mChat

• Tomasz_B33 minut(y) temu
    Kyren już 1 4 dostaje, ogórek będzie w szoku
  • Jordi32 minut(y) temu
    A sport.pl podaje, że w koszu była wielka wojna totalna i kto wygrał? Największe kluby ;)
  • bucik1132 minut(y) temu
    @Jordi powiedziała, że 19+ wróci po wakacjach
  • Jantar31 minut(y) temu
    https://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/7,79351,26993635,minister-czarnek-oglosil-nowa-dyscypline-naukowa-biblistyke.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
  • Tomasz_B31 minut(y) temu
    :o
  • Jordi30 minut(y) temu
    @bucik11 meh...
  • Tomasz_B29 minut(y) temu
    @Jordi co meh, co masz do Meli :huh:
  • pulkownik26 minut(y) temu
    @Jantar https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-czarnek-wychowanie-do-zycia-w-rodzinie-priorytetem-w-nowym-r,nId,5178957
  • kuc1210200423 minut(y) temu
    @pulkownik Najlepszego
  • Jantar18 minut(y) temu
    @pulkownik Problem w tym, że oparte na wartościach katolickich i utrwalające katolicki podział ról społecznych.
  • pulkownik14 minut(y) temu
    @Jantar no oczywiście że tak. Doskonale pamiętam lekcje WDŻ z gimnazjum, same banały i pieprzenie o kalendarzyku, do tego - co do dziś mnie dziwi - osobne lekcje dla dziewcząt i chłopaków (aby nie słuchali o okresie - niby czemu?). A potem się dziwić, że dzieciarnia myśli że po pierwszym razie nie można zajść w ciąże i inne dyrdymały
  • Jordi9 minut(y) temu
    Myśmy mieli to WDŻ RAZ w gimnazjum 45 minut na godzinie wychowawczej xD Bzdury same xD
  • semperadastra7 minut(y) temu
    My to mieliśmy z babeczką, która była od historii i wosu. Wdż sensu stricto to może był raz, tak to odrabialiśmy historię albo wos xDD
  • pulkownik7 minut(y) temu
    @kuc12102004 dzieki :) @Jordi u mnie to było chyba w ramach wosu, albo osobny przedmiot, ale to kilka tygodni po godzinie na tydzien
  • Jordi6 minut(y) temu
    może już wtedy inaczej było. Ja to dziadek jestem we wrześniu minie 20 lat jak polazłem do GIM :o
  • Jantar6 minut(y) temu
    Moja amiga pracowała w bibliotece szkolnej z babką, która prowadziła WDŻ. Mówiła, że młodzież wrzucała do skrzynki takie pytania, że nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. I tak, też niektóre tematy omawia w osobnych grupach dla dziewcząt i chłopców.
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    Amiga?
  • semperadastra4 minut(y) temu
    No mój kolega np. pytał się: "czy pi**a ma 3 dziury ???"
  • semperadastra4 minut(y) temu
    Taki mniej więcej zresztą był poziom tych zajęć
  • Jantar4 minut(y) temu
    @Tomasz_B Po polsku przyjaciółka.
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    Aha :huh:
  • Jordi3 minut(y) temu
    @Jantar pytania rodem z BRAVO GIRL? :lol:
  • Jantar3 minut(y) temu
    @Jordi Nawet gorzej.
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    Nie ma głupich pytań :P
  • pulkownik2 minut(y) temu
    Co się dziwić, skoro jedna posłanka-aktorka partii rządzącej ponoć stwierdziła że sikanie po stosunku zapobiega ciąży xDDDDDDD
  • Jordi1 minutę temu
    "Obudziłam się rano i miałam zakrwawione majtki. Co to oznacza?" ;D
  • semperadastra1 minutę temu
    Moja babeczka twierdziła np., że kobieta nie może mieć wytrysku. Cóż... widocznie mało w życiu widziała :)
  • Jordi1 minutę temu
    "Czy jak całuję się z chłopakiem to zajdę w ciążę?" ;D
  • Jordichwilę temu
    "Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??" TO JEST PRAWDZIWE :o
  • Jordichwilę temu
    "Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda" :lol:
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne