mChat

• Jordi45 minut(y) temu
    @Asjata ciekawe bo w centrum prasowym wszyscy zachwyceni bardziej niż Francuzką wczoraj :o
  • Jordi44 minut(y) temu
    Misja Eurowizja "to jest występ godny zwycięzcy". Wiwi to samo.
  • beka44 minut(y) temu
    Ma znajomości po obu stronach sporu politycznego, na co dzień działa w interesie nie politycznym, a społecznym, jedyną wątpliwością jest to, czy podoła pod względem zdrowotnym - wszak jest po ciężkim udarze.
  • Lupus2843 minut(y) temu
    No po tych najnowszych fragmentach Bułgaria mnie dużo bardziej przekonuje od Szwajcarii :)
  • Jordi42 minut(y) temu
    Bułgaria jest megaprosta i to jej atut jako występ. Piosenka 🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱
  • Lupus2842 minut(y) temu
    Szwajcar chyba trochę przeszarżował z tym gibaniem się, śmiesznie to wygląda :lol: a chyba nie o to chodziło
  • Asjata41 minut(y) temu
    @Jordi Mogą sobie mówić co chcą, ale w takim razie mam pytanie - kto ten występ zrozumie? Co ten występ przedstawia? Przekombinowali - zbytnio zaryzykowali. SJB podtrzymuje swoją tradycję i nie wygrywa jako choreografka ESC :heart:
  • Jordi41 minut(y) temu
    Ja go rozumiem.
  • Jordi40 minut(y) temu
    @Asjata a kto zrozumie Francję? Stoi w ciemnościach i śpiewa utwór A'la starożytność :o
  • Asjata39 minut(y) temu
    Wg mnie ten występ po prostu wygląda źle jakby SJB w ogóle nie wiedziała z jaką piosenka ma do czynienia - nawet Albania ma lepiej (mimo, że to kopia Fuego) - od tej samej babki
  • Jordi39 minut(y) temu
    Ja już pisałem że babka z Wiwi dobrze to zinterpretowała dla mnie.
  • Lupus2837 minut(y) temu
    Najlepszy komentarz z YT na temat Szwajcarii: "gdybym oglądał ten występ bez dźwięku, pomyślałbym, że to rap" 😂
  • Asjata33 minut(y) temu
    @Jordi Jak akurat wolę występ francuski - moim zdaniem akurat lepiej oddaje tekst piosenki, który traktuje o jednostce będącej w cieniu, osobie która niepewność w sobie przekuwa w siłę, która na końcu występu z tego cienia/ ciemności wychodzi.
  • Asjata32 minut(y) temu
    Dodatkowo podobno Szwajcar to największy buc tegorocznej edycji z jego zachowaniem co do pozostałych uczestników.
  • Asjata31 minut(y) temu
    @Lupus28 Nie dziwię się, że niektórzy porównują (w tym ja) to do "Every Minute"
  • pulkownik26 minut(y) temu
    Oj nie podoba mi się Szwajcaria xD
  • Hot Heart17 minut(y) temu
    Coraz bardziej podoba mi się Portugalia :D
  • Asjata16 minut(y) temu
    @Hot Heart Portugalia jest słodka - bardzo dobrze wykorzystali ten ekran boczny w wystepie
  • Lupus2815 minut(y) temu
    Portugalia to jest największe zaskoczenie in plus dla mnie
  • Lupus2811 minut(y) temu
    Im akurat zmiana wykonawcy wyszła na dobre :D
  • dida123145 minut(y) temu
    Francja / Włochy z Maltą / Szwajcaria - tak w STS wygląda kolejność, biorąc pod uwagę kursy
  • Dominik198913 minut(y) temu
    @Tomasz_B 2 tysieczny jubileuszowy Post należy do mnie w temacie antena TV u konkurencji pisałem o tym wcześniej. I upolowałem go :p
  • Dominik198912 minut(y) temu
    Jak masz tam konto to sobie spraw ;)
  • Lupus282 minut(y) temu
    Co oni z tymi Włochami :huh: nie ma w tym roku chyba bardziej irytującego kawałka
  • Dominik198911 minutę temu
    sprawdź ;)
  • dida123141 minutę temu
    @Lupus28 - 3,75 na Francję / Malta i Włochy 5,00 / Szwajcaria 7,50
  • Dominik19891chwilę temu
    Włosi kiedyś mieli super puosenke chyba miała nagrode publiczność czy coś w tym stylu .
  • dida12314chwilę temu
    Kolejne państwa z dwucyfrowymi kursami. Kurs na to, że Brzoza będzie podpisywał listę płac w swoim półfinale wynosi 1,70.
  • Lupus28chwilę temu
    Malta też gniot, Francja takie nico, Szwajcaria może być dużym zawodem, super ten top :D
  • Dominik19891chwilę temu
    3 tenorów czy coś w tym stylu co było.
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne