :D
  • Jordi19 minut(y) temu
    Dla mnie I semi wcale nie jest takie megamocne. Mamy 7-8 pewniaków i 3-4 kraje walczące o 9-10.
  • pulkownik17 minut(y) temu
    @Christianus powiedziała, że była maglowana przez ponad pół godziny przez jury, że chciano w niej wywołać płacz na scenie, że wykreowano w półfinale postać którą nie jest. Dało się wyczuć duży żal do JJ, Egurroli i produkcji, broniła Idy, że miała w miarę konstruktywne komentarze. Ja się Olce nie dziwię- cały sezon ją wychwalano a w półfinale dali jej jedną trudną a drugą nudną choreografię.
  • Darilla16 minut(y) temu
    Dobra dobra, skusiłam się na obejrzenie kilku występów z prób. Ukraina, co to ma być?
  • Jordi16 minut(y) temu
    @Darilla właśnie chwalą Ukrainę xD
  • Darilla15 minut(y) temu
    Przy tym to nawet ,,the ride" mi się podoba
  • dida1231415 minut(y) temu
    @Jordi - udało mi się znaleźć termin na J&J w Wągrowcu
  • Jordi15 minut(y) temu
    @dida12314 :)
  • Ogorek15 minut(y) temu
    @dida12314 Brawo :D
  • dida1231415 minut(y) temu
    @Jordi - 4 czerwca, Wągrowiec, 15:35
  • dida1231414 minut(y) temu
    Musiał się termin zwolnić, bo dzisiaj rano nie było. Ba, dzwoniłem 3h temu na infolinię i nie było również.
  • Darilla13 minut(y) temu
    Nie rozumiem czemu Malta jest tak wysoko u buków.
  • Christianus12 minut(y) temu
    @pulkownik Nie jestem zaskoczony, od żadnego programu nie bije tak negatywna energia jak właśnie od "Dance Dance Dance" - od komentarzy jurorów i ich zachowanie, przez niektóre choreografie mające na celu wywołanie tanich kontrowersji, aż wreszcie po obrzydliwe relacje z treningów. Ja rozumiem, że nieraz trzeba na kogoś krzyknąć, żeby zmotywować do działania, ale trzeba też znać granice.
  • Lupus2812 minut(y) temu
    @Darilla +1
  • Manieq12 minut(y) temu
    @Darilla No właśnie mam tak samo. Próbuję w głowie odtworzyć ten saksofon czy co tam leci w refrenie no i... nie da się.
  • Christianus12 minut(y) temu
    Do tego wypowiedzi samych uczestników na kilka sekund przed emisją występu, że nic z tego nie wyjdzie, że nie pamiętamy kroków itd. Po co to wszystko? Cholernie ciężki w odbiorze program. W TTBZ mają więcej rzeczy do wykonania, a wszystko jest podane w lekkiej przyjemnej formie.
  • Jordi11 minut(y) temu
    Obczajcie sobie jak ona wyglądała na próbie. Jedna z faworyt do Baśki dla mnie.
  • Darilla10 minut(y) temu
    Mówiłam kilka miesięcy temu, że niezwykle podoba mi się Islandia i mam nadzieję, że tu będzie top 3.
  • Darilla9 minut(y) temu
    @Christianus no gdzie u Hekiert czy u Krzyśka ktoś miałby płakać i przeklinać. Nie da się. :D
  • Manieq8 minut(y) temu
    Tam w DDD za bardzo ktoś wziąl do siebie maksymę "przez cierpienia do gwiazd" :P
  • Christianus8 minut(y) temu
    Dla mnie Aga jest wręcz urodzona do tej roli, mam mega szacunek do jej pracy. Krisa też lubię, choć tutaj uważam, że jest do zastąpienia, na miejsce Hekiert nie widzę absolutnie nikogo innego. ;)
  • Darilla6 minut(y) temu
    Ten z Islandii mi strasznie przypomina Chylińską za czasów ,,czy warto było...". :lol:
  • FelciakPL4 minut(y) temu
    Poseł Konfederacji w Państwo w Państwie.
  • Ogorek3 minut(y) temu
    "Kłamstwa Platformy Obywatelskiej" - Sawicki
  • FelciakPL2 minut(y) temu
    Powiem to tak: HIPOKRYZJA
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne