mChat

• Trzeciak12 minut(y) temu
    A teraz - tak się kończy - mówiąc dyplomatycznie - utrzymywanie nadmiaru testosteronu w organizmie. :twisted:
  • annawoj110412 minut(y) temu
    nawalony w sztos
  • Jordi12 minut(y) temu
    Wycięli morały Natalii do Kuby.
  • annawoj110411 minut(y) temu
    w opór właściwie powinno byc :lol:
  • Asjata11 minut(y) temu
    Leciutka męska rywalizacja xD
  • annawoj110410 minut(y) temu
    po ch... ten Krzysiek tam polazł
  • Asjata10 minut(y) temu
    Co za shitshow :heart:
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    U, chyba ktoś połączył energetyka z alkoholem i mówiąc delikatnie - skutki nie są najłagodniejsze.
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    "Boże, co ja złego zrobiłam, że tak się zachowuje" - no telenowela brazylijska. :twisted:
  • Jordi9 minut(y) temu
    @annawoj1104 moim zdaniem celowo Krzysiek poszedł.
  • annawoj11048 minut(y) temu
    jaki psychol :o
  • Asjata8 minut(y) temu
    @Jordi No nieco podżegł całą sytuację
  • Jordi8 minut(y) temu
    @Asjata on chciał dowalić Luizie moim zdaniem. Celowo nudziarz polazł do Kuby
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    @Tomaldo Banjo - tutaj absolutnie podzielam zdanie Macieja Mazańskiego z "Dobry wieczór, Europo!" - nas nie stać póki co na świetne preselekcje, a na pewno nie na takie, jak w przypadku krajów skandynawskich i dużo lepiej nam idzie pełny wybór wewnętrzny.
  • annawoj11048 minut(y) temu
    jakby tam nie polazł ten by spał , ale aż moze takiej reakcji te nie przewidział
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    W 2014 roku Cleo z Donatanem dali nam 14 miejsce - wtedy czwarty najlepszy występ po Annie Marii Jopek (Dublin 1997), Ich Troje (Ryga 2003) i rzecz jasna Edycie Górniak (Dublin 1994).
  • shawu6 minut(y) temu
    montaż i muzyka jak z horroru
  • Jordi6 minut(y) temu
    Jak ktoś chce wiedzieć co dokładnie Kubunia tam w wypikaniach gada to dałem w spoilerach :P
  • Tomaldo Banjo6 minut(y) temu
    i to jest program od 12 lat ?
  • annawoj11046 minut(y) temu
    bałam bym sie na miejscu Natalii jak wrócił
  • Tomaldo Banjo6 minut(y) temu
    mam silne patoskojarzenie
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    W 2015 roku co prawda nieco gorzej poszło Kuszyńskiej (dopiero 23 miejsce), ale pierwszy raz wtedy wyszliśmy dwa razy z rzędu z półfinałów, a poza tym - napiszę może coś kontrowersyjnego - ale przy tym występie niekoniecznie chodziło o jak najwyższe miejsce na Eurowizji.
  • Jordi4 minut(y) temu
    @Tomaldo Banjo no tu Hubercik nawalił totalnie. Brać do programu pijoka, który jest megaagresywny po procentach do tego zasób słów niezwykle skromny i wieśniactwo totalne...
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    A Szpak i rewelacyjny 2016 - pierwsze od wielu, wielu lat tak udanie muzycznie preselekcje - to pochodna naszych startów z lat 2014 i 2015.
  • annawoj11043 minut(y) temu
    agresor ogólnie na grupie dziś jada po nim cały dzień że i pewnie damski bokser
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    U, @Tomasz_B zasnął jak w bajce. :P
  • Darilla2 minut(y) temu
    Oo Góral w reklamie playa, czyli o tzg może zapomnieć, a szkoda.
  • Darilla1 minutę temu
    Chodzi o tego z ttbz
  • Trzeciak1 minutę temu
    @Darilla - przecież Baśka była z "TzG", gdzie w finale przegrała z uczestnikiem obecnego sezonu tanecznego turnieju Dwójki. ;)
  • annawoj1104chwilę temu
    @Trzeciak a powinna wygrać, le ludzie głosowali n Kordasa bo jej nie lubili, taka prawda moim zdaniem.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne