mChat

• semperadastra10 minut(y) temu
    @Tomasz_B O widzę DAWIDKI cię przejął na swoją stronę xD
  • Tomasz_B10 minut(y) temu
    No właśnie dlatego piszę do Abbott co on wymyśla...
  • Abbott10 minut(y) temu
    @Karol Dlaczego nie otrzymałeś godziny szczepienia? Ja przy kobiecie z rejestracji ustalałem i otrzymałem potwierdzenie sms-em
  • Karol10 minut(y) temu
    Nie wiem. Moi rodzice szczepili się wcześniej w Sandomierzu i również nie podano im godziny.
  • Karol9 minut(y) temu
    @Dominik19891 Nie życzę Ci abyś zachorował na covid, ale jesli tak się stanie, to obyś musiał zwrócić koszty leczenia 🙂
  • Kamilo9 minut(y) temu
    U mnie też wszystko śmiga. Jest termin, jest godzina. Jednocześnie przyszedł SMS i e-mail.
  • dida123148 minut(y) temu
    @Karol - a poza ręką coś odczuwałeś więcej po Astrze?
  • kamil25058 minut(y) temu
    Snooker, dart i bilard do 2026 roku w Viaplay.
  • Dominik198918 minut(y) temu
    Karol umnie w rodzinie już był Covid i ja jako jedyny przeszedłem go bez objawów.
  • dida123148 minut(y) temu
    @kamil2505 - World Snooker?
  • Karol8 minut(y) temu
    @dida12314 zmęczenie, ból mięśni.
  • Dominik198918 minut(y) temu
    A moja Mama ciagle na rzeka na duszności.
  • Karol7 minut(y) temu
    Ale już mi przeszło. Trochę ramię jeszcze boli
  • Kamilo7 minut(y) temu
    @Dominik19891 też ciągle narzekam, też po. Ale ja tak mam z natury :D
  • Dominik198916 minut(y) temu
    A i jeszcze Ojciec bez objawów. Coś tam czułem, ale to chyba bardziej panika :)
  • dida123146 minut(y) temu
    Ja chyba sobie poczekam. Nie będę na gwałt się szczepił. Tym bardziej, że mają być dostawy to może coś się pojawi.
  • Karol6 minut(y) temu
    @Dominik19891 To bądź wdzięczny losowi, że Cię oszczędza. Ale jak mówisz, nadchodzą kolejne mutacje. I kto będzie bardziej bezpieczny? Ty czy zaszczepieni? 🙂
  • Abbott6 minut(y) temu
    @dida12314 Ja po Modernie miałem dreszcze jakbym grypę miał, zmęczenie oraz ból ramienia
  • kamil25056 minut(y) temu
    @dida12314 https://www.nentgroup.com/news/news-releases/nent-group-and-matchroom-sport-agree-five-year-partnership-nine-countries
  • Abbott6 minut(y) temu
    Teraz jest już wszystko gicio :)
  • dida123144 minut(y) temu
    World Snookera Szwedzi nie mają :D :D
  • semperadastra4 minut(y) temu
    Kurcze mnie też ostatnio męczą duszności. Kto wie, może nieświadomie też przeszedłem covid. Oby nie. Myślałem, że to może przez chodzenie w tych cholernych maseczkach, w końcu też umyślnie zacząłem nosić to na brodzie, bo 100x lepiej mi się oddycha xD
  • semperadastra4 minut(y) temu
    Prawidłowe oddychanie, czerpanie świeżego powietrza też jest istotne, więc ja maseczkom mówię nie - zwłaszcza na otwartych przestrzeniach :P
  • dida123144 minut(y) temu
    @kamil2505 - World Snooker zostanie w Eurosporcie
  • dida123143 minut(y) temu
    Poza tym Eurosport prawa od World Snookera ma do sezonu 25/26
  • kamil25052 minut(y) temu
    @dida12314 Cześć tych rzeczy chyba tvp sport pokazywało.
  • Karol2 minut(y) temu
    @semperadastra Uważam, że nikomu się krzywda nie dzieje, jeśli zakłada maskę na kilka czy kilkanaście minut do sklepu czy urzędu. Co innego na dworze 🙂
  • Karol1 minutę temu
    Pamiętam jak jeszcze trochę ponad rok temu spotkałem się z rodzicami w lesie i trzymaliśmy się od siebie z dala. A oni chcieli się pobawić z wnuczkiem.
  • dida123141 minutę temu
    @kamil2505 - oni biorąc MŚ PDC w pakiecie dostawali inne prawa
  • Dominik19891chwilę temu
    Szczególnie, że ostatnio gdzieś czytałem, że maseczki na dworze są nie skuteczne.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne