mChat

• Jordi5 minut(y) temu
    Poza tym co do Malty dla mnie to wygląda tak jakby wydali miliony na piosenkę i brakło im na stejdżing...
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    A Piekarska to nomen omen asystentka Tyńca z "KF" 2007-2009. :D
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    No i niedoszła Szwedesa. :D
  • Jordi5 minut(y) temu
    Prawie wyłącznie dzisiaj reklamy z Luizą w Siódemce... :(
  • annawoj11045 minut(y) temu
    myślicie że jutro na playera dadzą 13 odcinek ślubów czy znów będą ściemniać że coś tam i nie mogli
  • Jordi4 minut(y) temu
    @annawoj1104 pojutrze :P
  • dida123144 minut(y) temu
    @annawoj1104 - jak już to w piątek. Ale coś czuję, że mogą ściemniać.
  • dida123144 minut(y) temu
    @Trzeciak - a w obecnym KF jest ona redaktorem, nie?
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Jordi - bardzo fajnie, że jest Destiny, bo obala kolejny stereotyp o Eurowizji Junior, ale za rok fani Eurowizji raczej nie spotkają się na Malcie. Zresztą jedynym sensownym miejscem na tą chwilę byłaby hala, gdzie odbyła się Eurowizja Junior 2014.
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @dida12314 - tak, redaktorem prowadzącym. :D
  • pulkownik3 minut(y) temu
    @Jordi ja nie wierzę w ten różowy kostium, ona jakoś próbowała to bronić na social mediach, ale dla mnie to Destiny została oszpecona. Podobnie tancerki. Szczerze mówiąc to liczyłem na stylówę podobną jak ma na początku teledysku, wyglądała tam świetnie i duuuużo bardziej to pasowało do piosenki.
  • Jordi3 minut(y) temu
    @Trzeciak może jak Azery zbudowaliby w pół roku ;D
  • Asjata3 minut(y) temu
    @Trzeciak Powtórka z 2014 i stocznia :heart:
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Jordi - no to nie jest aż tak bogaty kraj jak Azerbejdżan. :D
  • Jordi2 minut(y) temu
    @pulkownik to jedno, ale ten występ to bida... Dwa kolory walące po oczach i jedyne co się dzieje w trakcie to podział ekranu na 3 i łapy machające :o
  • Jordi2 minut(y) temu
    Litwa oczopląsu można dostać, ale mają MEGA choreo i to bardzo im dodaje w ogólnej ocenie.
  • pulkownik2 minut(y) temu
    Niepopularna opinia - uważam że Senhit się przejdzie na koncepcji występu. Ona jest tak PRZEŁADOWANA, przerysowana, ludzie tego nie kupią.
  • Trzeciak1 minutę temu
    @pulkownik - no właśnie dla mnie koncepcja San Marino przypomina "tanie" oprawy występu Smugi.
  • Jordi1 minutę temu
    @pulkownik no tam jest wszystkiego za dużo. Też obawiam się że niektórzy przesadzają z tym fantastycznym nowym rekordem San Marino.
  • annawoj11041 minutę temu
    a czemu ja myślałam ze dziś czwartek??? :lol:
  • Trzeciak1 minutę temu
    @Asjata - w 2014 roku w Kopenhadze Eurowizja - na którą wróciliśmy z Cleo i Donatanem - też odbyła się w byłej hali stoczniowej. :D
  • Jordi1 minutę temu
    20:50:38
  • Asjata1 minutę temu
    Wracamy
  • Tomasz_B1 minutę temu
    Oni skończą jak zawsze w piłce ;D
  • pulkownikchwilę temu
    Ja kumam że laska miała w głowie że zostanie queen of ESC jak petarda Eleni, ale przegięła xD Less is more.
  • Asjatachwilę temu
    @Trzeciak Do tego nawiązałem ;) W razie czego czekamy również na jutro na Włochy i Francję
  • Jordichwilę temu
    Argument Sary IDIOTYCZNY...
  • dida12314chwilę temu
    Tymczasem sensacyjne wieści z Holandii
  • Asjatachwilę temu
    @Jordi Zgadzam się
  • Tomasz_Bchwilę temu
    @dida12314 wiemy od rana
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne