mChat

• jas0649 min temu
    Lepsza normalna maska niż respiratory
  • semperadastra46 minut(y) temu
    @m1992 Chodzi o to, żeby zmieniać system, realizować swoje postulaty, przejmować władzę. Maseczki to dla mnie jakiś kompletnie nieistotny temat, tym samym Braun krótko mówiąc, zajmuje się bzdurami. A cierpi na tym wizerunek i jego, i całej Konfy, przez co trudniej zrobić coś naprawdę sensownego :)
  • Kamilo45 minut(y) temu
    Ja tam nie wymagam niczego sensownego od „Konfy”. To nawet pocieszające, że zajmują się „nieistotnym tematem”.
  • MB8940 minut(y) temu
    @semperadastra Mówisz że Konfederacja nie jest ''małym PISem'', a kto był za ustawą aborcyjną? Oni mają w większości takie same postulaty jak PIS. Owszem niektórym tym ustawą się sprzeciwiają, ale i tak za większością głosują. Owszem Hołownia też niekiedy popełnia błędy, zatrudniając u siebie PeOwców, ale nie ma u siebie waria.ów na czele z Korwinem który wyśmiewa się z ludzi niepełnosprawnych, Braun które poglądów kompletnie nie rozumiem, są w większości z kosmosu, dla mnie to też idio.ą.
  • DAWIDKI39 minut(y) temu
    @jas06 nawet bez niej mozesz dostać covida
  • Kamilo38 minut(y) temu
    Również nie rozumiem tego co Braun bredzi, nie wiem, może musi nająć tłumacza :)
  • semperadastra29 minut(y) temu
    @MB89 Kiedyś chyba byłeś za nimi, o ile się nie mylę. Przerzucić się z Konf. na... Hołownię, to chyba trzeba przejść długą drogę. No i w ogóle popierasz aborcję ??? Dla mnie to zaleta, a nie wada z ich strony. Zresztą zawsze mieli takie poglądy. Braun to niestety szkodnik, chętnie wyrzuciłbym go z tej partii, jego konotacje rosyjskie itd., niektóre wypowiedzi - nie do przyjęcia. No, ale Korwin to klasyka, toż to na jego kanwie stoi cała Konfa, żywy fundament ;)
  • Jordi28 minut(y) temu
    Braun to jest odklejony totalnie. Startował na prezydenta Gdańska, a teraz na Rzeszowa DRUGI KONIEC POLSKI :lol:
  • MB8928 minut(y) temu
    @semperadastra Hołownia może nie jest po studiach, ale ma więcej oleju w głowie od Korwina, Brauna i innych nawiedzonych posłów z tej partii, która udawała że nie lubi PISu, a większość z nich i tak na nich zagłosowała i nawet po cichu namawiała na to swoich wyborców, przez co jeszcze przez 4 lata będziemy mieć prezydenta który nie myśli własnym rozumem, tylko kieruje się sugestiami innych a jest głową naszego państwa, która powinna samodzielnie myśleć, a boi się takiego małego k...dupla.
  • Jordi28 minut(y) temu
    Robi wszystko byleby było o nim głośno, a zbytnio nie jest niestety dla niego :P
  • MB8926 minut(y) temu
    @semperadastra Nigdy nie byłem za Konfederacją, kiedyś byłem wyborcą Kukiza ale jego teraz praktycznie nie ma, bo zostaje pomału wchłonięty przez PIS, a tego nie popieram.
  • Manieq22 minut(y) temu
    @Jordi On z Rzeszowa też kandydował w wyborach parlamentarnych. Jak to się skończyło, wszyscy wiemy. Pewnie liczy na lojalność tych, którzy głosowali na niego w 2019 ;)
  • semperadastra20 minut(y) temu
    @MB89 Ja nigdy nie przepadałem za Kukiz 15, to taka partia motłochu, trybuni ludowi, nie ma chyba nic gorszego niż rządy dzikiego, nieokiełznanego tłumu. A on sam - szalony, niezrównoważony, nieprzewidywalny. A praktycznie go nie ma, bo pogrążył się współpracowaniem z PSL. Jak mówisz, że idziesz rozwalić system, to chyba nie po to, żeby bratać się z uosobieniem systemu i układzików (PSL, aka prostytutka polityczna) :)
  • J-Will20 minut(y) temu
    @MB89 co? Z tego co pamiętam wyborcy konfy zagłosowali mniej więcej po równo w drugiej turze prezydenckich
  • J-Will18 minut(y) temu
    Z Hołownią będzie tak jak z Kukizem czy Nowoczesną. To szalupa dla nie których polityków aby na chwilę odciąć się od nacierzystej partii i zwiększyć szansę na wybór
  • jas0618 minut(y) temu
    Korwin też nie jest taki.... A co do Studiów to i tak dla mnie nie ma znaczenia, bo wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencją...
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    Widzę, że miłość między państwa Herdonami a państwem Kurskimi kwitnie w TVP. Wczoraj jak rozpromowali nowe "YCD" w "PNŚ". ;D
  • semperadastra15 minut(y) temu
    @J-Will O tak, widzą że we własnej partii się nie przebiją, bo wewnętrzna rywalizacja zbyt gęsta, to szukają ugrupowań typu partia Hołowni, gdzie od razu są wręcz na szczycie (patrz Hennig-Kloska - karierowiczka, kłamczucha, po prostu odpychająca baba, co tu się rozwodzić) :)
  • Mat.21234714 minut(y) temu
    Możliwe że nowym uczestnikiem HP oprócz Michała będzie Kuba Wójcik, bo ludzie z HP go obserwują
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    Oho, jakie wydarzenie na finale "The Voice Kids". Brzozowski wykona swoją "The Ride". xDDD
  • kuc1210200411 minut(y) temu
    no tak :rolleyes:
  • Tomasz_B10 minut(y) temu
    Kuc od razu reakcja
  • Darilla9 minut(y) temu
    @Trzeciak i tak będzie z playbacku, więc nie ma co się cieszyć, prawdziwe show to będzie 20 maja
  • kuc121020049 minut(y) temu
    chyba że to zart
  • semperadastra9 minut(y) temu
    @jas06 To skończ informatykę czy kierunki techniczne, nie będąc inteligentnym czy zdolnym z maty. Powodzenia. :rolleyes: Nie po to studiujemy latami, wkładając w to dużo energii, czasu i pieniędzy, żeby jakieś ameby bez szkoły gadały, że "studia nie mają znaczenia" :)
  • jas065 minut(y) temu
    Zawsze od tego wszystkiego ewentualnie mamy książki, internet...
  • jas064 minut(y) temu
    Takim przykładem jest chociażby Andrzej Duda....
  • jas064 minut(y) temu
    Niby doktorat a fatalnym prezydentem był...
  • kamol3 minut(y) temu
    Behawiorysta nowym serialem Playera :O
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    :o
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne