mChat

• atomówka9637 minut(y) temu
    @sebastiannn To się okaże. Wiemy co Hyży zaśpiewa w finale, to liczę że pozostali czymś zaskoczą wyborem piosenki na finał.
  • Jordi30 minut(y) temu
    Hyża wyzwanie dla niej spore.
  • Hot Heart29 minut(y) temu
    O uczestnicy spotkali się na wspólnym oglądaniu, muszę nadrobić lajw ;D
  • Darilla27 minut(y) temu
    Hahah przed chwilą 61 letnia! uczestniczka niemieckiego tzg uzyskała 29 na 30 możliwych punktów za ...... Street dance w pojedynku z parą jednopłciową. :lol:
  • Tomasz_B26 minut(y) temu
    :o
  • Darilla26 minut(y) temu
    Ja byłam pewna, że ona wyleci na początku, a to już 9 odcinek, a babcia powala na łopatki :P
  • atomówka9626 minut(y) temu
    @Darilla Łau! Nawet naszemu TzG takie rzeczy się nie śniły.
  • atomówka9625 minut(y) temu
    Pozazdrościć tylko.
  • Darilla23 minut(y) temu
    @atomówka96 jeśli znajdzie się jakaś chętna polska seniorka z takim drygiem tanecznym do polskiego tzg to jestem za :lol:
  • Kamil199823 minut(y) temu
    Ja bym na finał wziął np. Rihannę.
  • Darilla23 minut(y) temu
    Albo senior
  • Lupus2823 minut(y) temu
    @Hot Heart mówisz o TTBZ? A była tam Tamara? :P
  • Tomek19 minut(y) temu
    https://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=172&p=659404#p659404 - Mam talent ;)
  • Hot Heart19 minut(y) temu
    @Lupus28 póki co widzę tylko Pawła, Michała i Leszka.
  • Trzeciak18 minut(y) temu
    @Jordi - a kto tu mówi o programach talent- czy reality-show. Rozrywka telewizyjna jest czymś szerszym niż tylko tego typu programy. ;)
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    @Jordi - początkowo to trochę się za nim ciągnął smród po Janowskim, a i na początkach Brzozowskiego czuć było, że "JTM?" idzie w dobrą stronę, jednak im dalej las tym Norbi coraz lepiej wkręcił się z "KF", a Brzoza obrósł w piórka co widać po jego docinkach w stosunku do uczestników. ;)
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    Już pominę fatalne występy artystyczne - istne popłuczyny po czasach świetności programu. ;D
  • atomówka9613 minut(y) temu
    @Tomek Dzięki za przypomnienie, że muszę ogarnąć drugi sezon Zombieland Saga któregoś dnia. ;D
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @Tomek - no przecież reklamy Streptisu, jakiś meblów dziecięcych i Positivum z Pieńkowską też przypominają "MT!". ;D
  • Jordi9 minut(y) temu
    @Trzeciak jak Brzoza nie spokornieje po największej klęsce po Tul w historii Polski na ESC to już nigdy się nie zmieni...
  • Jordi9 minut(y) temu
    Facet z JEDNYM PRZYPADKOWYM hitem i JEDNĄ BEZCZELNĄ PRZERÓBKĄ hitu sprzed 30 lat :rolleyes:
  • Jordi8 minut(y) temu
    A Idunia kiedy ma termin? Bo jeszcze wyjdzie, że punkty na porodówce poda między parciami :lol:
  • Kamil19986 minut(y) temu
    Jak któraś pani z show biznesu zachodzi w ciążę, że to zawsze liczę, że urodzi syna.
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Jordi - ja obawiam się, że 23 maja zobaczymy nie pokorę Brzozowskiego, a "Dzień Gniewu" w wersji Kurskiego. :lol:
  • atomówka963 minut(y) temu
    @Trzeciak Anything will happen. ;)
  • Ogorek2 minut(y) temu
    @atomówka96 Anything Goes - Ale Jazda :D
  • Jordi2 minut(y) temu
    Oglądam dalej Sexify xD Pierwszy ep Alabruzińskiej.
  • Jordi1 minutę temu
    Ta muza z jękami jest lepsza od Ride :lol:
  • Kamil1998chwilę temu
    "Yummy" mi się skojarzyło z jakimś odcinkiem youtuberki Juszes. ;)
  • Darillachwilę temu
    @Trzeciak Rafał zaśpiewa wówczas: ,,tak nisko, tak nisko jak ja, nie był jeszcze nikt tak nisko" :twisted:
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne