mChat

• semperadastra22 minut(y) temu
    @Trzeciak Po prostu preferuję mniej popularną muzykę. Coś takiego, co można było posłuchać na Trójce (ofc w dawnych czasach, bo teraz niestety radio wręcz upadło), rock itd. Muzyka popowa czy taka jak na Eurowizji raczej mnie odpycha :P
  • KG222 minut(y) temu
    Ciekawie, kto jest tą "królową Czech", która poda punkty
  • Kamil199821 minut(y) temu
    A ja nie ogarniam tego systemu punktowania.
  • Dominik1989121 minut(y) temu
    @Kamil1998 zajrzyj do wikipedii potem wyzywaj od troli ;)
  • Kamil199820 minut(y) temu
    @Dominik19891 Nie rozumiem, mi się pomerdał wątek.
  • Dominik1989120 minut(y) temu
    Bo ciągle na mnie troll piszesz :lol:
  • Kamil199820 minut(y) temu
    @Dominik19891 Raz to ciągle?
  • Dominik1989119 minut(y) temu
    Dwa razy już :)
  • Hot Heart19 minut(y) temu
    Czy da się wyłączyć chat dla niektórych użytkowników? :P
  • Kamil199819 minut(y) temu
    @
  • Kamil199818 minut(y) temu
    Na Plotku np. 4 punkty od Polski dla Czech a reszta punktacji?
  • Trzeciak18 minut(y) temu
    @semperadastra - fajnie, że preferujesz taką muzykę offową, nie zmienia to faktu, że takie programy jak np. "Big Brother" przemijają, a Eurowizja od lat wciąż budzi ogromne emocje. :)
  • Dominik1989117 minut(y) temu
    @Hot Heart ide na serial zaraz jeśli ci o mnie chodzi. Bo widze, że kolejnej osobie przeszkadzam.
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    Obawiam się, że 21 maja o 19:30 zobaczymy antyreklamę Eurowizji po spektakularnej klęsce ulubieńca prezesa Jacentego, rodem z białoruskiej BRTC.
  • Tomasz_B14 minut(y) temu
    Komu przeszkadza Eurowizja?
  • Tomasz_B14 minut(y) temu
    Komu przeszkadza Brzozowski?
  • Manieq13 minut(y) temu
    Zobaczycie, że bity miesiąc po Eurowizji będą przypominać, że Eurowizja wylansowała Konczitę, a stąd już prosta droga do Jarozbawa Pierwszego mówiącego o terrorze zgniłego Zachodu. ;D
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    Ale idąc w stronę pozytywów - scena wbrew wielu opiniom prezentuje się świetnie. Te połączenie ekranów z grą świateł niezwykle mnie ujęło, o co trudno było chociażby w Sztokholmie, gdzie wszystko było dość agresywne dla mnie, mimo, że Szwedzi przygotowali show, które jest wzorem jeśli chodzi o dorosłą Eurowizję.
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    @Manieq - przypomnę, że zwycięzca ESC z 2019 roku jest biseksualistą. ;)
  • KG212 minut(y) temu
    @Trzeciak nie będziemy wtedy znali miejsca Rafała, więc ciężko będzie mówić o "spektakularnej klęsce"
  • Kamil199811 minut(y) temu
    Ja tej sceny nie widziałem.
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @KG2 - w nocy z 22 na 23 maja o 1:00 będziemy już znać.
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    @KG2 - ale poważnie - złe opinie o występie Polski i brak awansu do finału ulubieńca Kurskiego może mocno zaboleć.
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    @Kamil1998 - w wątku o Eurowizji jest. :)
  • Kamil19988 minut(y) temu
    @Trzeciak Dzięki. A możesz mi jeszcze odpowiedzieć o piosence Magdaleny? ;)
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Kamil1998 - szczerze - pomijając różne awarie, jakie stały się 10 lat temu, to nie dziwię się, że piosenkę Tul spotkało to co spotkało. Mając dużo mniejszą wiedzę o Eurowizji wówczas - przeczuwałem, że znów wylecimy po półfinale - piosenka była równie nijaka co "Ride", na dodatek Tul na live fałszowała i to mocno (choć kto wie, czy to nie kwestia odsłuchu). A że skończyliśmy ESC 2011 roku na przedostatnim miejscu w stawce (jako ostatni w półfinale), no to już było tym bardziej przykre.
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    P. S. Gorzej od nas na ESC 2011 poradziła sobie tylko... Holandia. :D
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    Nie ma czegoś takiego jak Holandia :lol:
  • Trzeciakchwilę temu
    @Tomasz_B - wiem, że chodzi o Niderlandy, ale kraj tulipanów, ojczyzna Rinkego Rooyensa, "Big Brothera" i "The Voice" nie zabroniła używania tej nazwy. :D
  • Kamil1998chwilę temu
    @Trzeciak Dzięki śliczne. Ja się jednak spotkałem z opinią, że piosenka fajna i ciekawa wpadająca w ucho a szansę były. ;)
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne