mChat

• Jordi45 minut(y) temu
    @Karol nom.
  • pulkownik45 minut(y) temu
    "Po dwóch odcinkach Big Brothera, chciałem zadzwonić do dyrektora programowego i powiedzieć, że to jest ponad moje siły. […] Dzień rozpoczynałem 15-20 minutowymi wymiotami. Potem nic nie jadłem, tak działał mój organizm. Wychodzenie z domu było torturą. Całą drogę z domu do Dzień Dobry TVN były łzy, płacz i histeria. […] "
  • pulkownik44 minut(y) temu
    @Jordi wiesz co, po tym wywiadzie to stwierdzam, że to nie BB był powodem depresji ale depresja była powodem tego jak prowadził program.
  • pulkownik40 minut(y) temu
    Naprawdę Was dziwi, że manipulują montażem? W każdym programie przecież tak jest :P I o ile w BB mnie to jeszcze oburzało, bo głosowali ludzie i można było nimi manipulować, tak w HP mam to w czterech literach :twisted: Liczy się dla mnie tylko finalny produkt o 20:30; i tak nie mamy wpływu na przebieg programu.
  • Jordi33 minut(y) temu
    No jeśli po dwóch odcinkach miał dosyć, to faktycznie może z powodu depresji był taki zamotany i nie ogarniał totalnie co tam się dzieje.
  • Jordi32 minut(y) temu
    @pulkownik no po pseudolajwach bardzo zmieniłem zdanie o Bibusze (na minus), Olce (BARDZO na minus co za chamowate traktowanie obsługi :o ), za to Luiza zyskuje bez Olki i to bardzo. Ewka z HEHEHE też potrafi normalnie porozmawiać o dziwo...
  • Jordi30 minut(y) temu
    Krystian tylko mnie upewniło, że cwaniak co przyszedł tylko po kasę nawet jeśli o dziwo cośtam poczuł do Baśki (ale o wiele mniej niż ona do niego).
  • Jordi29 minut(y) temu
    Szymon bez Bibi jest znośny, Krzysiek to MEGANUDZIARZ :o Podziwiam tu akurat montaż jak wyłuskują jego "momenty" :P
  • semperadastra29 minut(y) temu
    Ja zmieniłem zdanie na minus o Krystianie, momentami to na tych lajwach był wręcz odrażający :rolleyes:
  • semperadastra28 minut(y) temu
    Krzychu, to się zachowuje jakby też jakąś depresję miał. Przygaszony i przybity ciągle, tak to odebrałem
  • Karol28 minut(y) temu
    A mnie bardziej martwi to, że jest picno na dworze 😡
  • Jordi26 minut(y) temu
    Natalia jest okej, Marcin w miarę też... I tyle w sumie chyba wszystkich wymieniłem. Sara też była fajna na tych lajwach.
  • Jordi23 minut(y) temu
    @semperadastra no jego rozmowy z facetami, gdzie co drugie słowo to bluzga to odpycha totalnie, ale i BARDZO widać to, czego nie dają w odcinkach. Jego parcie, żeby mimo braku Baśki przeć do finału.
  • KG219 minut(y) temu
    Zamówiłem sobie pierwszą część Żywiołów Saszy. Na kolejną część serialu szybko się chyba nie zanosi, a ja jestem mega ciekawy co się tam jeszcze wydarzyło
  • KG217 minut(y) temu
    Oprócz tego jeszcze składankę z tegorocznej Eurowizji 🥰
  • Manieq16 minut(y) temu
    Mam jedno zasadnicze pytanie - czy tegoroczną wiosnę organizuje pewien minister aktywów państwowych? Śnieży jak w środku stycznia :twisted:
  • pulkownik16 minut(y) temu
    Podejrzewam że jak teraz jest taka pizgawica, to do połowy maja walnie 30 stopni XD
  • Jordi14 minut(y) temu
    @KG2 Lampiony są najbardziej dynamicznym tomem.
  • Jordi13 minut(y) temu
    Dlatego od niego zaczęli. Najgorszy jest chyba pierwszy tom z sprawą z Gdańska. Wlecze się niemiłosiernie.
  • donixxx11 minut(y) temu
    @Jordi jak dla mnie 2 pierwsze były dobre za to Lampiony najsłabsze i brawo dla TVN że zrób z tego całkiem dobry serial
  • Jordi8 minut(y) temu
    @donixxx Lampiony są z denka niedorzeczne, ale właśnie najbardziej dynamiczne. I obawiam się, że kolejne serie mogą mieć problem z dynamiką i to spory...
  • Jordi7 minut(y) temu
    Ogólnie seria jest mocno specyficzna moim zdaniem. Tak jak Mroza książki to gotowe scenariusze TV prawie że (jak Brejdyganta), tak Bondy trzeba się mocno natrudzić, żeby to dobrze i sensownie pokazać.
  • donixxx6 minut(y) temu
    @Jordi na dynamiczne wychodzą jeśli obejrzy się też serial , jak czytałem to nie mogłem przebrnąć przez to że było bardzo dużo długich opisów tego co wokół które za bardzo nie popychały akcji do przodu
  • FelciakPL5 minut(y) temu
    Ależ zbieżność imion i nazwisk Sandry Hajduk z Polsatu News i DDTVN.
  • Jordi4 minut(y) temu
    @donixxx ostatni tom mimo że mi się podobał, to WYMĘCZYŁEM strasznie...
  • donixxx4 minut(y) temu
    @Jordi widziałeś na wykopie uczestników 4 edycji HP do których ktoś doszedł przez znajomych Hubercika
  • Jordi4 minut(y) temu
    Po tej serii nic innego Bondy nie tykałem i nie chcę nawet specjalnie tykać.
  • Kamilo3 minut(y) temu
    @FelciakPL już tak od jesieni przynajmniej, ta zbieżność.
  • Jordi3 minut(y) temu
    @donixxx nie, ale to trzeba zapisać i przejrzeć :P
  • donixxx1 minutę temu
    Są dziewczyny z Armenii, Szwecji czy jedna czarnoskóra , oprócz tego wysyp misterów i kolega Hubercika który zajął 8 miejsce w jednej edycji TopModel
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne