mChat

• Tomasz_B13 minut(y) temu
    Kowalskich już nie ma
  • Hot Heart13 minut(y) temu
    W poniedziałek pewnie podsumowanie Kowalskich, ciekawe jaki wyniki zrobili :D
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @Jordi - ale na początku sezonu "DDD" w piątki miał grubo ponad milion, "PC" już widzowie skreślili po pierwszym odcinku.
  • Jordi13 minut(y) temu
    Tak tak LEGO też było megaklapą mimo liderowania w 16-49 wiemy... A złota dwója wielki hit mimo straty połowy widzów od 1 epa do ostatniego... :rolleyes:
  • Jordi12 minut(y) temu
    Ty swoje a ja swoje. Koniec tematu ;)
  • Alek122411 minut(y) temu
    Na TVP Sport Amp futbol 😊
  • Jordi11 minut(y) temu
    Oba programy zlatują. DDD wspaniałe wieści, PC trochę szkoda niewykorzystanego potencjału ale płakać nie będę.
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @Jordi - no iiiiiiii....... W Holandii - gdzie jest ponad dwa razy mniej ludzi niż w Polsce - format ogląda więcej osób na RTL4, niż u nas na TVN-ie. ;)
  • Jordi7 minut(y) temu
    O właśnie ICSYV chyba już jest na YT. To porządne nie ten badziew z WP :P
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    @Jordi - ja za obyma nie będę płakać, ale "PC" spada jako jednosezonowiec, "DDD" już nie. ;)
  • Darilla6 minut(y) temu
    Ja to czekam na piątek i na to czy Gąsowski zaprosi na kolejną edycję ttbz. Osobiście, pomimo sympatii do programu, liczę, że powie, że wracamy za rok. :redface:
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @Darilla - ja się zdziwię, jak nie będzie kolejnego sezonu skoro w piątki program trzyma około 1,5 miliona widzów.
  • Jordi5 minut(y) temu
    @Trzeciak bo Miszczak nie będzie na siłę udowadniać że zrobił hita :lol:
  • Jordi4 minut(y) temu
    A Kura już parę razy tak zrobił no ale kto bogatemu zabroni szkoda że ZA MOJE PIENIĄDZE sobie uprawia folwark...
  • pulkownik4 minut(y) temu
    W piątki w Polsacie to najprawdopodobniej nie będzie miejsca dla TTBZ jesienią ;)
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    A to, że Kurski już nie ma wyczucia, nie ma pomysłu i coraz bardziej popada w antyTVN-owski amok to już inna sprawa. ;)
  • Jordi4 minut(y) temu
    Jak dla mnie TTBZ przerwa powinna być. W soboty Nina za dużo premier by miała od 20 do 24 poza tym TTBZ w soboty dogorywało. Piątek odrodził nieco ten program.
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Pakiet TZG-Matejko w piątki byłby świetny, no ale niestety Love Srajlend będzie xd
  • Jordi3 minut(y) temu
    A mam dziwne wrażenie, że jak Kowalscy powinni się wybronić tak nie wiem, czy widownia zniesie dodatkową godzinę z marniutkim Cebulskim w Kuchni :P
  • Jordi2 minut(y) temu
    @pulkownik :lol:
  • Darilla2 minut(y) temu
    @pulkownik a powrót do emisji w soboty o 22:00 nie wyjdzie, wogole kto wpadł na taki pomysł by taki program dawać o takiej porze? :lol:
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @pulkownik - będzie, ale skoro trzeci sezon był najchętniej oglądany. ;)
  • pulkownik1 minutę temu
    Ja to się nie zdziwię jak Cebulski jeszcze w Tańcu będzie xD W ogóle dawanie tego samego aktora (kiepskiego) do dwóch komediowych seriali w jednej ramówce to prze-sa-da.
  • Jordi1 minutę temu
    W ogóle TVN milczy o Saszy. Coś czuję, że po cichu wycofają się z tego... Tak marnych wyników w tv żaden serial TVN nie miał od Pod Powierzchnią 2.
  • Trzeciak1 minutę temu
    @Darilla - akurat wiosną 2014 to był bardzo dobry pomysł, szczególnie przy ówczesnym "zabetonowaniu" sobót o 20:00 przez Dwójkę i TVN.
  • pulkownik1 minutę temu
    @Darilla TTBZ przez pierwsze sezony miało świetne wyniki w soboty, to pasmo to był strzał w 10. Zresztą do dziś byłby gdyby nie katowanie programu co sezon od 7 lat.
  • Jordichwilę temu
    @pulkownik Kowalscy to jeszcze ujdzie bo nie ma go tak dużo, ale Kuchni to jest główny bohater :lol:
  • Trzeciakchwilę temu
    @pulkownik - i to jest kłopot większości produkcji Polsatu. Gdyby pandemia się skończyła to pewnie już wiosną ujrzelibyśmy kolejny sezon "TzG".
  • Jordichwilę temu
    Jeszcze amory z CUDOWNĄ Marysią Dębską będzie uprawiać :o
  • pulkownikchwilę temu
    No w Kowalskich to pierwsze skrzypce grają rodzice i dziadek,dzieciarnia to bardziej tło :P
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne