mChat

• pulkownik6 minut(y) temu
    Efendi strasznie słabo na żywo xD
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    A po próbie - tym bardziej życzę SUI trzeciej wygranej (no i ESC wróciłby do kraju narodzin :D), a Gjonowi osiągnięcia tego, co udało się Lys Assi i Celine Dion. :D
  • Asjata6 minut(y) temu
    @pulkownik W 3 próbie już lepiej zabrzmiała
  • dida123145 minut(y) temu
    @Alek1224 - co Vital odwalił za numer? :D
  • Hot Heart5 minut(y) temu
    Mnie piosenka Efendi się od początku nie podoba xD
  • Jordi5 minut(y) temu
    Za to Rumunka niby coś drgnęło, ale wokalnie tragedia w 2 połowie piosenki :lol:
  • Asjata5 minut(y) temu
    Szwecja - co za tragedia
  • Jordi5 minut(y) temu
    @Hot Heart to taka gorsza Kleopatra.
  • Alek12244 minut(y) temu
    @dida12314- no dałem ci link
  • Jordi4 minut(y) temu
    @Asjata znowu będzie płacz Szwedów w finale, bo wejdą mimo wszystko.
  • dida123144 minut(y) temu
    @Alek1224 - trochę zaskoczył tą wypowiedzią, ale jakby nie patrzeć to jadą jako zespół i jako zespół walczą o medal.
  • pulkownik4 minut(y) temu
    Szwecja jest dramatyczna imo.
  • Jordi4 minut(y) temu
    To jest tak NIJAKIE, że nie powinno wyjść z semi, ale to Szwecja więc wyjdzie.
  • Alek12243 minut(y) temu
    @dida12314- no tak ale u takiego Semeniuka czy Bednorza po tej wypowiedzi pewnie morale tango down
  • dida123143 minut(y) temu
    @Alek1224 - u Vitala hierarchia jest taka w tym roku : IO / ME / LN (ja przynajmniej inaczej tego nie widzę)
  • Asjata3 minut(y) temu
    @Jordi Powinni polecieć już w semi :angry:
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Moje TOP3 - ISLANDIA 8) Litwa, Malta. Wpadają w ucho, fajni wykonawcy, powiew pozytywnej energii w tym spieprzonym świecie covidowym xD
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Jordi - jury love Sweden. ;D
  • Jordi3 minut(y) temu
    Reklama 20:41:26
  • Jordi2 minut(y) temu
    @pulkownik Malta zawaliła stejdżing niestety :(
  • Darilla2 minut(y) temu
    @pulkownik ja dzisiaj cały dzień nucę piosenkę Islandii i nie może mi to wyjść z głowy, jak dla mnie może wygrać :)
  • Jordi2 minut(y) temu
    Ale w ogóle jak rok temu był tabun skrętów, tak w tym jest raczej 50/50.
  • Asjata2 minut(y) temu
    Za to szykuje się pierwszy out Australii w semi :heart: Tylko szkoda mi Montaigne
  • dida123141 minutę temu
    @Alek1224 - poza tym on mógł tak powiedzieć, a faktycznie będzie tak, że weźmie 12 najlepszych, którzy stworzą jedność.
  • pulkownik1 minutę temu
    https://www.youtube.com/watch?v=hkV1kd1VwmY - przepraszam oni mogą aż tyle z prób pokazywać? TAJNYCH prób, tylko dla akredytowanych? Poza tym widzą a raczej słyszą jak żałosny jest wokal Brzozy bo podłożyli wersję studyjną.
  • Jordi1 minutę temu
    Islandia powinna być w top3. Litwa raczej poza ale wysoko, Malta po I próbie nie zasługuje na podium. Zobaczymy rano jak druga próba.
  • Trzeciak1 minutę temu
    @Jordi - też tak uważam, zresztą "stejdżingiem" chyba :flag_mt: udowodniła, że chyba jeszcze kraj nie jest do końca przygotowany na organizację dorosłego ESC.
  • Trzeciakchwilę temu
    @pulkownik - tak, nadawcy uczestniczący w Konkursie - w tym TVP - mają takie prawo. Ograniczenia są dla dziennikarzy nie związanych z nadawcami.
  • Asjatachwilę temu
    @Trzeciak Saszka została przekupiona przez Szwajcarię i Albanię by zepsuli ten staging :twisted:
  • Jordichwilę temu
    HAHA FAKTYCZNIE DALI PLEJBEK W MATERIALE :lol:
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne